Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İlgisiz doktor Antalya

Durum
    deniz07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İlgisiz doktor Antalya

Merhaba 27 yaş erkek bireyim bugün üroloğa gittim ve siğillerime bakıp sadece verrutol yazdı ve hiçbir şey demedi başka o kadar çok sinirlendin mi anlatamam. Daha önce buraya yazmıştım sağolun cevap vermiştiniz. Sizce kullanmalı mıyım. Önünüzdeki cuma düşük riskli test sonucu çıkacak, Antalya da özel bir Labaratuvar da 750 tl ye yaptırdım sürüntüyü kendim aldım ne kadar iyi yapabildim bilmiyorum ama ve siğillerim artıyor ne yapmalıyı

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: İlgisiz doktor Antalya

Forumu detaylıca okumanı tavsiye ederim, antiviral beslenme planı yapıcaksın, eksik değerlerini yerine koyucaksın siğillerin de koterle adam akıllı müdahale edilmesi gerekir ilgisiz doktorların da canı cehenneme diyelim😌

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Verrutolü dikkatli kullanman gerekiyor, cok uygun fiyatlı ama dikkatli kullanıldıgında etkisi olan, yanlış kullanımda can yakan bir şey. Bir kere sigiline denemek istersen dene, verrutol nasıl kullanılır vs bunla ilgili yazılar da okuyup iyice bilinçlenip öyle kullanabilirsin.
    Bunun dışında dermatologlarda kriyoterapi yaptırtabilirsin, urologlarda koterizasyon yapıyor.

Durum
    quick12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

evet malesef oyle. yabanci makaleleri okuyorum doktorlar neler neler yapiyor. her asamanin tek tek fotograflarini cekiyorlar 6 ay sonra kontrol fotografini paylasiyorlar vs.

TCA gibi farkli yontemler deniyorlar. bizde ise gidiyorsun elinde kriyo varsa kriyo yok elinde koter varsa koter yapip geciyor hemen. birkac soru sorunca rahatsiz olmaya basliyorlar.

ozel muayenehaneye gidince bile doktor 10dkda paketleyip gondermeye calisiyor. cok sinir bozucu. duzgun bir klinik bulsam yabanci ulkelerde oraya gidip yaptirmayi bile dusunuyordum bir donem. ilgili doktor bulmak cok cok zor.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı quick12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet malesef oyle. yabanci makaleleri okuyorum doktorlar neler neler yapiyor. her asamanin tek tek fotograflarini cekiyorlar 6 ay sonra kontrol fotografini paylasiyorlar vs.

TCA gibi farkli yontemler deniyorlar. bizde ise gidiyorsun elinde kriyo varsa kriyo yok elinde koter varsa koter yapip geciyor hemen. birkac soru sorunca rahatsiz olmaya basliyorlar.

ozel muayenehaneye gidince bile doktor 10dkda paketleyip gondermeye calisiyor. cok sinir bozucu. duzgun bir klinik bulsam yabanci ulkelerde oraya gidip yaptirmayi bile dusunuyordum bir donem. ilgili doktor bulmak cok cok zor.
    Aslında bu işler değişiyor, yani her yabancı doktor da çok ilgili değil. Örneğin ingilterede sağlık sistemi eğer çok paran varsa iyi, eğer paran yoksa yine sıkıntılıymış. Orada yaşayan akrabalarımdan aldığım bilgiler yani.
    Bence hiç canını sıkma, başka doktora git. Bu hastalıkta doktor güveni falan çok önemli, için rahat olur.