Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv16,51,52 deflagyn

Durum
    Sürücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv16,51,52 deflagyn

Selamlar. Herkese geçmiş olsun öncelikle. 3 tip pozitif bende, ahcc ve deflagyn kullanıyorum. Smearde sitoloji temizdi o yüzden kolposkopi yapılmadı. Deflagyn kullanırken smear verebilir miyim? 3 ay uygulayıp 3 ay bekleyerek vermem gerekiyor biliyorum ama geç başladım deflagyne, o şekilde çok gecikiyor. Bi de istanbul bursa civarında güvenilir bu konuda uzman bi doktor önerebilir misiniz?

Bi de çok şükür 4 ayda iki kez falan siğil çıktı, aldara ile geçti. Bu iyiye işaret mi??

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv16,51,52 deflagyn

Alıntı Sürücü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Herkese geçmiş olsun öncelikle. 3 tip pozitif bende, ahcc ve deflagyn kullanıyorum. Smearde sitoloji temizdi o yüzden kolposkopi yapılmadı. Deflagyn kullanırken smear verebilir miyim? 3 ay uygulayıp 3 ay bekleyerek vermem gerekiyor biliyorum ama geç başladım deflagyne, o şekilde çok gecikiyor. Bi de istanbul bursa civarında güvenilir bu konuda uzman bi doktor önerebilir misiniz?

Bi de çok şükür 4 ayda iki kez falan siğil çıktı, aldara ile geçti. Bu iyiye işaret mi??
    Ay siğil az çıkarmanıza nasıl Sevindim bilemezsiniz siğiller cünkü görüntü bakımından cok rahatsız verici oluyor en azından bu konuda içiniz rahata kavusmustur. Bahsettiğiniz diğer seyler için bilgim malesef yok sadece ahcc için bilgim var bende kullanıyorum herkeste çok memnun umarım iyileşirsiniz/iyileşiriz❤

Durum
    Yeni Üye

Evet siğiller gerçekten moral bozucu olabiliyor. Ahcc mükemmel bir takviye, sürekli hasta olurdum ama başladığımdan beri nezle dahi olmadım. Siğili de zaten ahccyi aksattığım zaman çıkarmıştım. Umarım iyileşiriz teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 💐

Durum
    Kıdemli Üye

Evet siğiller gerçekten moral bozucu olabiliyor. Ahcc mükemmel bir takviye, sürekli hasta olurdum ama başladığımdan beri nezle dahi olmadım. Siğili de zaten ahccyi aksattığım zaman çıkarmıştım. Umarım iyileşiriz teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 💐
    Kaç aydır kullanıyorsunuz ahcc acaba 🌸 ve 4aydır bir iki siğil çıktı demiştiniz tedavi öğrenme süresi içinde mi 4ay acaba bu

Durum
    Yeni Üye

2 kutu bitirdim. 6 tane değil de günde 3-4 tane alıyorum düzensiz biraz maalesef bazen 2 aldığım oluyor.. haziran ayında kaptım, Eylül ayında öğrendim ve ahccye başladım. Ama tabi vajina içinde siğil çıkıyor mu bilmiyorum, görebildiğim yerlerde 2 kez..

Durum
    Kıdemli Üye

2 kutu bitirdim. 6 tane değil de günde 3-4 tane alıyorum düzensiz biraz maalesef bazen 2 aldığım oluyor.. haziran ayında kaptım, Eylül ayında öğrendim ve ahccye başladım. Ama tabi vajina içinde siğil çıkıyor mu bilmiyorum, görebildiğim yerlerde 2 kez..
    Vajina ve anüs içinden bende şüpheleniyorum ya kesin vardır bende dışındakilere müdahale ettiriyorumda içeriye müdahale can yakımıyor birdaha tekrarlanılıyor mu falan bilgim sıfır. Benimde hpv öğrendiğim tarih 1kasım ahcc temin edip kullandığım tarihte 29kasım bende 2kutu almıstım pazar günü 1.kutum biticek ay inşallah yılbasına siğilsiz gireriz ve bir kaç ay sonra negatif oluruz

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajina ve anüs içinden bende şüpheleniyorum ya kesin vardır bende dışındakilere müdahale ettiriyorumda içeriye müdahale can yakımıyor birdaha tekrarlanılıyor mu falan bilgim sıfır. Benimde hpv öğrendiğim tarih 1kasım ahcc temin edip kullandığım tarihte 29kasım bende 2kutu almıstım pazar günü 1.kutum biticek ay inşallah yılbasına siğilsiz gireriz ve bir kaç ay sonra negatif oluruz

Şuna kocaman bir amiiinnn demek istiyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Happymappy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuna kocaman bir amiiinnn demek istiyorum
    Canım benim yaa 💖💖 valla her duamın içinde varsınız hepiniz

Durum
    Yeni Üye

İnşallah çok geçmiş olsun iyi olacağız 🙏

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Canım benim yaa 💖💖 valla her duamın içinde varsınız hepiniz
    Enerjin çok iyi hpv senden korksun 😅

Bu Konu için Etiketler