Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ve alerjimiz

Durum
    Sunshine3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc ve alerjimiz

Arkadaşlar merhaba. Aralık 2021 de hpv testim 16 poztif çıktı. Aşı olmak için test yaptırmıştı hemde aşıyı da aldıgım için aşıya başladım. Benden 1 sene önce çok yakın arkadaşımın hpv 16 suyla konuya hakimdim. Bende de çıkınca bayagı araştırdım ve time health markasının ahcc sinden 4 kutu sipariş ettik. 2 ona 2 bana. Arkadaşımın mide problemleri vardı ve stresli bir dönemdeydi Bi süre sonra ben kaşınıom ültiker oldum dedi. Aynı zamanda doktor ilaç verdi ve kullanmaya başladı 1 buçuk hafta sonra bendee başladı kaşınmalar ama ufak benekler şeklinde. O ilaçları bitmesine ragmen kaşınmaya devam ediyordu bende. Sonra ahcc kaynaklı oldugunu farkettim ve firmaya daha önce böyle Bi bildirim alıp almadıklarını sorduk hemende ahcc yi bıraktık.6 gün geçti ahcc nn etkisi 1 ay daha devam ediomuş. Ben alerjik bünyeli biri asla degişim yani şimdiye kadar hiç olmadı. Daha öncede böyle bişey hiç okumadım forumdan.. Daha önce böyle bişey yaşamış arkadaşlar var mı merak ettim. İkimizdede aynı zamanda olması tesadüf degil çnkü.

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc ve alerjimiz

Bir ekleme daha yapmak istiyorum. Arkadaşım bgn cildiye ye gitti. Doktor ahcc den olabilir dedi. Yarın kan testi yapılacak. Eğer bnm gibi sağlam bünyeli bir insanda alerji yaptıysa kullanacak insanların bunu düşünmesi ona göre hareket etmesi gerek bu da bir ek not. Tabi herkes kendi bilir. Ama ben hiç bunu okumadıygım için belirtmek istiyorum. Sevgiler iyiki bu forum var.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar Sunshine, çok geçmiş olsun. Ben de gerçekten ilk defa böyle bir şey duyuyorum yaklaşık 4-5 yıldır buradaki arkadaşlar da, ben de ahcc kullandık, ilk defa böyle bir geri bildirim geldi. Ahcc'den ise bu üzüldüm sizde böyle bir etki etmesine ya. Belki bünyenize göre değildir, aslında yan etkisi de yok ahcc'nin ama ondan ise, belli ki bir şeyler sizin bünyenize yaramamış olabilir.
    Onun dışında aklıma bir şey daha geliyor, belki komik gelecek ama bizim bi arkadaş ''uyuz'' olmuştu. Diğer arkadaşıyla görüşünce o kişi de uyuz olmuştu, kaşınıyorlardı.
    1,5 - 2 yıl önce bi uyuz salgını vardı çevremizden duyuyorduk. Bu tip bir şey olma ihtimali olabilir mi? Ama bunu farkederdiniz bence ailenizden birileri de kaşınırdı çünkü.

Durum
    Yeni Üye

İnan bende çok merak ediyorum sebep tam olarak ne umarım uyuz gibi bişeydir ve ahcc ile ilgisi yoktur.

Durum
    Admin

Alıntı Sunshine3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnan bende çok merak ediyorum sebep tam olarak ne umarım uyuz gibi bişeydir ve ahcc ile ilgisi yoktur.
    Umarım yoksa üzülürüm ben de bünyenizin böyle alerjik bir reaksiyon vermesine, ve bu takviyeden faydalanamamanıza.

Durum
    Yeni Üye

Edit:güncelleme:ahcc yi bıraktıktan 1.5 hafta sonra şikayetlerim devam edince bugün dermatology gittim ve uyuz teşhisi koydu doktor. Çok alerjiye benzemiyor dedi. Ahcc yi karalamak istemem ahcc ile alakalı bir durum degilmiş arkadaşlar gönül rahatlığıyla kullanmaya devam

Durum
    Admin

Alıntı Sunshine3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit:güncelleme:ahcc yi bıraktıktan 1.5 hafta sonra şikayetlerim devam edince bugün dermatology gittim ve uyuz teşhisi koydu doktor. Çok alerjiye benzemiyor dedi. Ahcc yi karalamak istemem ahcc ile alakalı bir durum degilmiş arkadaşlar gönül rahatlığıyla kullanmaya devam
    Ahahahah neee ciddi misin
    İnanmıyorum ya olaya gel, yalnız uyuz salgını bitmişti. Tekrar mı başlamış? 1,5 sene falan önce cidden bir uyuz salgını vardı insanlar uyuz oluyordu. Dermanı olan bir şey olsun da, çözümü kolay. Ahcc'yi tekrar kullanabilecek olmana, bu ürünün faydasını er ya da geç görecek olmana sevindim inş uyuzu da kolay atlatırsın geçmiş olsun