Sayfa 25 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu
Toplam 337 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anket- hpv testi ve viral yük seviyesi

Durum
    AHDDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Anket- hpv testi ve viral yük seviyesi

GARDASİL 4 ilk öğrendiğimde vurulmuştu. Bu ay da GARDASİL 9 aşımı oldum. Bir doz daha aşı olmam yeterli dedi dr'um.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı AHDDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaş 44 KADIN
    HPV enfekte olma tarihi: ?
    AHCC kullanmaya başlama tarihi: SUBAT 2022- 6 kutu bitirdim.
    AHCC kullanma dozu: 6 adet
    D vitamini seviyesi: 20 ( ocak 2023 verisi) belki en başından d vitaminini destekleseydim çoktan atmış olacaktım

1. HPV testi yaptırdığı tarih: ARALIK 2022
    HPV tipi: 58+
    HPV Viral yük: ketemde verilmiyor.

2.HPV Test: 7 Temmuz 2022
    tip 6: 1.8 logkopya
    tip 58: 5.4 logkopya

3. HPV Test: 16 Şubat 2023

tip 6 negatif
    tip 58 : 5.0 logkopya

yarin yine gelişim lab'a gidip oral hpv testi vereceğim bu kez de!

Bugün eğriçayır propolis su bazlı ve çinko siparişi verdim.

d vitamini ampul 15 gün arayla kullandım.

B12 sprey aldım. Dil altı daha hızlı etki ettiğini okudum ki 300 seviyem. 500 üzeri olmalıymış en az.

Magnezyum da kullanıyorum. Uyku sürem 4 saate düştü bu stresten!
    Merhaba , D vitamini 50 nin üzerinde 3 ay sabit kalırsa 3 ay sonra negatifsiniz muhtemelen Benim fikrim tamamen. Bilimsel bir tavsiye içermez

Durum
    Yeni Üye

Merhaba detaycı, sen ne iyi ne güzel ne akıllı birisin. İşin gücün rast gitsin. Senden ne çok şey öğrendim. 🙏🙏🙏🙏💫💫💫💫

Bugün tekrar Ahcc siparişi vereceğim. Çünkü gelişim laboratuvarina gidip ağızdan hpv testi yaptırdım. Çarşamba akşamı mail atacaklar sonucu. Sonuç ne gelirse gelsin Ahcc tekrar kullanmaya karar verdim. Logkopya 5.0 viral yükünü sadece d vitaminini yükselterek atamayacağım. Tiroidlerde sorun var ama risk alacağım. 9 kutu ahcc ictim geçen yıl ve tip 6( 1.8 log) 6 ayda sigilsiz atlattım.

Çarşamba günü d vitamini değerimi tekrar ölçturecegim. Umarım 50+ olmuştur. 3 haftadır haftada 1 ampul kırıp yağ üzerine ictim. Böbrekler iflas etmez umarım.

Bugün egricayir alkol bazlı propolis da siparis verdim.
    Magnezyum, çinko, immunex, propolis sprey.. yeşil çay, kefir, selenyum.

Maaş kartımı ortaya koydum anlayacağınız!!.

19 Nisan'da da kolposkopi için Kartal eğitim Araştırmada gün verdiler. Geçen yıl özelde yaptırmıştım genel anestezi ile!! bu yıl artık devlete, umarım canimi çok acıtmazlar kurcalarken 🤪🤪
    Murat hocaya sigara için gitmeyi düşünüyorum. Sen onerince sitesine baktım. Daha önce 2 defa biorezinans ile denedim çünkü. İse yaramamisti. 45 dakikalık seansı 2 saat yaparak kesin sigarayi biriktiriyoruz iddiasında!! Haftasonu gitmeyi düşünüyorum. Yarın arayıp fiyat bilgisi alacağım. Sigara ile 3 ayda bu hikaye bitmez!😒

Durum
    Yeni Üye

Ağızdan hpv testi yaptirmistim dün. Bu akşam 24 saat geçmişken daha sonucu mail attılar. Gelisim laboratuvari hizli çalışıyor; Negatif!

Bir bardak su verdiler, gargara yapıp tekrar içine koydum. Sürüntü yapılır diye düşünmüştüm. Ki sordular bana, farklı bir durum, siğil vs. var mi diye?

Yok dedim, burayı okuduğum için hiç ışık tutup bakmadım. Arya'nin dediği gibi tat tomurcuklarıni siğil sanar, uyuyamam sonra diye!!😜😜

İnsanın negatif gelince bile işkilli olması bu demekmiş🤪🤪

Durum
    alexx2023xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba , D vitamini 50 nin üzerinde 3 ay sabit kalırsa 3 ay sonra negatifsiniz muhtemelen Benim fikrim tamamen. Bilimsel bir tavsiye içermez
    Detaycı merhaba , bende siğil tarzı 10 11 tane biseyler var genital bölgede 3 tane doktor molleskum dedi 1 i siğil dedi , gelişim laboratuvar da test verdim bişey çıkmadı sizce başka labaratuvar da test vermelimiyim , gelişimde suruntuyu kendim aldım baya kazıyarak aldım . Ama bazen gözden kacoyormus grupta gelişimde negatif mavide pozitif olan arkadaş var , erkeklerde bu test ne kadar güvenilir ve siğil çıkmadan gelişimde pozitif sonuç alan varmı grupta ? Bu teste guvenmelimiyim artık maddi ve manevi olarak yoruldum , molleskum sada buda kolay geçen bişey değil .

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv enfekte olma tarihi: 16 Şubat 2023
    Gardasil 9 aşı ilk doz tarihi: 3 Mart 2023
    Hpv test pozitif sonuç tarihi: 7 Mart 2023
    Ahcc kullanmaya başlama tarihi: 8 Mart 2023
    Ahcc dozu: Sabah-öğle-akşam 2 kapsül şeklinde toplam 6 adet (silver shell)
    Hpv tipi: Tip 6 (Mavi lab’ta yaptırdım, viral yükü bilmiyorum)
    D-vit seviyesi: Bilinmiyor
    37 yaşındayım ve kadınım.
    Takviyeler: imuneks plus, ligone multi vitamin, çinko+bakır, omega 3, d3k vit, çörek otu yağı

Henüz siğil yok. 15 martta dr. Hasan İlkehan’la biorezonansa başlayacağım.

Test sonuçları hakkında okuduklarım yüzünden kafam karıştı ve şüpheye düştüm. Gelişim lab’ta testi tekrarlatsam mı?

Yapabileceklerim konusunda önerilerinize açığım.

Herkese geçmiş olsun. Dilerim en kısa zamanda atlatırız.
    Güncelleme: 7 Martta mavi lab’tan gelen tip 6 pozitif sonucum 25 Martta gelişimde negatif olarak geldi. Bu defa yüksek riskli tip 45 pozitif geldi. Tip değişme gibi bir şey söz konusu olabilir mi? Ya da bu kadar kısa sürede tip 6’yı gerçekten atmış olabilir miyim? Bu testler ne kadar güvenilir ki?

Ahcc ve vitamin takviyelerine devam ediyorum. Propolis, magnezyum, kurkumin ve B12 de birkaç günde bir içmek suretiyle ekledim.
    Yeşil çay bir fincan kesin içiyorum, bazen iki. Beslenmem iyi. Stres yönetimi sıfır. Yerlerdeyim ya. Hele şu 45 haberiyle hepten çöktüm.

Biorezonans kısmında da Murat Besler’le devam etmeye karar verdim. Geçtiğimiz hafta ilk seansı aldım. Testi de tekrarlatmamı kendisi istedi zaten.

Çok karıştım bu test sonuçları konusunda. Bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Güncelleme: 7 Martta mavi lab’tan gelen tip 6 pozitif sonucum 25 Martta gelişimde negatif olarak geldi. Bu defa yüksek riskli tip 45 pozitif geldi. Tip değişme gibi bir şey söz konusu olabilir mi? Ya da bu kadar kısa sürede tip 6’yı gerçekten atmış olabilir miyim? Bu testler ne kadar güvenilir ki?

Ahcc ve vitamin takviyelerine devam ediyorum. Propolis, magnezyum, kurkumin ve B12 de birkaç günde bir içmek suretiyle ekledim.
    Yeşil çay bir fincan kesin içiyorum, bazen iki. Beslenmem iyi. Stres yönetimi sıfır. Yerlerdeyim ya. Hele şu 45 haberiyle hepten çöktüm.

Biorezonans kısmında da Murat Besler’le devam etmeye karar verdim. Geçtiğimiz hafta ilk seansı aldım. Testi de tekrarlatmamı kendisi istedi zaten.

Çok karıştım bu test sonuçları konusunda. Bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim.
    Tip 6 pozitif olup hic sigilinin olmamasi ya viral yükünün çok düşük oldugunu ya da bjr yanlislik oldugunu gösterir. Belki gelisim viral yük o kadar dusuktur ki yakalayamamistir. Tip 45 icin de ayni sekilde bence viral yükün cok cok dusuk. Simdi kafan karissa bile tekrar test verme bence seanlarin bitsin o zaman verirsin zaten. Gelisim tip 45 icin virak yüke ne demis?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tip 6 pozitif olup hic sigilinin olmamasi ya viral yükünün çok düşük oldugunu ya da bjr yanlislik oldugunu gösterir. Belki gelisim viral yük o kadar dusuktur ki yakalayamamistir. Tip 45 icin de ayni sekilde bence viral yükün cok cok dusuk. Simdi kafan karissa bile tekrar test verme bence seanlarin bitsin o zaman verirsin zaten. Gelisim tip 45 icin virak yüke ne demis?
    Merhaba Şaşkın. Öncelikle cevapladığın için teşekkür ederim.
    Gelişim viral yük tip45 için 3.2
    Ben yeni enfekte olduğumdan eminim. Siğil çıkacak yakında diye beklerken şimdi yüksek riskli tip 45 gelmesi beni inanılmaz sarstı. Deflagyn vajinal jeli okudum, ilaveten kullansam mı acaba? Doktora da bi danışacağım zaten. Detaycı viral yük 3 üzerindeyse dna hasarı başlamış demiş forumlarda daha önce. Yeni enfekte olduğum için viral yük çıkma eğilimindeyse diye endişeleniyor ve iyi ya viral yüküm düşükmüş yakında atarım kafasına giremiyorum. Bir de Murat Hoca’ya sormuştum bu viral yük konusunu bana hikaye ya onlar demişti. Tip6’yı sindirememişken bu 45 nerden çıktı ya. Yeterince zor değilmiş gibi şimdi bir de testlerle ilgili paranoyaya gircem. Her yaptırdığımda başka bir tiple karşılaşmak nedir? Bu ne saçmalıktır ya.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba Şaşkın. Öncelikle cevapladığın için teşekkür ederim.
    Gelişim viral yük tip45 için 3.2
    Ben yeni enfekte olduğumdan eminim. Siğil çıkacak yakında diye beklerken şimdi yüksek riskli tip 45 gelmesi beni inanılmaz sarstı. Deflagyn vajinal jeli okudum, ilaveten kullansam mı acaba? Doktora da bi danışacağım zaten. Detaycı viral yük 3 üzerindeyse dna hasarı başlamış demiş forumlarda daha önce. Yeni enfekte olduğum için viral yük çıkma eğilimindeyse diye endişeleniyor ve iyi ya viral yüküm düşükmüş yakında atarım kafasına giremiyorum. Bir de Murat Hoca’ya sormuştum bu viral yük konusunu bana hikaye ya onlar demişti. Tip6’yı sindirememişken bu 45 nerden çıktı ya. Yeterince zor değilmiş gibi şimdi bir de testlerle ilgili paranoyaya gircem. Her yaptırdığımda başka bir tiple karşılaşmak nedir? Bu ne saçmalıktır ya.
    Bence tip 45 icinde viral yükün cok düşük. Deflagyn degilde belki fitil kullanabilirsin. Bölgesel bagisikligi desteklemesi adına. Deflagyn cok pahali bölgesel degisiklik olmadan kullanımına viral yükte bu kadar düşükken gerek var mı bilemedim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence tip 45 icinde viral yükün cok düşük. Deflagyn degilde belki fitil kullanabilirsin. Bölgesel bagisikligi desteklemesi adına. Deflagyn cok pahali bölgesel degisiklik olmadan kullanımına viral yükte bu kadar düşükken gerek var mı bilemedim.
    Şu an para en son düşündüğüm şey gerçekten. Ne gerekiyorsa tüm imkanlarımı zorlayıp yapmaya hazırım. Yeter ki bi an önce çıkıp gitsin hayatımdan. Fitil mi? 🤔 Doktora danışayım onu da. Teşekkürler.