Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal Kondilom Olmasa da..

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Anal Kondilom Olmasa da..

Arkadaşlar selam. Biraz obsesifleştim bu aralar, hpv teşhisi alan herkesin ilk günlerinde olduğu gibi Benim sorum şu, makat bölgesinde, anüs çevremde kondilom yok, ancak daha içinde olabilir mi? Herhangi bir belirtim rahatsızlığım olmadı iç kısımla ilgili ama aynayla baksam da doğal olarak o kadar iç kısmı göremiyorum. Standart olarak anoskopla baktırdınız mı iç kısma?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Anal Kondilom Olmasa da..

Bu konuda @ankaralıya danısabilisn kendisi baya uzmanlasmıs biridir bu konuda 😀

Durum
    Kıdemli Üye

@hepeve, kendisine mesaj atayım o zaman sen baktırmış mıydın hiç peki, çok mu obsesifleşiyorum acaba

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda @ankaralıya danısabilisn kendisi baya uzmanlasmıs biridir bu konuda ��
    Ahahahahah kahkaha atarak haykırdım Şunu ciddiyetle söyledin kanka ama o söylerken ki tipini hayal edebılıyorum

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahahah kahkaha atarak haykırdım Şunu ciddiyetle söyledin kanka ama o söylerken ki tipini hayal edebılıyorum
    anal olunca niye ben doktor bile yapmıyor bu muameleyi öncelikle soran arkadaş önemli olan kısım şu daha önce anal seks yaşadıysan mutlaka baktıracaksın ama diğer durumda dışında yoksa içinde olmasının mantığı sence var mı yok tabiki gerek yok

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anal olunca niye ben doktor bile yapmıyor bu muameleyi öncelikle soran arkadaş önemli olan kısım şu daha önce anal seks yaşadıysan mutlaka baktıracaksın ama diğer durumda dışında yoksa içinde olmasının mantığı sence var mı yok tabiki gerek yok
    Ya bebegim hayır benim guldugum nokta senin anal kondilom konusundaki pimpirikli ve paranoyak hallerin. @hepeve ile ben sana 50 kez bu kadar paranoyak olmamanı söylesek de anal kondilom ve paranoya dıyınce aklımıza sen gelıyorsun yani, alınma

Durum
    Kıdemli Üye

@Ankaralı, fazla paranoyaklaşmışım o hâlde, jinekologla dermatolog bi şey yok dedi ama yine de forum okumak anksiyetelerimi tetikledi sanırım teşekkür ederimm.

Durum
    Moderatör

Ahahahsb aslında yazarken gülüyordum kanka bende ve @ankaralı @arya durumu acıklamıs baska bi durum yok neden olsun ki

Durum
    Moderatör

Aynen bende öyleydim hala bakıyorum ama yoksa yoktur diyemiyorum işte burdan seni korkutmak istemem hpv psikolojisi tamamen bu genelimiz böyledir emin ol @blakswan ve neden olusuyor kısmına da gelince tamamen internette her boku okumaktan

Bu Konu için Etiketler