Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv viral yük ve cin ilişkisi

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv viral yük ve cin ilişkisi

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Pişman. HPV 6 viral yük 9 siğil olması çok normal. Yalnız yapman gerekenleri yapıyorsun. Doğru yoldasın. Sigara yok , alkol yok, yürüyüş var AHCC var yeşil çay propolis var. Başka bir şey kalmadı Sadece biraz zamana ihtiyacın var
    Bakalım artık dediğin gibi elimden geldiğince artık. Sadece sigillerin olduğu bölgeden dolayı canım sıkılıyor ve korkutuyor. Şuan için zaman dediğin gibi. Belki bugün değil ama elbet birgun 😊

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende siğil olsaydı inan hiç korkmazdım. Zira Tip 6 kansere dönüşmüyor. Sadece görüntüsü rahatsız eder. Tip 6 yı Tip 16 ya tercih ederim
    Ben HPV 16 taşıyordum ve bu tipi taşıyor olmak çok kötü bir psikolojiydi.

Durum
    Özel Üye

Bende siğil olsaydı inan hiç korkmazdım. Zira Tip 6 kansere dönüşmüyor. Sadece görüntüsü rahatsız eder. Tip 6 yı Tip 16 ya tercih ederim
    Benim de makat ic tarafta olmasaydi gerçekten takilmazdim. İçte olduğu için korkutuyor maalesef. Genel cerraha gidiyorum bakalım tek tesellim Tip 6 olması zaten

Durum
    Özel Üye

Tip 16 tabi zararlı ama sen erkeksin kadınlara göre biraz daha şanslısın kansere dönüşmesi çok düşük sizlerde diye biliyorum. Tabi yinede erkek kadın demeden tedbiri elden bırakmamak gerek. Ama atlattigina sevindim gerçekten. Benimde de sikintli Bi bölge olduğu için ileride eğer geçmezse bu takviyelerle ve maddi açıdan biraz rahatlarsam biorezonans düşünüyorum. Bakalım umarım gerek kalmaz

Durum
    Özel Üye

Erkek veya kadın olarak bakma. Sonuçta bu tehlikeli bir virüs. Belki ağzımda var testlerde çıkmadı. Belki genital bölge temizliğinde veya iç çamaşırından makat bölgesine bulaştı. Tüm bu korkular içerisinde yaşıyorsun. Bütün vaktini alıyor. Sabah kalkıyorsun HPV gece yatarken HPV.
    Berbat zamanlar geçirdim. Bu sürede vücuduma ne kadar zarar verdim bilmiyorum. Lakin şunu biliyorum. Eğer bu sürede kendime başka bir zarar vermediysem bu saaten sonra sağlık konusunda hemen hemen herşeyi öğrendim. Tek sorun bu sürede stres vücutta bir takım geri dönülmez sıkıntılara yol açtı mı onu bilmiyorum. HPV gelir geçer lakin aşırı stres Otoimmun hastalıklara yol açar. İşte onların geri dönüşü yok. Bugünkü sağlık bilgim olsa HPV en son takacağım şey olurdu.

Durum
    Özel Üye

Erkek veya kadın olarak bakma. Sonuçta bu tehlikeli bir virüs. Belki ağzımda var testlerde çıkmadı. Belki genital bölge temizliğinde veya iç çamaşırından makat bölgesine bulaştı. Tüm bu korkular içerisinde yaşıyorsun. Bütün vaktini alıyor. Sabah kalkıyorsun HPV gece yatarken HPV.
    Berbat zamanlar geçirdim. Bu sürede vücuduma ne kadar zarar verdim bilmiyorum. Lakin şunu biliyorum. Eğer bu sürede kendime başka bir zarar vermediysem bu saaten sonra sağlık konusunda hemen hemen herşeyi öğrendim. Tek sorun bu sürede stres vücutta bir takım geri dönülmez sıkıntılara yol açtı mı onu bilmiyorum. HPV gelir geçer lakin aşırı stres Otoimmun hastalıklara yol açar. İşte onların geri dönüşü yok. Bugünkü sağlık bilgim olsa HPV en son takacağım şey olurdu.
    Kesinlikle haklısın hpv yr yaptığımız stres vücudumuzun başka yerlerine de zarar veriyor ve bir çok hastalığın başlangıcı olabiliyor. Buda beni çok korkutuyor mesela şu hpv yi öğrendiğimden beri eklem ağrılarım başladı ki eminim ki stresten , gece uykularında dilimi ,yanağımı ısırma vs. Gerçekten çok zor Bi süreç umarım sağlamış daha fazla zarar görmeden kurtuluruz bu illeten

Durum
    Özel Üye

Gece uyurken dilimi yanağımı ısırma bende de oldu. Ayrıca gerilim tipi baş ağrısı oldu. Yanaklarda ve başın ön tarafında basınç hissi.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar ben gittkçe daha kötü oluyorum elimde olmadan.. destek grubu gibi bişey olsa😓

Durum
    Özel Üye

İptal sana dertleşelim diye daha önceden yazdım görmedin galiba. Gerçekten zor konuşmak iyi geliyor

Durum
    Özel Üye

Gece uyurken dilimi yanağımı ısırma bende de oldu. Ayrıca gerilim tipi baş ağrısı oldu. Yanaklarda ve başın ön tarafında basınç hissi.
    Kalp çarpıntısı da eklendi buna tabi korkarım hpvden deil krizden gidicem😅