Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV+AHCC Serüvenim

Durum
    ohlalala2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV+AHCC Serüvenim

Arkadaşlar merhaba

Bu başlığı hem biraz içimi dökmek, hem de bu forumu okuyan kişilere umut olsun diye yazıyorum. Çünkü bu öyle bir süreç ki, en yakın arkadaşına bile bazen anlatamıyor insan... Bu konudan bir haber olanlar, ilk defa duyanlar, iğrenenler falan... Neyse, ben kendi hikayemi anlatayım..

Daha önce hiç cinsel birliktelik yaşamamış biriyim, hala da öyleyim ancak partnerimin geçmişinden dolayı onunla da bir şey yaşamak istemedim. Hala da birlikteyiz bu arada ama 1 yıldır öpüşmüyoruz bile öyle söyleyeyim. Bu konu ilişkimize çok zarar verdi diyebilirim. Yaklaşık 2 yıl önce falan kendisiyle sadece oral birliktelik yaşamıştık. Ama ardından benim içimdeki anksiyete perisi benim içime iyice kurt düşürdü. Sonra bu kişide daha önce herhangi bir siğil ya da lezyon çıkmamasına rağmen, ben kendisini teste ikna ettim. Bu arada ben de gittim 3 doz gardasilimi oldum. Doktorlar ile bana manyak gözüyle bakıyodu, çocukta bir şey yok neden birliktelik yaşamıyorsun diye. Neyse, erkek arkadaşım Mavi lab'da hem oral hem genital test yaptırdı. Tam olarak geçen sene bu zamanlar. Erkek arkadaşımın sonuçları olduğu için buraya fotoğraf atmak istemiyorum ama oralde 31-51, genitalde 31-33-39 pozitif çıktı. Hepsi de yüksek riskli Bunun iyi yanı aşının beni koruduğu türler çıkmadı. Neyse sonra kendisi de 3 doz gardasil oldu ve benim zorumla Time Health AHCC kullanmaya başladı. Ama arkadaşlar ben bu konuyla kafayı bozdum, terapiye başladım, her akşam evde yabancı journaller okuyorum hpv ile ilgili ne varsa okumuşumdur(Bakın bu gerçekten sıfır şaka). Çevremdekiler de bana bu konu ile ilgili danışmaya başladı o derece bir bu konuda bilir kişi oldum. Bu arada bu forumu da çok uzun zamandır takip edip, hep kendimi motive ettim, AHCC'yi de ilk burada duydum.

Ben kendime test yaptırmadım, o yüzden bende ne var ne yok bilmiyorum ama kesin oralde kapmışımdır diye düşünüyorum. Erken arkadaşım yaklaşık 7 ay AHCC kullandıktan sonra yine test verdi, bu sefer genital negatif, oralde de 42 pozitif çıktı.(Yüksek risklilerden düşük riskliler baskılanabiliyormuş, öyle söylediler yani lab çalışanları). Bütün yüksek risklileri atmıştı yani. O da kullanmaya devam etti. Yaklaşık 2 ay sonra tekrardan test yaptırdı ve oralde de negatif aldı. Bu arada AHCC kullanırken test verdi, yani 15 gün falan beklemedi test vermek için, lab çalışanları 2. negatifi almasının daha iyi olabileceğini söyledi, biz de yaptıracağız ama hakikaten maddi ve manevi olarak çok yorulduk.

Bu arada ben de 6 ay boyunca AHCC kullandım, mart başında da hem oral hem genital test vereceğim. Bakire olduğum için sürüntü vereceğim ama negatif çıkacağıma inanıyorum ikisinde de.

Ben bu süreçte bu forumu çok okudum, başaranları gördükçe motive oldum hep Umuyorum ben de erkek arkadaşımın başardığı gibi kendi sonucumla da gelip burada güzel şeyler duyuracağım

Durum
    Üzüntülü00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV+AHCC Serüvenim

Herkesin muzdarip olduğu bir konu hakkında yardımcı olursanız iyi olur. Doktor tavsiyeniz var mı istanbuldaysanız.

Durum
    Tecrübeli Üye

Aytıca erkek arkadaşın kaç yıl pozitif kaldı, kaç yıl sonra ya da ay sonra negatife döndü. Extra yaptığı bişey varmıydı? Beslenme olsun gıda takviyesi olsun bizlere tavsiye edeceği bişey var mı erkek arkadaşının. Bende erkek olduğum için tavsiyelerine ihtiyacım var. Tiplendirme yapmadım ben bilmiyorum yapmalımıyım. Teşekkür ederim şimdiden

Durum
    Yeni Üye

Merhaba, ne yazık ki istanbulda değilim. Ama testleri hep Mavi Lab'da yaptırdı. Ben de orada yaptıracağım. Erkeklere test konusu hep tartışılıyor ama ben güvenilir olduğuna inanıyorum açıkcası.
    Alıntı Üzüntülü00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin muzdarip olduğu bir konu hakkında yardımcı olursanız iyi olur. Doktor tavsiyeniz var mı istanbuldaysanız.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Üzüntülü00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aytıca erkek arkadaşın kaç yıl pozitif kaldı, kaç yıl sonra ya da ay sonra negatife döndü. Extra yaptığı bişey varmıydı? Beslenme olsun gıda takviyesi olsun bizlere tavsiye edeceği bişey var mı erkek arkadaşının. Bende erkek olduğum için tavsiyelerine ihtiyacım var. Tiplendirme yapmadım ben bilmiyorum yapmalımıyım. Teşekkür ederim şimdiden
    Ya ne zamandan beri pozitif bilmiyoruz en son teması benden önceydi yani test yaptırmadan yaklaşık 2 yıl önce.. Ama çok fazla ve riskli birlikteliği vardı. Belki test yaptırana kadar kaptı ve vucudundan attı bazı türleri haberimiz yok o da olabilir. Benden geçmiş olamaz çünkü temasım yoktu. Bu süre zarfında 3mg ahcc içti, içmeye devam ediyor. Sigara kullanmıyor, alkol arada kullanıyor. Bir de oralde de çıktığı için iki sprey şişe alkol bazlı propolis kullandı. Ama cidden en en önemli psikolojiyi yüksek tutmak, stres bağışıklığa en büyük savaşı açıyor... Sanırım sende siğil çıktı diye anladım, siğil zaten genelde 6/11 türlerinden. Kesinlikte tedavisini düzenli yaptırıp AHCC kullanmak, sağlık yaşam biçimi ve cinsel perhiz... Bununla ilgili araştırmalar da var forum da da negatife dönen kişiler de çok fazla. Bu HPV'nin öğrettiği şeylerden biri de sağlıklı yaşam gerçekten, insan vucuduyla olumlu anlamda ilgilenmeyi, sağlıklı yaşamayı, düzenli uyumayı ve stressiz yaşamı öğrenmek zorunda kalıyor. Bir süre sonra zaten vücut atıyor, atacak...

Durum
    Tecrübeli Üye

Inşallah hakkımızda hayırlısı olur. Bilgiler için teşekkür ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam @ohlala, geçmiş olsun öncelikle. erkek arkadaşın adına sevindim o kadar fazla tipi atması gerçekten büyük şanslılık, bazen bazı kişiler daha uzun süre ugrasabiliyor tip fazlalıgında Bu arada ahcc'yi ilk bu sitede duymuş olman çok normal. Kendi kendine bunu yapan var mı bilmiyorum ama ahcc'yi ben türkiye'de hpv tedavisi için ilk kullanmış olanlardan biri olabilirim. Şahsen ben de okudugum bir takım yazılara dayanarak neden olmasın dedim sağolsun alva supplement benim için getirdi bu. Sonrasını biliyorsun işte, kendimizi denek olarak kullanıp 6 ay - 9 ay sonra patır patır negatif olduk çoğumuz.

Sende durum ne şu an bir şey yok di mi? sürüntü vereceğim demişsin, gardasili de olmuşsun iyi harika bence cok bilinçlisin gurur duy kendinle

Durum
    ohlalala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selam @arya. Öncelikle çok çok teşekkür ederim

Gerçekten internetten teşhis koyup, ölümcül bir hastalığa sahip olduğunu düşünenler için burası harika bir yer. Ben de bu süreçte hep okudum burayı özellikle de negatife dönenlerin deneyimlerini. AHCC gibi bir ürünü sağladığınız için de teşekkür ederim. İnanılmaz bir iş yapıyorsunuz, gerçekten çok teşekkür ederiz Hatta çok komiktir, terapistimle de HPV ile ilgili konuşuyorduk ,ona HPV'den dolayı gelen danışanlar oluyormuş. Bana sordu bu AHCC yi not aldı falan

Benim durumuma gelecek olursak zaten hiç siğil çıkartmadım, erkek arkadaşım da çıkartmadı, 6/11'de testinde çıkmadı. İkimiz de şuan gardasilli olduğumuz için muhtelen 6-11-16-18'e karşı korunuyoruzdur. Hep öpüştüğümüzden hem de oral seksten dolayı varsa ağzımda vardır diye düşünüyorum. Bahsettiğim gibi 6 ay, her gün 3mg AHCC, kendim de 3-4 şişe propolis, hatta bi ara immunatör kullandım. 3-4 ay da çörekotu yağı içtim. Pozitiflik almadığım için ne var ne yok bilmiyorum. Zaten AHCC kullanacak olduğum için de açıkcası o kadar para verip test olmak istemedim. Mart başında bu başlığı kendi sonuçlarımla da güncelliyor olacağım mutlaka. Ama saçmadır ki Mavilabda kadın örnek alan biri olmadığı için genital sürüntü testimi kendim almam gerekiyor... (Bakire olduğum için kadın doğuma gidip yaptırmakta saçma geliyor ki bunu zorlayıp bi doktora hpv dna aldırmışlığım var) Ben de kendime, görece seninki gibi bir misyon edinip çevremdekilere bu bilinci aşılamaya çalışıyorum. Ortaokul çağında kızkardeşim var ona gittim aşılarını yaptıttırdım. Bütün kız arkadaşlarıma zorla aşı yaptırrıttım falan. İnsanlar biraz delice buluyor artık. Ama böyle böyle bilinçleneceğiz.

Hepimize sağlıklı günler diliyorum.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba, aslında kimse internetten teşhis koyup ölümcül hastalık oldugunu düşünmedi; biz doktorlardan işittik malesef, ya da birşey işitmedik genelde surat ekşittiler. Ben ilk öğrendiğimde rahim alınır hayat boyu geçmez kalır mahvoldun bittin demekten beter tepkiler aldım. Şunu altını çizerek söylemek istiyorum HAYIR BİZ DEĞİLİZ O DOKTORLAR FAZLA CAHİL. Ben tedavi için bir kaç cümle duymayı beklerken bu virüs havuZdan tuvaletten bulaşabilir şeklinde laf kalabalığı yapanlar oldu bunun karşılığında bu virüs cinsellikle bulaşır ancak şu an konu nasıl bulaştıgı değil demişliğim var.. onkolojik virüs kapmışsın nasıl bulacabikeceğini yorumluyor bu kadar Zavallı insanlar diploma alıp hekim diye karşımıza çıkmış. Hayır biz değiliz cahil bilgisiz olan

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ohlalala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam @arya. Öncelikle çok çok teşekkür ederim

Gerçekten internetten teşhis koyup, ölümcül bir hastalığa sahip olduğunu düşünenler için burası harika bir yer. Ben de bu süreçte hep okudum burayı özellikle de negatife dönenlerin deneyimlerini. AHCC gibi bir ürünü sağladığınız için de teşekkür ederim. İnanılmaz bir iş yapıyorsunuz, gerçekten çok teşekkür ederiz Hatta çok komiktir, terapistimle de HPV ile ilgili konuşuyorduk ,ona HPV'den dolayı gelen danışanlar oluyormuş. Bana sordu bu AHCC yi not aldı falan

Benim durumuma gelecek olursak zaten hiç siğil çıkartmadım, erkek arkadaşım da çıkartmadı, 6/11'de testinde çıkmadı. İkimiz de şuan gardasilli olduğumuz için muhtelen 6-11-16-18'e karşı korunuyoruzdur. Hep öpüştüğümüzden hem de oral seksten dolayı varsa ağzımda vardır diye düşünüyorum. Bahsettiğim gibi 6 ay, her gün 3mg AHCC, kendim de 3-4 şişe propolis, hatta bi ara immunatör kullandım. 3-4 ay da çörekotu yağı içtim. Pozitiflik almadığım için ne var ne yok bilmiyorum. Zaten AHCC kullanacak olduğum için de açıkcası o kadar para verip test olmak istemedim. Mart başında bu başlığı kendi sonuçlarımla da güncelliyor olacağım mutlaka. Ama saçmadır ki Mavilabda kadın örnek alan biri olmadığı için genital sürüntü testimi kendim almam gerekiyor... (Bakire olduğum için kadın doğuma gidip yaptırmakta saçma geliyor ki bunu zorlayıp bi doktora hpv dna aldırmışlığım var) Ben de kendime, görece seninki gibi bir misyon edinip çevremdekilere bu bilinci aşılamaya çalışıyorum. Ortaokul çağında kızkardeşim var ona gittim aşılarını yaptıttırdım. Bütün kız arkadaşlarıma zorla aşı yaptırrıttım falan. İnsanlar biraz delice buluyor artık. Ama böyle böyle bilinçleneceğiz.

Hepimize sağlıklı günler diliyorum.
    Harikasın sen de İnsanları bilinçlendirmek farkındalık saglamak çok önemli. Ben de çevremde korunmadan birlikte olmuş arkadaşlarım olduğunda uyarıyordum ve hpv'nin ne kadar yaygın oldugundan bahsediyordum dikkat etsin diye. Tabi hpv olduğumu bilen insan sayısı bir elin parmagını geçmez. Seninkine benzer bir psikolog hikayesi ben de yaşadım. Yakın bir arkadaşım psikologdu, o bilyordu, sonra kendine gelen danışan da hpv sebebiyle gelmiş. Nasıl bir hastalık bu, en kötü ne olabilir? diye bana detaylı sormuştu. Kadın bir danışan oldugu icin en kötü leep olurdu, daha ne olacak, kanserden dönerdi yani. Ben de süreci anlatmıştım bilgi sahibi olmuştu, böylece danışanlarına daha faydalı olabilecek.

Ahcc ürününü esasen ben de sizler gibi kullanıcı olarak deneyimledim, asıl bana da getirten ''alva suplement''.
    Kendileriyle hukukumuz taa bana ahcc getirttikleri günlere dayanıyor 5-6 yıl önce yani, bana yardım ettiler, ben size yardım ettim, şimdi time health türkiye distribütörüler ve oldukça güvenli, bu işi hakkıyla yapan, fahiş fiyat gütmeyen çok düzgün insanlar. Her zaman da överim onları valla hahaha. Yani onlara da teşekkür et ben sadece aracı olarak forumda bahsettim, teşvik ettim, negatif olan arkadaşlarımızın yazılarını en önlere koydum