Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV Asýsý ve yan etkileri (ilginc bilgi)

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Thumbs up HPV Asýsý ve yan etkileri (ilginc bilgi)

Merhabalar sözlük üyeleri

Sizlerle az önce gördüðüm bir þeyi paylaþacaðým. Hpv aþýsý ile ilgili bir hanýmefendi instagramda bir video çekmiþ. Aþý sonrasý bu hastalýða yakalanmýþ ve araþtýrdýðýnda bu hastalýða yakalanan birçok kiþinin hpv aþýsýndan sonra bu hastalýða yakalandýðýný keþfetmiþ. Çok daha detaylý anlatýyor, mutlaka izleyin zaten instagram videosu ve kýsa birþey. Hpv aþýsýnda bunu ben de bilmiyordum ama aliminyum varmýþ ve yüksek dozdaymýþ, hiçbir ilaçta bu kadar yüksek dozda ve bu tür bir aliminyum yokmuþ, hpv aþýsý en çok felç ve ölüm riskine sebep olan aþýymýþ söylediðine göre. Tabii ki detaylý araþtýralým sadece videodan duyduklarýmý yazýyorum. Ben de felç kalanlarý duyduðum için bu aþýyý yaptýrmamýþtým size açýkça söyleyeyim, korkum vardý ve hala yaptýrmadým. Doktorlar öneriyor evet ama bence yan etkileri diðer aþýlara oranla çok fazla olan bir aþýyý önermek konusunda biraz hassas olunmalý veya anlatýlmalý. Faydalý bir þeydir muhakkak ama yan etkileri de anlatýlmalý. Videoda çok ilginç iddialar var, 10 tane instastory çekilmiþ yana kaydýra kaydýra izleyin gençler.

Þimdi videoyu buraya koyuyorum siz de izleyin:

Ýsuda Uyumlanma - Su Asaad on Instagram: “(Bakalým bu sefer de tanýtým engellenecek mi!) HPV aþýsý olduruyor! Derhal yasaklanmalý! Youtube'daki Turkce Altyazýlý Belgesel "Kurban…”

Birde youtube'da hpv aþýsý ve yan etkileri olarak böyle bir video var herkes izlemeli, buraya link koyuyorum:

Sacrificial Virgins: Part I - Not for the greater good - YouTube (Kurban edilen genç kýzlarýmýz- HPV AÞISI)

Durum
    corto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Cevap: HPV Asýsý ve yan etkileri (ilginc bilgi)

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Corto sen de benim gibi aþýya karþý mýsýn? Forumda çok fazla aþý yaptýran oldu çünkü kimseye aþý yaptýrmayýn deme hakkým yok, sadece biraz araþtýrmýþtým ve yan etki ihtimalleri bile beni aþýdan soðutmaya yetmiþti. Kimseye aþý olma demiyorum bu arada ama ben olmadým ve biraz karþýyým açýkçasý.

Durum
    Banlý Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Banlý Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Corto senin alanýn ne kardeþim? cidden merak ettim

Evet oldukça araþtýrmacý ve yardýmsever birisin zaten forumun aktif üyesisin biliyorum
    Kýzla konusma isini sana býrakýyorum o halde, üyelik açýp burda edindiði bilgileri kaynaklý olarak bizle paylaþabilir, bilinçlenelim bu kadar ciddi þeyler konuþuluyosa. Dediðim gibi ben az biraz biliyordum ama aþý yaptýrmýycam diyip boþverdim ve çok üstünde durmadým, kimseyi de aþý olmayýn diye engellemedim tabi ama ufak uyarýlarým olmuþtur. Bu aþýlarýn üreticilerinin çok yüksek komisyon verdiðinden bahsediliyor ancak aþýlarý doktor mu yapýyor yoksa eczacý mý iþin o kýsmýný bilmiyorum mesela. Kýz zaten bunu söylediðinde söylesem mi söylemesem mi bilmiyorum dedi, kesin bir bilgi olmayabilir bu.

Durum
    Banlý Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Hahaha öneriyi sen verdin, ben kýzla konuþmayý çok isterim dedin

Benim böyle bir talebim yok, kiþisel hesabýmdan böyle bir þey talep edip ifþa olma riskini maalesef alamam

Bu arada hpv aþýsý ve yan etkisi hakkýnda böyle bir video var mutlaka izlenmeli bütün üyeler bir baksýn: Sacrificial Virgins: Part I - Not for the greater good - YouTube

Durum
    Banlý Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Konuþmak istiyorsan kendin yazýp konuþabilirsin diyeceðim bu kadar. Kadýn olmakla erkek olmak arasýnda bir fark yok. Erkek de bir kadýnla konuþabilir, kadýn da bir kadýnla konuþabilir, bu önemli ve çaðdaþ bilgiyi seninle paylaþmayý ummazdým Emir almayý sevmem ''sen davet edeceksin, sen yap, sen fake hesap aç'' tadýnda. Son sözümü söyledim CON SNOW.

Bu Konu için Etiketler