Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden nick olarak Arya'yı kullanıyorum?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Red face Neden nick olarak Arya'yı kullanıyorum?

Bana üyelerimiz tarafından defalarca sorulmuş bir soru bu, biraz da psikolojik olarak hpvden uzaklasmak ıcın konu bazlı bunu da açıklayayım madem.

Sandıgınız gibi arya nickimin game of thrones dizisiyle bir alakası yok. Arya ismi ilk basta sadece hoşuma giden bir isimdi. Beni tanıyanlar az cok bilir, forumda cok ufak bir kitle de olsa, ben kitap okumayı cok severım ve sıkı bir okuyucuyumdur. Ama hiç okumadığım bir kitapta bulunan bir diyalog beni arya nickini kullanmaya itti.

O da şu diyalogdu:

- arya?
    - canım?
    - "schindler'in listesi"ni seyretmiş miydin?
    - evet.
    - hani orada kırmızı paltolu bir kız çocuğu vardı ya, tüm film siyah beyazdı ama bir tek o kız renkliydi. sen de öylesin işte benim için.

Belki ben de bir kişi için kırmızı paltolu o çocuk olmak istemiştim, o zamanlar daha melankolik bir insandım ve değişen dünya/teknoloji ile beraber insan ilişkilerinin epey yüzeyselleştiğini düşünüyordum, hala da öyle. Ama artık çok önemsemiyorum. İşte nick'imin hikayesi bu arkadaşlar, tamamen forum sahibinin kırmızı paltolu bir kız çocuğu olmak istemesinden ibaret...

Schindler list'i izlemeyenlere de öneririm, ama önce hitler hakkında bilgi sahibi olun bilginiz yoksa, çok ama çok iyi filmdir.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Neden nick olarak Arya'yı kullanıyorum?

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana üyelerimiz tarafından defalarca sorulmuş bir soru bu, biraz da psikolojik olarak hpvden uzaklasmak ıcın konu bazlı bunu da açıklayayım madem.

Sandıgınız gibi arya nickimin game of thrones dizisiyle bir alakası yok. Arya ismi ilk basta sadece hoşuma giden bir isimdi. Beni tanıyanlar az cok bilir, forumda cok ufak bir kitle de olsa, ben kitap okumayı cok severım ve sıkı bir okuyucuyumdur. Ama hiç okumadığım bir kitapta bulunan bir diyalog beni arya nickini kullanmaya itti.

O da şu diyalogdu:

- arya?
    - canım?
    - "schindler'in listesi"ni seyretmiş miydin?
    - evet.
    - hani orada kırmızı paltolu bir kız çocuğu vardı ya, tüm film siyah beyazdı ama bir tek o kız renkliydi. sen de öylesin işte benim için.

Belki ben de bir kişi için kırmızı paltolu o çocuk olmak istemiştim, o zamanlar daha melankolik bir insandım ve değişen dünya/teknoloji ile beraber insan ilişkilerinin epey yüzeyselleştiğini düşünüyordum, hala da öyle. Ama artık çok önemsemiyorum. İşte nick'imin hikayesi bu arkadaşlar, tamamen forum sahibinin kırmızı paltolu bir kız çocuğu olmak istemesinden ibaret...

Schindler list'i izlemeyenlere de öneririm, ama önce hitler hakkında bilgi sahibi olun bilginiz yoksa, çok ama çok iyi filmdir.
    Peki benim nickim neden hepeve ahsdjkdk acaba neden?? Yine cok tatlı bi yazı paylaşmıssın ❤

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

ben kendi ismin sanıyordum

Durum
    Admin

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendi ismin sanıyordum
    İkinci isim olarak da kullanıyorum cok da yanlıs sayılmaz

Durum
    Admin

@hepeve, neden acabaa haha sagol kuzum <3

Durum
    Jon Snow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ben GOT ile ilgili diyordum Arya Stark.

su linke bakar misin Arya. Dunya bu insanlar sayesinde donuyor (senin Schindler's list i gorunce aklima geldi.)

Soykırım Zamanı KurtardıÄ?ı 669 Ã?ocuk ile Birlikte OturduÄ?unu Fark Etmeyen Adam : George Winton - YouTube

Bu Konu için Etiketler