Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: neden üye olmuyorsunuz?

Durum
    aliveli01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

neden üye olmuyorsunuz?

Bunu forumu kayıt olmadan okuyan arkadaşlara soruyorum. Çevrimiçi kişilere baktığımda 500-600 kişinin forumu okuduğunu görüyorum ama aktif olarak sadece birkaç kişi mevcut. Arkadaşlar çok mu zor anonim hesabınızla şuraya kaydolup bazı soruları cevaplandırmak veya kendi tecrübelerinizden bahsetmek? Örneğin sitede erkeklerin hangi doktora gidebileceğine dair bir sürü soru işareti var üye olup geçmişteki bir konuya veya kendiniz yeni bir konu açarak ben şu doktora gittim şu işlemleri uyguladı şöyle memnun oldum gibi kısa şeyler yazmak gerçekten bu kadar zor mu?

Burada hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz ve birbirimize destek olmamız gerek. Bu hastalıktaki bilgi kirliliğini ancak birlik olursak aşabiliriz ve hem kendimiz için hem de yeni hastalar için iyi bir yer oluşturabiliriz. Yetkin bir doktorun size söylediği bir söz bile belki buradaki onlarca başlık altında verilen yanlış bilgilerin üstesinden gelmemizi sağlayacak. Merak etmeyin kimse sizin gerçek kimliğinizi merak etmiyor ve zaten görmesinin de imkanı yok.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: neden üye olmuyorsunuz?

@Alive arkadaşlara kızma, belki sadece arka planda kalmayı tercih ediyor olabilirler, bilemeyiz ne yaşadıklarını. Sen de haklısın kendine göre, erkekler için geri bildirim grçekten az, daha çok kadınlar için fazla.

Durum
    aliveli01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Alive arkadaşlara kızma, belki sadece arka planda kalmayı tercih ediyor olabilirler, bilemeyiz ne yaşadıklarını. Sen de haklısın kendine göre, erkekler için geri bildirim grçekten az, daha çok kadınlar için fazla.
    Arya hanım kızmaktan ziyade sitem ettim sadece. 1 dakika ayırıp hesap açarak en azından bir başlık da olsa kendi tecrübelerinden bahsetmek çok zor olmasa gerek. İnsanlar çok bencilce davranıyor "forumu okuyup bilgileri alıp gideyim insanlar ne yaparlarsa yapsın mantığı çok hoş değil". Elbet farklı durumlar sebebiyle bu şekilde davranmayanlar vardır ama genelinin bu kafada olduğunu düşünüyorum.

Durum
    quick12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

katiliyorum o kadar az bilgi var ki cok zor oluyor arastirma yapmak. penis ve testislerde cikanlari onemsemiyorum cikan gorunuyor zaten gidip kriyo yaptiriyorum. ama ozellikle agiz konusunda dilin arkasinda varsa doktor gormemisse vs diye endiseleniyorum, agiz konusunda cok az sey yazilip cizilmis.