Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi hastaneye gitmeliyim

Durum
    Üzüntülü00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hangi hastaneye gitmeliyim

Arkadaşlar merhaba 24 yaşında erkeğim 3 haftadır hvpliyim başakşehir şehir hastenesine gittim siğillere gas sıktı ama beli benzer gaz sıktı buraya kadar gelmene gerek yok yakın yere git gaz sıktır ayda bir dedi üstüne. Arkadaşlar çok bunalımdayım sabah akşam gece hpv ile yatıp kalkıyorum forumu sabahtan akşamaca okuyorum. İntihar düşünüyorum ağlıyorum kimseye anlatamıyorum kpssye hazırlanıyodum bu hpv çıkınca bıraktım çalışmıyorum maddiyat sıkıntım var işe başlayamadım daha çapa hastanesine giden var mı cerrahpaşa ya da oralardan randevu mu alayım yoksa ölücem ben kendime bişey yapıcam lütfen istanbulda devletlerde eğitim araştırma üniversite hastaneleri olsun önerdiğiniz doktor var mı en azından 4 5 ay devlette tedavi olayım diyorum şu 2 aya iş bulurum levent hocaya giderim işe başlayınca ama 2 3 aylık süre için yardım edin yalvarırım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hangi hastaneye gitmeliyim

Sakin ol lütfen ne intiharı, hpv geçecek bitecek bir süreç. Şu an çok yeni senin icin o yüzden korku ve panik halindesin çok iyi anlıyorum seni ama once bi sakin ol.
    Bir kere sürekli sürekli düsünme verdigim tavsiyeler hep aynı görüyorsun. Hemen her şeyi bi anda yapmak zorunda değilsin yavas yavas da yapabilirsin sınavına mutlaka calıs, yapacagın tek şey düzenli olarak kriyoterapi yaptırmak istediğin hastaneye de gidersin doktor nereye gideceğine karar veremez, canın nereye istiyorsa oraya git.
    Bu süreç düzenli olsun her ay sigil varsa git kriyoterapi yaptır yani senin demenle gaz sıktır.
    İş bulunca da her şey daha iyi olur, iyi beslen lütfen iyi beslenmeye calıs, eczaneden imutor al şimdilik, maddi durumun iyi olursa ahcc tavsiye ederim, su an imutoru ödeyebilirsin diye onu önerdim. jilet kullanma, iyi beslen, sigiller için düzenli doktora git. erkeksin hiçbir şey olmaz, kanser riskin bile yok, sevinmelisin. biz bide kanser riskiyle ugrastık.
    sınavını ihmal etme sonra pişman olursun.

Durum
    Tecrübeli Üye

İlk doktora gideceğim zaman malesef jilet kullandım 3 hafta önce heryere bulaştı neredeyse kriyo yaptı geçen hafta 1 ay sonra gel dedi ama bacak arasında olanlara kriyo yapmadı bende ilk o şaşkınlıkla diyemedim unuttum ilk defa böyle bişey gördüm. Ayrıca doktor başından net attı beni, siğillere gazı sıktı 2 3 tanesine, gitti ellerini yıkamaya şurda da var dedim ha orda da mı var diyo hiç bakmadı ihmal var malesef bu hafta yeni doktora gideceğim cerrahpaşaya hiç olmazsa diğer siğillere de kriyo yapar ama orda da ilgileneceklerini sanmıyorum. Kriyoterapi 4 5 ay idare ettirir inşallah her siğile sıksa üzelmem de beli benzet yapılınca tedavi olmuyor ki bu. Arya abla imutor dediğin imutor kompleks mi hap şeklinde olan. Sana ve forumda ki arkadaşlara da teşekkür ederim bi nebze de olsa bana moral oldu burası.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba geçmiş olsun. Maddi durumun yoksa siğil düşüren çeşitli kremler var. Mesela eczanelerde verrutol var fiyatı da uygun daha sonra anti hpv, hpv gent adından kremler var Bi araştırmanı öneririm memnun kalanlar olmuştu bunlardan .

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok saol perşembe günü cerrahpaşa cildiyeden randevu aldım ben malesef ilk randevuda jilet vurdum yayıldı testesteronlarıma bacak arasına doğru şimdi yumurtalıklarda zor belli oluyo tüylerden ne yapayım tüy dökücü krem mi kullansam forumu okudum kimisi kullanın ya da kullanmayın diyende var kararsız kaldım

Durum
    Tecrübeli Üye

[QUOTE=Üzüntülü00;37776]Çok saol perşembe günü cerrahpaşa cildiyeden randevu aldım ben malesef ilk randevuda jilet vurdum yayıldı testesteronlarıma bacak arasına doğru şimdi yumurtalıklarda zor belli oluyo tüylerden ne yapayım tüy dökücü krem mi kullansam forumu okudum kimisi kullanın ya da kullanmayın diyende var kararsız kaldım ayrıca çok kaşınıyo kaşıntı için tavsiyeniz var mı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Üzüntülü00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk doktora gideceğim zaman malesef jilet kullandım 3 hafta önce heryere bulaştı neredeyse kriyo yaptı geçen hafta 1 ay sonra gel dedi ama bacak arasında olanlara kriyo yapmadı bende ilk o şaşkınlıkla diyemedim unuttum ilk defa böyle bişey gördüm. Ayrıca doktor başından net attı beni, siğillere gazı sıktı 2 3 tanesine, gitti ellerini yıkamaya şurda da var dedim ha orda da mı var diyo hiç bakmadı ihmal var malesef bu hafta yeni doktora gideceğim cerrahpaşaya hiç olmazsa diğer siğillere de kriyo yapar ama orda da ilgileneceklerini sanmıyorum. Kriyoterapi 4 5 ay idare ettirir inşallah her siğile sıksa üzelmem de beli benzet yapılınca tedavi olmuyor ki bu. Arya abla imutor dediğin imutor kompleks mi hap şeklinde olan. Sana ve forumda ki arkadaşlara da teşekkür ederim bi nebze de olsa bana moral oldu burası.
    İmutor beta glukan varsa o olsun, hap şeklinde bunlar evet. günde 1 veya 2 tane alınıyor, eczanede satılıyor.