Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biyopsi sonucum yıkıldım :/

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Biyopsi sonucum yıkıldım :/

Kanal küretajında cin2 seviyesinde lezyon belirlendi şu an çok kötüyüm 😭 benzer durumu yaşayan arkadaşlardan destek bekliyorum kendimi yıkılmış hissediyorum.bütün motivasyonum kayboldu

Durum
    Enaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Biyopsi sonucum yıkıldım :/

Merhaba şuan ne durumdasınız? Ne yaptılar bende kolposkopi oldum fakathenuz sonuç çıkmadı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Biyopsi sonucum yıkıldım :/

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanal küretajında cin2 seviyesinde lezyon belirlendi şu an çok kötüyüm 😭 benzer durumu yaşayan arkadaşlardan destek bekliyorum kendimi yıkılmış hissediyorum.bütün motivasyonum kayboldu
    Selam @iptal ediyorum, senin durumun neydi? sanki olumlu bir şeyler olmuştu senle ilgili diye hatırlıyorum, kusura bakma sormak istedim çünkü her üyenin ne yaşadığını tek tek hatırlayamıyorum çoğu zaman, çok kişiyle konuştuğum için.

Ama canını sıkma, olabilir, çözümü de basit inan bana. Hiç canını sıktığına değmez. Bak ben leep'i cin3'ten oldum ama hayatıma kötü bir etkisi olmadı. Leep'in tek olumsuz etkisi; ileride hamile kalırsan erken doğum riskin var, benim de vardı ama gayet iyi gidiyorum şu an, zaten bu durum ne kadar leep yapıldığına bağlı! Yani sende belki çok az bir parça için yapacaklar, belki yapmayıp biraz gerilemesini bekleyecekler gibi gibi..

Küçük bir operasyon ile hpv'nin verdiği zarardan kurtulabileceksin ve şüpheli ilişki/ilişkiler yaşamazsan tekrarlama olasılığı çok düşük.