Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil mi sivilce mi?

Durum
    deborah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siğil mi sivilce mi?

3 aydır AHCC kullanıyorum. Hikayemi daha önce anlatmıştım, bende 3 tip pozitifken erkek arkadaşım negatif -yanlış olma riski var- neyse kullanmaya başladığımda siğilim yoktu. şimdi böyle sivilce gibi bişey çıktı tam kasığımda, pek de internetteki siğil fotoğraflarına benzemiyo ama sivilce gibi sıkılmıyo da. AHCC kullanmaya başladıktan sonra çıkması da bi tuhaf eğer siğilse. nasıl ayırt edicem ben bunu? kız forumları soruları gibi oldu ama

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Siğil mi sivilce mi?

siğil olabilir sonuçta sende 3 tip pozitifse cıkması cok normal ahcc kullanınca illa cıkmıycak diye bişey düşünmekte biraz tuhaf bence

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Siğil mi sivilce mi?

Alıntı deborah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 aydır AHCC kullanıyorum. Hikayemi daha önce anlatmıştım, bende 3 tip pozitifken erkek arkadaşım negatif -yanlış olma riski var- neyse kullanmaya başladığımda siğilim yoktu. şimdi böyle sivilce gibi bişey çıktı tam kasığımda, pek de internetteki siğil fotoğraflarına benzemiyo ama sivilce gibi sıkılmıyo da. AHCC kullanmaya başladıktan sonra çıkması da bi tuhaf eğer siğilse. nasıl ayırt edicem ben bunu? kız forumları soruları gibi oldu ama
    Ahcc kullanmaya basladıktan sonra cıkması tuhaf degil, ahcc sigil çıkartmayacak değil sadece vücuduna zaman vermen lazım eger 3 ayda sigil cıkarmasaydın 3 ayda atardın vucudundan, sigillerin can cekısmesı de olabılır sıvılce degılse, böyle böyle yok oluyor şereksizler

Ahcc kullanırken sigil cıktı diye üzülme, önemli olan kısım şu: 6 ay ahcc kullandın dıyelım ve sıgıl cıktı 6. ayda, o biraz sıkıntıç Vucut atamamıs henuz demek ki.

Ancak 2. ve 3. hatta 4. aylarda da sıgıl cıkması cok normal. Cunku sıgıl cıkartanlar, ahcc'ye basladıktan 1 ay sonra sigillerde azalma, sonra nadiren görülme sonra da cıkarmama seklınde aşıyorlar. En azından benım cevremde kullanan arkadaslarda öyle oldu. Bende de 4 aydır cıkmadı, ama su an cıksa cok uzulmem, 6. ayda cıksa uzulurum

Bu Konu için Etiketler