hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Eyll.2021
    Tecrbe Puan
    3

Biyopsi sonucum ykldm :/

Kanal kretajnda cin2 seviyesinde lezyon belirlendi u an ok ktym 😭 benzer durumu yaayan arkadalardan destek bekliyorum kendimi yklm hissediyorum.btn motivasyonum kayboldu

Yeni ye
    yelik tarihi
    13.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Biyopsi sonucum ykldm :/

Merhaba uan ne durumdasnz? Ne yaptlar bende kolposkopi oldum fakathenuz sonu kmad

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Biyopsi sonucum ykldm :/

Alnt ptalediyorum Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kanal kretajnda cin2 seviyesinde lezyon belirlendi u an ok ktym 😭 benzer durumu yaayan arkadalardan destek bekliyorum kendimi yklm hissediyorum.btn motivasyonum kayboldu
    Selam @iptal ediyorum, senin durumun neydi? sanki olumlu bir eyler olmutu senle ilgili diye hatrlyorum, kusura bakma sormak istedim nk her yenin ne yaadn tek tek hatrlayamyorum ou zaman, ok kiiyle konutuum iin.

Ama cann skma, olabilir, zm de basit inan bana. Hi cann sktna demez. Bak ben leep'i cin3'ten oldum ama hayatma kt bir etkisi olmad. Leep'in tek olumsuz etkisi; ileride hamile kalrsan erken doum riskin var, benim de vard ama gayet iyi gidiyorum u an, zaten bu durum ne kadar leep yapldna bal! Yani sende belki ok az bir para iin yapacaklar, belki yapmayp biraz gerilemesini bekleyecekler gibi gibi..

Kk bir operasyon ile hpv'nin verdii zarardan kurtulabileceksin ve pheli iliki/ilikiler yaamazsan tekrarlama olasl ok dk.