Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPVden nasıl kurtuldum

Durum
    nazasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPVden nasıl kurtuldum

Merhaba ben 18 yaşındayken ilk kez hpv ile karşılaştım. O zamanlar hpvnin adını bilmeden bende siğil çıktı diye doktora gidip yaktırıyordum, bi süre sonra tekrarlıyordu. Yaklaşık 26 yaşıma kadar bu devam etti. Başka bi hastanede yaptırdığım hpv dna testinden sonra doktor bana kanser olacağımı söyledi. biyopsim temizdi. kolposkopim temizdi. buna rağmen doktor bana bunu dedi. o dönem bütünleme sınavlarım vardı. onlara girmedim. evden çıkmıyordum. sürekli ağlıyordum. sonra bu sefer profesora gitmeye karar verdim. o bana papillexi önerdiç hpv 18 pozitiftim. 3 ay kullandım. sonra tekrar gitmedim. bi süre sonra başka insanlarla görüştüm. tekrar hpv smear verdiğimde hpv 18 negatfiti ama alt tip mevcuttu. yani 18 i papillexle negatife döndürmüş, başka birinden alt tip kapmıştım . bunun üzerine tekrar 3 ay daha papillex kullandım. ve şuan tamamen negatifim. umarım herkes benim yaşadığım sevinci yaşar.

Durum
    aliveli01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPVden nasıl kurtuldum

kesin yaşanmıştır güzel hikaye.. Utanmıyorsunuz di mi insanların zor durumundan yararlanıp bu şekilde reklam yapmaya? Ne tesadüfse foruma bir kadın geliyor papillex reklamı yapıyor ardından sen üyelik açıp böyle bir paylaşımda bulunuyorsun ne tesadüf allah allah Sırf böyle bir şey yaptığınız için bunu asla kullanmayacağım.

Durum
    nazasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

zaten onu gördükten sonra yazdım ben de

Durum
    aliveli01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

kesin öyle olmuştur çok akıllısınız