Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital olmayan siğiller

Durum
    dalgakiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Genital olmayan siğiller

Herkese iyi forumlar, sadece ellerimde bulunan 2 adet siğil ile dermatologa giderek öğrendim hpv olduğumu ve şuan çoğalarak 6 oldular. Genital değil fakat doktoruma tip öğrenmek için sorduğumda teste gerek yok ya tip 1 ya da tip 2 olabileceğini söyledi. AHCC, propolis, omega3 ve çinko kullanıyorum. Aynı zamanda Hpvgent isimli siğil kremi kullanıyorum fakat siğilleri hiç düşüremedim. Çörek otu yağıda aldım fakat aşırı yüklenme olabilir korkusu ile kullanmadım. Genital olmayan bu siğiller hakkında bilgisi olan arkadaşların önereceği bilgilere açığım.

Durum
    Gunes15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Genital olmayan siğiller

Alıntı dalgakiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar, sadece ellerimde bulunan 2 adet siğil ile dermatologa giderek öğrendim hpv olduğumu ve şuan çoğalarak 6 oldular. Genital değil fakat doktoruma tip öğrenmek için sorduğumda teste gerek yok ya tip 1 ya da tip 2 olabileceğini söyledi. AHCC, propolis, omega3 ve çinko kullanıyorum. Aynı zamanda Hpvgent isimli siğil kremi kullanıyorum fakat siğilleri hiç düşüremedim. Çörek otu yağıda aldım fakat aşırı yüklenme olabilir korkusu ile kullanmadım. Genital olmayan bu siğiller hakkında bilgisi olan arkadaşların önereceği bilgilere açığım.
    tip 1 tip 2 de neymiş diyabet mi bu .. Çok eskiden benim de elimde vardı incir ağacının sütü olur onunla geçirmiştim. Ama hpv şüpheniz varsa test olun bende siğil hic olmadı o halde hpvliyim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Genital olmayan siğiller

evet hpv'nin farklı türleri var. genitalde çıkan sigil türü ile elde çıkanı bir değil. elde cıkan tehlikeli değil, genitaldeki tehlikeli olabiliyor tipine baglı olarak.