Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Korkuyorum

Durum
    quick12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Korkuyorum

kendimi sürekli düşünürken buluyorum ben de suçluyorum. keşke şunu yapmasaydım, keşke o gün şunu yapacağıma bunu yapsaydım, neden aklıma gelmedi ki, gibi düşünceler... bazen günde saatlerce düşünüyorum.

tam düzelmeye başlayınca ağızda şüpheli bir şeyler görünce tekrar bu döngüye giriyorum, artık genitalde görmeye alıştım onlar etkilemiyor. ağızda görünce buradan boğaza gider mi, daha derinlere de sıçrar mı diye endişelenip duruyorum.

en iyisi düşünmemek farkındayım ama bazı günler çok zor oluyor düşünmemek.

dediğiniz gibi hayatım farklı bir boyuta geçmiş gibi geldi sanki eski hayatım çok masummuş ve hiçbir dert yokmuş gibi, komik bir şey izlerken gülerken bile, oh be biraz olsun güldüm, rahatla biraz diyorum yani gülerken bile aslında aklıma geliyor.

Durum
    Gocebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben sadece hpv olsa sevinecegim baska seyler de cikti

Durum
    The2ht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ne çıktı göçebe

Durum
    Tecrübeli Üye

Genital herpes gecirmisim gorunuyor kan testimde. Bir de frengiyle ilgili testte sıkıntı cıktı. Vdrl ve igm negatif ama tpha pozitif. Gelisimde yaptirdim detayli. Bunun psikolojik etkisini atamayacagim gibi duruyor. Kendimi uzup okudukça kasiklarim agriyor ve vajinamin ici sizliyor gibi geliyor. Psikolojik mi bilemedim. Intihar plani yapip duruyorum.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Gocebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genital herpes gecirmisim gorunuyor kan testimde. Bir de frengiyle ilgili testte sıkıntı cıktı. Vdrl ve igm negatif ama tpha pozitif. Gelisimde yaptirdim detayli. Bunun psikolojik etkisini atamayacagim gibi duruyor. Kendimi uzup okudukça kasiklarim agriyor ve vajinamin ici sizliyor gibi geliyor. Psikolojik mi bilemedim. Intihar plani yapip duruyorum.
    Peki bunlarla ilgili Bi şikayetin var mı akıntı, yeşil akıntı mesela ,idrarda yanma falan

Durum
    Özel Üye

Herpes için bildiğim uçuk çıkıyor genitalde senin çıkarsa fark edildi

Durum
    Özel Üye

Şu intihar planını yeni okudum gerçekten diyecek bisi bulamıyorum. Şu forumu aç bi oku en basiti forumun admini aryanin hikayesini biraz oku. Ne ameliyatlar geçirmiş. Erkekleri okusan penis içinde çıkan bile olmuş, benim gibi makat içiyle uğraşanlari söylemiyorum bile. Yani en kötü ne olabilir hastalığını biliyorsun artık düzenli kontrol olacaksın hepsi bu zaten en fazla 2 yıla geçip gidecek yani. Bu kadar enseyi karartıp hayatına son vermeyi düşünmek bana açıkçası çok saçma geliyor. Şükredelim ki ağrısı olmayan bi hastalık ,git bi hastaneye hasta odalarını gez millet ne ağrılar çekiyor. Bence şükret haline ...

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@gocebe yaptordıgın bu testin adı nedir? Geçirip atlattıgımız şeyler de mi çıkıyor

Durum
    Tecrübeli Üye

Dogru haklisiniz kizlar biraz abarttim test isini galiba, cok yalnizdim internette okudum ve kafamda büyüttüm, hic fiziksel bi belirtim yok, akinti yok, ucuk da yok, gördüğüm hic çıkmadı, iptal ediyorum onu yaptirma bence dr da neden yaptirdin bu manali degil dedi.

Durum
    Tecrübeli Üye

Pişman bunlarla ilgili terapi almak istiyorum ama psikologum yargılarsa diye cekiniyorum.