Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tedaviye Başlıyorum

Durum
    Tgmplt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tedaviye Başlıyorum

Supradyn kompleks vitamin konusunda bende çok arada kaldım salı günü dahiliyeden randevum var hormonlardan,vitaminlere, T hücre sayısına kadar hatta yapıyorlarsa viral yük testine kadar çok kapsamlı bir kontrole girmek istiyorum sonuçları buraylada paylaşırım

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tgmplt, güzel sistem yaratmıssın ama supradyn fazla bence, yorabilir seni, imutor ve ahcc gayet iyi zaten yeterli bence. yorma vücudunu bence. supradyn yerine doktora gidip bi vitamin degerlerine baktırıp eksik ise d vitamini öneriyoruz, forumda @detaycı diye bir arkadaş var d vitamininin önemini arastırdı bu hpv konusunda önemli, tıpkı covidde de d vitamini kullanımı önemli oldugu gibi, bunda da önemli oldugu ortaya cıktı
    Supradyn kompleks vitamin konusunda bende çok arada kaldım salı günü dahiliyeden randevum var hormonlardan,vitaminlere, T hücre sayısına kadar hatta yapıyorlarsa viral yük testine kadar çok kapsamlı bir kontrole girmek istiyorum sonuçları buraylada paylaşırım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Tgmplt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır haberdar edersin

Durum
    Yeni Üye

Durum Güncellemesi
    Hormonal değerler,Savunma hücreleri,Vitamin,Demir değerleri vs gibi bir çok şey için bilinçsiz destek kullanım sonucu karaciğeri, böbreği yormamak vücuda zarar vermemek için test yaptırdım şükür bir sıkıntı yok hatta bazı savunma hücre değerleri ve kan değerleri olumlu yönde üst sınır değerinde ahcc, düzenli vitamin, ımutor kullanımı kaynaklı diye yorumladım kendimce süreci ara ara aktarmaya devam edeceğim.

Durum
    bilirkisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Durum Güncellemesi
    Hormonal değerler,Savunma hücreleri,Vitamin,Demir değerleri vs gibi bir çok şey için bilinçsiz destek kullanım sonucu karaciğeri, böbreği yormamak vücuda zarar vermemek için test yaptırdım şükür bir sıkıntı yok hatta bazı savunma hücre değerleri ve kan değerleri olumlu yönde üst sınır değerinde ahcc, düzenli vitamin, ımutor kullanımı kaynaklı diye yorumladım kendimce süreci ara ara aktarmaya devam edeceğim.
    neler yaptın? durum nedir

Durum
    Yeni Üye

Alıntı bilirkisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neler yaptın? durum nedir
    Süreç güzel gidiyor, 2.ayım bitiyor ilk düşen siğiller sonrası şükür yenileri çıkmadı çok dikkat etmeme ve ahcc kullanımına bağlıyorum yada tip siğil yapan bir tip değil.Her ihtimale karşı eczaneden %5 lik asetik asit yaptırdım muayenem var çıplak gözle görülemeyen,belli olmayan siğiller için test yaptırıcam.Kendim baktığımda çok minik kahverengi bir şeyler var tek tük ama kıl kökü mü leke mi siğil mi yoksa benim bos paniğim mi ayirt edemiyorum onları kontrol ettirdikten sonra içim çok rahatlayacak

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Durum Güncellemesi
    Gğüzel sevindim, olumlu ve üst sınırda olmasına, ama çok üstlerde iyi değildir, o sınırı da aşma )

Durum
    Yeni Üye

Durum Güncellemesi

Arkadaşlar siğilim bitti hepsi düştü diye kontrolleri bırakmayın gözle görülmeyen siğiller için kesinlikle ve kesinlikle %5 asetik asit ile loop altında muayene olun ezcaneden yaptırdım ve kontrole gittim genital bölge,penis üstü ve scrotum üzerine asetik asit sürüldü 2 3 dakika beklendi ışık altında büyüteçle loop ile bakıldı belirti veren yerler beyaz beyaz minik minik çıplak gözle görülmeyen bir sürü yeni oluşum siğilim varmış hepsine kriyo yapıldı 21 günde bir tekrar muayeneye çağırdı bu sekilde gözden kaçan ufak siğillerede baştan önlem alırsak en azından süreci hızlandırır

Durum
    Yeni Üye

Durum güncellemesi

Son kez güncelleme yapıyorum bir dahaki güncellemem insallah negatife döndüğümde buraya test sonucunu atmak olur, tedavide 3.5 ay oldu son yazdığım tedavi programi aynı şekilde devam ediyor cok dikkat ediyorum bağışıklık durumlarına.Bugün asetik asit ve loop ile 3 4 tane minik ciplak gözle görülmeyen siğiller yakıldı ve doktorum artık iyiye gittiğini önceki durumlara göre lezyonlarin çok azaldığını hatta bir dahaki muayene icin 2 aya uzatalim artik dedi sevindim valla mutlu oldum iyi bir moral oldu bu bana.Aksatmadan vitesi hiç düşürmeden tedaviye devam sonuc alacağımdan eminim 6 ay olur 9 ay olur hiç önemli değil ama negatife döneceğim bir gün.3 ay sonra görüşmek üzere.