Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 16 18 52 67

Durum
    Kdrslgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip 16 18 52 67

Arkadaslar merhaba , 26 yasimdayim . Pozitif oldugumu ogreneli 10 gun oldu . Dunyam basima yikildi. En riskli 4 turu tasiyorum . Yarin kolposkopi islemine girecegim . Doktorum bu virus omur boyu kalacak sende diyerek psikolojimi iyice alt ust etti. Arastirmalarim sonucu bu siteyle tanistim. Evlenmek isteyen erkek arkadasim var . Evlilik planlari hayalleri kurarken ona da bahsedemedim . HPVnin hic gecmedigi durumla karsilastiniz mi ? Yasimin da etkisiyle mutlaka gecebilme ihtimali var mi ? Lutfen bir umut ariyorum 😔 ahcc , propolis kullananlarin yorumlarini okudum . Bu bana biraz da olsa umut verdi

Durum
    Üzüntülü00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Tip 16 18 52 67

Sakin ol devlet hastanesine gittiysen doktorlar önemsemiyor hatta burdaki insanlar kadar bilgisi yok. Son yıllarda hpvnin vücuttan atıldığına dair ciddi kanıtlar ayrıca bu sitede birçok arkadaşın negatif hikayesi var. Az önce yeni bir üye negatif hikayesini anlattı Ahcc+hpv serüvenim diye okuyabilirsin. Bağışıklık sistemini güçlendirip siğilleri de düzenli yok edersen 1 2 sene içinde kurtuluruz diye düşünüyorum. Beslenme iyi bak iyi bir doktor bulmak hepsinden daha iyi büyük şans. En azından erkek arkadaşın var belli bir geçmişin var ilerde anlatırsın anlayışla karşılar. Jilet kullanma sakına tüy dökücü krem vs. Kullanma daha fazla bulaşır. Ahcc ile bir çok kişi bağışıklığı yükseltmiş negatif olmuşlar ama iyi bir doğal beslenme yeterli olacaktır. Düşük vitamin değerlerin varsa o vitaminleri takviye ya da besin olarak alabilrsin. Atlatacağız inşallah. Geçmiş olsun tekrardan

Durum
    Yeni Üye

Umut verici cumleleriniz icin tesekkur ederim 🙏 sigil cikmiyor . Eski erkek arkadasimda vardi ve bir an icime dogdu gidip test yaptirmak istedim . Simdi ki erkek arkadasimla cinsel birliktelik dusunmuyorum bunu vucudumdan tamamen atana kadar . Evlilik konusunda aceleci ama benim seruvenim yeni basliyor 😔 ahcc siparisi verecegim . Yuksek riskli oldugu icin kolposkopiye yarin girecegim. Ozel bir yer ayarladik iyi bir doktorun tavsiyesiyle . Surekli dualar ediyorum , hatta ogrendigimde intihar etmeyi bile dusundum . Tek umudum burada yazilanlar oldu . Gelismeleri mutlaka buradan paylasmaya devam edecegim

Durum
    Tecrübeli Üye

Birçoğumuzdan her konuda şanşlısın inan. İntiharı unut bence çöxüm değil. Burdan kaçtın bu dünyadan, öbür tarafta bu hastalık belkide cezamız olacak orda da ebedi bu hastalıkla yaşamak var. O yüzddn intihar çözüm değil. Ben 1 aydır uğraşıyorum öğrenciyim ilk ilişkimde başıma bunlar geldi ve maddiyatım yok. Daha hastalığımı tam öğrenemedim bile 2 doktora gittim biri herpes biri hpv diyo hatta son gittim kriyo yaptı bilmiyorum. Öğrenci olmasam bende özel biyere gitmek isterdim. Ama işe başlayacağım yakında. Şükret durumuna ki tedavin inşallah bian önce başlar biter hayırlısı ile. Özel bi yer hastanenin ismini mesaj atabilir misiniz bana özelden, bende iyi bi yer arıyorum devlette malesef ilgilenmiyorlar boşa gidip geliyorum sürekli.
    Eğer stresi iyi yönetirsen ahcc ya da ahccsiz mutlaka atlatıcaksın tek yapman gereken düzenli kontroller tedavi ve hayatına devam et pek düşünme hatta yapabilirsen hep pozitif düşün. Emin ol stres yapmayıp üzülmezsen bağışıklığın güçlenecrk virüsü yenicektir bünyen. Ben çom stres yaptım sırtımda heryer sivilce. Karaciğer stres altında düzgün çalışmıyor. Cinsellikten bence uzak dur evlensen bile pinpon etkisi olmasın. Havlun ayrı birde genital bölgene ayrı özel havlun olsun. Onun haricinde bulaş olcağıno sanmıyorum lavabodan felan. İnşşallah hepimiz kurtuluruz.
    Şükret bence sevdiğin yanında, tedavin oluyor maddiyatın var hastalık bu Allahtan gelen bişey. Bir nusibet bin nasihatten iyidir derler boşver o yüzden.

Durum
    Yeni Üye

Ben yeni uye oldum . Kullanmayi bile bilmiyorum siteyi ozelden yazmayi denedim ama yapamadim sanirim . Siz yazabilirseniz konusalim ?

Durum
    Tecrübeli Üye

Yazdım ben size mesaj görmediniz bu sitenin alt tarafında ful site yazıyo ona tıklayınca mobil kısımdan ayrılıyor Mesaj kısımları frlan orda var aslında bildirim gelmesi lazım bende anlamadım

Bu Konu için Etiketler