Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 31 58 den kurtuldum

Durum
    Ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv 31 58 den kurtuldum

Merhabalar değerli arkadaşlar hiç vakit kaybetmeden hemen yazayım istedim. Bundan 7 ay önce deli gibi korkuyordum, ağladım sizladım bir araştırmacı gibi okumadığım makale, yazı ve izlememişim video kalmadı. Bu süreçte baya sıkıntı yaşadım. Birkaç arkadaşıma derdimi anlattım ama anlamadı, sevgilimden ayrıldım vs ama yine de kurtulacak dedim. İlk testimde pozitif görünce dünyam başıma yıkıldı teste güvenmeyip 2. Testimi yaptım. Kolposkopi, biyopsi derken hem baya masrafa girdim hem kaygıya. Açıkçası doktorlar da içimi rahatlatmadı bu site sayesinde telegrama girdim ve oradaki insanlar beni rahatlatto. Birbirimizden güç alarak süreci yönettik. En azından hepimiz birbirimizi anlıyorduk. Bir hedef koymuştum ve 7 ay diye belirttim tam 7 ayda negatif oldum. Size 7 ayda yaptığım oldukça masraflı olan tedavi sürecini uzun uzun anlatacağım. Öncesinde şunu söylemeliyim ki doktorunuz siz olacaksınız bu yüzdem sürekli benim gibi doktorlara para kaptırmayın ben yaklaşık 6000 TL doktor ücreti ödedim ve içimi de biri rahatlatmadı. Hatta ilk doktora gittiğimde çok ağlamıştım. Doktor aman ya buna mı üzülüyorsun atlatırsın bağışıklığı yüksek tut demişti. Söylediği sadece buydu. Şimdi size tedavimi anlatım. Bende cin 1 çıkmasına rağmen doktor hiçbiriyle önermedi. Gruptan arkadaşlar deflagyn önerdi ve onu kullandım 3 ay. Sonra neler yaptım anlatım; Şöyle bir kere yeşil çay hayatınızdan asla eksik olmasın, ben siyah çayı bıraktım sadece yeşil çay kullanıyordum haftada 5 gün günde 2 kupa. 2 kutu imutor 1 kutu imuneks, 3 kutu propolis, ilk 3 ay kefir kullandım, aylarca Brezilya cevizi ve günde bir avuç çiğ çerez (kaju, fıstık, fındık, ceviz), et haftada 2 balık haftada 1. Yeşillik acayip yedim. Meyve sevmem ama hergün 1 meyve yemeye çalıştım. 1.5 TL su içtim hergün. İlk 3 ay spor yaptım ama sonra bıraktım. Her yemeğe zerdeçal koydum , çörek otu hatırladıkça ekledim ama çok yedim. Pekmez hep içerim zaten. Son 2 aydır papivir aldım. Stresten uzak durdum, meditasyona başladım. Gerçekten beni üzen şeyler oldu ağladığım zamanlar da ama çok az çünkü hastalık herşeydem önemliydi ve iyileşmek tek smacımda. Lütfen üzülmeyin hepiniz negatif olacaksınız korkmayın

Durum
    Ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv 31 58 den kurtuldum

Tabi meyan kökü de içtim 2 ay kadar o da önemliydi bence

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Geçmiş olsun çok sevindirici haber, epey ugrasmıssın 7 ay boyunca ama değmiş

Durum
    Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

deflagyn kullanmak istiyorum bende ahcc kullanıyorum 1 haftadır,20 gündür sigillerim vardı hpvgent ile düşürdüm deflagyn da kullanmak istiyorum içte sigiller varsa kullanmamda sakınca olur mu

Durum
    Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba mesaj atamıyorum lütfen bana mesaj atar misiniz,deflagyn hakkında danışmak istiyorum