hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: A panii 😓

Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Eyll.2021
    Tecrbe Puan
    2

A panii 😓

Merhaba arkadalar, benim gibi ay olup sonra panik yaayan var m? imdi de bu yan etkiler meselesi dm patlatyor ellerin ayaklarm terlemeye balad doktorumu aradm tm ailesini aladgn gerekli oldugunu syledi hastalardan da yan etki bildiren olmam.. ben yine de baka a filan olmayacagm bir anlam yokmu tek dozun olmazsa da olmasn ok korktum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    03.ubat.2022
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: A panii 😓

Merhaba ne zaman a oldun? Hangi konuda panik yayorsun?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Ann yan etkisi zaten vard, forumda benim olmadm da biliniyor genelde, neden imdi herkeste korku balad ilgin hahaha.
    tabii ki yan etkileri ihtimali var ama kck ihtimallere ok bel baglayp cannz skmayn.

zel ye
    yelik tarihi
    14.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    2

Merhaba iptal ediyorum. Ben de a oldum.
    nsan vcudu ok derin bir mekanizmaya sahip. Baz eyler baz insanlara iyi gelirken bazlarna gelmiyor. Bu konuda insann vucdunu iyi tanmas lazm.
    Ada alminyum var. Vucutta aliminyum birikmesi baz insanlara zarar verebilir. Lakin bunun nne gemek de senin elinde
    Ann olabilecek yan etkisini azaltmak istiyorsan vcuttan ar metalleri atma diyeti yapabilirsin. Ar metal detoksu sayesinde zararsz kma ihtimalin var.
    A hakknda detayl bir yaz yazmtm. HPV asndaki maddeler ocuklara yaplan Hepatit A asnda da var. Sinovac asnn ierisinde Alminyum hidroksit var.
    Hemofilus influenza tip B (HIB), Hepatit B alarnda da ayn madde var.
    D Vitamini seviyeni 50-70 arasnda , Kanda kalsiyum seviyeni 9 ila 9,5 arasnda tuttuunda ve gnde en az 10 bardak su itiinde bir sorun yaayacan sanmyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    07.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    0

Ben yan etkilere pek ihtimal vermiyorum baz lkelerde devlet kendi eliyle ocuklara hpv as uyguluyor ve sknt olmuyor. Ha raporlanm yan etkiler var mdr vardr hatta bunlardan bazlar ciddi yan etkiler de olabilir ama aldnz ar kesicinin yan etkilerini okursanz orada da raporlanm ok ciddi yan etkiler olduunu grrsnz. Daha nce ar kesici itiinizde acaba lr mym diye panik yaamadysanz bunda da yaamanzn bir anlam yok. Artk vurulduunuza gre kalan dozlar da uygulayn bence

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt aliveli01 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben yan etkilere pek ihtimal vermiyorum baz lkelerde devlet kendi eliyle ocuklara hpv as uyguluyor ve sknt olmuyor. Ha raporlanm yan etkiler var mdr vardr hatta bunlardan bazlar ciddi yan etkiler de olabilir ama aldnz ar kesicinin yan etkilerini okursanz orada da raporlanm ok ciddi yan etkiler olduunu grrsnz. Daha nce ar kesici itiinizde acaba lr mym diye panik yaamadysanz bunda da yaamanzn bir anlam yok. Artk vurulduunuza gre kalan dozlar da uygulayn bence
    bence de artk vurulduysa bari belki bir koruyuculugu olur yalar gemesine ragmen ama en azndan yan etki olmamssa 3 dozu olup ann etkisini almak lazm. 1 doz vurulup bovermek boa gitmi olmak demek.