Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oku Oku Oku:))

Durum
    Dharma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Oku Oku Oku:))

Herkeze merhaba.Herkeze sağlık diliyorum.42 yaşında erkeğim.ve yaklaşık olarak 5 senedir bu illetle mücadele ediyorum.

Evet başlığımdan da anlaşıldığı üzere okumak gerek.kendimi maalesef ki çok aptal hissediyorum)) çünkü okumadım. evet bu benim bahanem.gerek iş yoğunluğum gerekse biraz benim işgüzarlığım. Bu siteye 1 sene kadar önce tesadüfi olarak buldum.sadece başlıklara bakarak bir kaç yazıyı okuyarak ahcc kullanmaya başladım.şimdiye kadar 7 kutu ve 8 ci yarıda olmak üzere sabahları kahvaltıdan 1 saat kadar önce almaya başladım.yakşalık 4,5 aydır Time Health Ahcc marka kullanıyorum.ama gel gelelim siğillerimde hiç bir şekilde azalma olmadı.evet doğru anladınız azalma olmadı. taaa ki @Arya, nın mesajını okuyana kadar ) ''Ahcc sigillerinizi yok etmez, böyle bir umudunuz varsa bence boşverin çünkü ahcc sadece hpv negatif yapabilir, sigilleri de düzenli olarak senin halletmen gerekiyor'' diye bir üyeye bilgi vermiş. )) bende bu yazıyı okuyana kadar siğillerim neden düşmüyor diye kendi kendime içerliyordum. bu güne kadar kullanmış olduğum haplar boşa gitti büyük ihtimalle.belki de bağışıklığı bir nebze güçlendirdi bunu bilmiyorum.ama şunu söyleyebilirim ki her kış hasta olan biriyim.bu kış nazar değmesin daha hasta olmadım)
    siğillerimi bu 5 sene zarfında 3 kere yaktırdım.çok şükür çok hızla ilerleyen bir siğilim yok.gözle görülen 4 veya 5 tane siğilim var.yaktırdıktan sonra yine aynı bölgede çıktı.en son yaktırmak istediğimde doktor çok küçük gerek yok dedi.şu anda en büyüğü mercimek büyüklüğünü geçmez.arya nın dediğine göre ayda bir okudum.

şimdi sormak istediğim bazı sorular mevcut.bilenler yardımcı olursa çok sevinirim. çünkü artık bu illet gerçekten beni maddi manevi yormaya başladı.

ahcc kullanmaya devam edicem ve ediyorum da.

siğillerin büyüklüğü küçüklüğü farketmeksizin ayda 1 mi yakılması gerekir.veya 3 hafta da 1.

daha öncelerde araştırdığım kadarıyla yararlı olabileceğini düşünerekten ahcc kullanmadan önce gümüş suyu kullandım.hem içerek hem de siğil üzerine uygulayarak.bir sonuç alamadım.bunu uygulayıp sonuç alan var mı?

organik ev yapımı elma sirkesi tavsiye edenler var.siğil üzerine, hiç denemedim. deneyen oldu mu?

bağışıklık güçlendirici için arı sütü,, polen, veya propolis tavsiye edermisiniz.

şimdilik bu kadar.aklıma geldikçe konu altında yazarım.şimdiden teşekkürler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Oku Oku Oku:))

Merhabalar Dharma, 4-5 ay ahcc kullanmanın boşa gittiğini farkettiğim an ''tüh bee'' dedim resmen. Ya bence aceleci davranmışsın, yani ''tamam alayım ahcc'yi kullanayım bitsin gitsin'' gibi. Ama hiç araştırmamışsın. Bak en kötü time health ahcc'nin türkiye distrübütörü. alva suplement'a sorabilirsin oldu ki mesaj falan attın cevap alamadın vs. (ki öyle bi şey olmaz ne kadar mesaj yoğunluğum olsa da geri dönüş yaparım maksimum 3-4 güne) Yani nasıl kullanıcam, bunu kullanırken napmak lazım... bunlar çok önemli. İnşallah epilasyon yöntemi olarak jilet kullanmıyorsundur

Neyse zararın neresinden dönersen kardır. Sana tavsiyem sigiller yogun cıkıyorsa 20 günde bir, yogun değilse ayda 20-30 gün arasında çok geciktirmeden bir gün belirle ve o gün hep sigillerinden kurtulma günü olsun.

ilk sorun için cevabı evet diyorum, illa yaktırmak zorunda degilsin kriyoterapi var dondurmak icin. ama o sigilin orada kalması ne kadar mantıklı? doktor zaten ya 3 yıl sonra kendi kendine gider der, ya da bu virüs sende kalır diyen bi bakış açısına sahipse o sigil kucuk orda dursun diyebilir, ama küçük büyük önemi yok, sigille gelen viral yük gitsin...

gümüş suyundan memnun olanlar vardı forumda. ama hem içmelik hem de sigil üstüne uygulamalık; propolis var. beo markasını kullanıyordu üyeler sanırım ve memnunlardı, eczanelerde bulursun. birde propolisi dene, onu ben denemedim negatif oldugum icin hiç, ama memnuniyeti yüksekti.

sigil üzerine direkt sirke dökme bence, pamuga döküp öyle bastırabilirsin.

Durum
    Dharma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tekrar merhaba arya.öncelikle üşenmeyip bu kadar insanın derdine ortak olduğun için ve sürekli yazdığın için sonsuz teşekkürler.

ahcc ile yazıştım tabii ama işte dedimya benim işgüzarlığım okumamam sormamam bana dezavantaj oldu.onlara nasıl kullanacağımı sormadım.sağlık olsun.zararın neresinden dönersek kardır.

dediğim gibi bende ki siğiller hem çok uzun sürede büyüyor hemde sayısı neredeyse sabit kalıyor.genelde hep aynı yerde.önceden senede 1 yaktırıyordum.ama şimdi dediğinizi uygularsam ayda bir o siğillerin görüneceğine çok ihtimal vermiyorum.ama yinede gittiğim doktora söylerim.toplu iğne kafası kadar da olsa yaktırırım artık.

probolis beo marka kullandım.ama siğil üzerine direkt olarak uygulamak aklıma gelmedi.sadece suda çözülebilen veya herhangi bir katı gıda üzerine damlatılıp tüketileni kullandım.peki siğil üzerine direk uygulama yaparsam hangisini almamı tavsiye edersin.suda çözülen mi yoksa katı gıda üzerine damlatılan mı?

sirkeyi dediğin gibi yapıyordum.pamuk üzerine damlatıp siğil üzerine koyuyordum.

ilk başlarda jilet kullanıyordum.sonradan kendi kendime düşündüm ve tüy dökücü krem kullanmaya başladım.tabii zamanla forumdaki yazıları okudukça iyiki jileti bırakmışım diye sevindim)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Dharma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba arya.öncelikle üşenmeyip bu kadar insanın derdine ortak olduğun için ve sürekli yazdığın için sonsuz teşekkürler.

ahcc ile yazıştım tabii ama işte dedimya benim işgüzarlığım okumamam sormamam bana dezavantaj oldu.onlara nasıl kullanacağımı sormadım.sağlık olsun.zararın neresinden dönersek kardır.

dediğim gibi bende ki siğiller hem çok uzun sürede büyüyor hemde sayısı neredeyse sabit kalıyor.genelde hep aynı yerde.önceden senede 1 yaktırıyordum.ama şimdi dediğinizi uygularsam ayda bir o siğillerin görüneceğine çok ihtimal vermiyorum.ama yinede gittiğim doktora söylerim.toplu iğne kafası kadar da olsa yaktırırım artık.

probolis beo marka kullandım.ama siğil üzerine direkt olarak uygulamak aklıma gelmedi.sadece suda çözülebilen veya herhangi bir katı gıda üzerine damlatılıp tüketileni kullandım.peki siğil üzerine direk uygulama yaparsam hangisini almamı tavsiye edersin.suda çözülen mi yoksa katı gıda üzerine damlatılan mı?

sirkeyi dediğin gibi yapıyordum.pamuk üzerine damlatıp siğil üzerine koyuyordum.

ilk başlarda jilet kullanıyordum.sonradan kendi kendime düşündüm ve tüy dökücü krem kullanmaya başladım.tabii zamanla forumdaki yazıları okudukça iyiki jileti bırakmışım diye sevindim)
    Propolis konusunda şu marka iyidir diye bir tavsiyem kendi deneyimime göre yok. Ama beo markasını forumdakiler kullanıyordu ve memnundu üyelerimiz, ben ahcc kullanırken bir süre imutor kullandım sonra onu da bırakıp sadece ahcc ile devam ettim, ek bir propolis tavsiyesi vs. almadım o yüzden bilgim yok. Ama forumdakiler onu da kullandılar, ve memnun olduklarını farkettim o günden beri ben de öneriyorum yeni gelenlere. beo sürülebiliyor mu onu arastırabilirsin sürülüyorsa bence iyi marka gibi bu kadar begenildiyse.

iyi ki jileti bırakmışsın, sigara vs içmiyorsan da oldu bu iş. kendine de iyi bakıp beslenirsen tüm bunlarla beraber 1 yılda inşallah atarsın vücudundan.