Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tekrarlayan Siğil ve AHCC

Durum
    Bilgiblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tekrarlayan Siğil ve AHCC

Merhabalar. Ben 26 yaşında bir kadın bireyim. HPV’nin varlığından haberdar olmadan yıllarca et beni sandığım bir siğille yaşadım. Sonrasında araştırınca ve gittiğim özel bir doktor bu konuda beni kısaca bilgilendirince basit bir et ben olmadığını anladım vr doktora gidip siğilimi yaktırdım. Bir haftalık zorlu bir tedavi sürecinden sonra normal hayatıma devam ettim. Normalde alkolü arada bir, sigara tüketimi ise olmayan birisiydim. Bu süre zarfında bir ilişkim oldu. Kendisi ile korundum ve siğil oluşumu gibi hiçbir şey yaşamadım. Bağışıklığı genel olarak yüksek birisiyim. Ancak ayrılık sonrası kendimi kaybettim, hem alkolü daha sık tüketmeye hem de hayatımda ilk defa sigara içmeye başladığım bir dönem yaşadım. Bu sürede mutsuzluk ve stresle birlikte o süre bir kişiyle yakınlaştım ve birkaç gün sonra onun cinsel organında siyah bir nokta oluştu. Çok kısa bir süre sonra da ben de siğil :/ tekrar yaktırmak istemediğim için şimdilik aldara kullanmaya başladım ancak uzun bir süre ve her seferinde beş saat kadar üzerini kapatmadan korumak gerçekten zor. Tek bir yerde 4 5 adet kadar karnabahar şeklinde siğilim var. bununla ilgili oje yapısında bir şey varmış ve asit bazlı olduğu için kurutup düşürüyormuş.sanırım Aldaradan önce onu bulup kullanacağım.

Bunların dışında; siğilimden kurtulduktan sonra benim için de umut olan ahcc’yi kullanmaya başlayacağım. Time Health Ahcc Kullanmaya karar verdim. İngilterede yaşayan bir arkadaşım benim için şu an araştırıyor ancak sizden de bilgi almak istedim. Bana attığı görsellerde 90 kapsüllük bir şişe ve 120 kapsüllük ambalajlı bir ürün var. Bunların hepsi aynı ürünler mi? O kadar para verip yanlış ürünler almak istemiyorum bununla ilgili bahsettiğim ürünlerin linkini bulup paylaşabilirim markanın ingiltere sitesinden. Konuyla ilgili desteğinizi bekliyorum.

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Tekrarlayan Siğil ve AHCC

Durum
    vepehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İçerik aynı, 90 veya 120 kapsül fark etmez, burada önemli olan 1 kapsül kaç mg, günde 3 gr’a tamamlamak gerekiyor. Attığınız linkteki 600 mg, dolayısıyla günde 5 tane kullanacaksınız, 24 gün yeter bir paketi, x'tl'ye denk geliyor.

Türkiye’de satılan da 20 günlük yetecek versiyonu x tl alva’nın sitesindei hemen hemen aynı fiyata geliyor, burdan da alabilirsiniz

Durum
    vepehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Türkiye’de satılan da bu şekilde paketli
    https://www.alvasupplement.com/wp-co...ime-right2.png

Baktığın zaman içeriğinde bir fark yok, paketlemesi değişik sadece. Bir de 150£ üstü alımda %15 indirim oluyormuş, toplu alırsan biraz uygun olabilir ama tek tek alacaksan fiyat aynı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Bilgi, çok geçmiş olsun. Aldara sigilleri yok etmeyebilir, oranın bağışıklıgını güçlendirebilir ama çok etkili bir ürün değil maalesef, forumda anket yapmıştık, fiyat/performans konusunda memnuniyeti az, ben de 4 ay kullandım o zamanlar bu kadar aşırı pahalı değildi ama çok iyi etkiler görmedim yani çok değmiyor ama ilk zamanlar kullanman olumlu olabilir en azından 2 ay - 3 ay falan. Baktın sigiller düşmüyor kendin kurtulmaya çalış kriyoterapi yaptrabilrsin dermatologlar yapıyor.

Attığın linkteki ürün doğrudur, yani time health marka doğrudur. Aldırabilirsin arkadaşına. Bu arada time health'in türkiye distribütörü alva suplement var, biz hep onlardan aldık forumca, senin de aklında bulunsun al diye demiyorum biterse vs bir aksilik olursa gönlün rahat bir şekilde orjinal/tr distribütörü olduğu için alabilirsin.

Durum
    Yeni Üye

Merhabalar @Arya . Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Ben hazır ingiltereden arkadaşım geliyorken bir tane fiyatına 120 kapsül almak istiyorum. Eğer göndertebilirsem yine oradan gönderteceğim. Acil olarak lazım olursa da dediğin distribütörden temin ederim muhakkak. Orijinal web sitesinde de tr distribütörü olarak ismi geçiyor zaten söylediğin site ve firmanın. Bakalım. Umarım işe yarar da bir daha bu süreci yaşamam. Herkese geçmiş olsun dileklerimle

Durum
    Admin

Alıntı Bilgiblg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar @Arya . Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Ben hazır ingiltereden arkadaşım geliyorken bir tane fiyatına 120 kapsül almak istiyorum. Eğer göndertebilirsem yine oradan gönderteceğim. Acil olarak lazım olursa da dediğin distribütörden temin ederim muhakkak. Orijinal web sitesinde de tr distribütörü olarak ismi geçiyor zaten söylediğin site ve firmanın. Bakalım. Umarım işe yarar da bir daha bu süreci yaşamam. Herkese geçmiş olsun dileklerimle
    1 tane az olur ama muhakkak daha fazla kutu almanı tavsiye ederim eger yapabilirsen

Durum
    Yeni Üye

5 6 adet getirtmeyi planlıyorum. Bakalım 🥲

Durum
    Admin

Alıntı vepehe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerik aynı, 90 veya 120 kapsül fark etmez, burada önemli olan 1 kapsül kaç mg, günde 3 gr’a tamamlamak gerekiyor. Attığınız linkteki 600 mg, dolayısıyla günde 5 tane kullanacaksınız, 24 gün yeter bir paketi, x'tl'ye denk geliyor.

Türkiye’de satılan da 20 günlük yetecek versiyonu x tl alva’nın sitesindei hemen hemen aynı fiyata geliyor, burdan da alabilirsiniz
    Selam vehepe, forumda fiyat vermek yasak. Sebebi ise ahcc ve türevi ürünler döviz kuruna göre geliyor. Ülkemizde döviz kuru epey oynak. O yüzden fiyat vermiyoruz senin fiyat verdiğin yazıdaki fiyat kısımlarını sildim. Dediğin gibi alva supplement öyle yüksek bir kar elde etmiyor bence de, oldukça uygun oluyor ingiltere şubesiyle kıyaslayınca. Zaten alva supplement makul fiyatlı, fahiş değil diye söylüyordum hep.

Durum
    Gocebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siyah noktalar sigil mi oluyor

Bu Konu için Etiketler