Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papivir ve Devlet Hastanesi Doktor

Durum
    Clancy_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Papivir ve Devlet Hastanesi Doktor

Merhaba arkadaşlar öncelikle tüm bu blog vb. konularda çok yeniyim gereksiz bir başlık açıyorsam kusura bakmayın ama siteyi baya gezdim ve Papivir’le ilgili bir şey bulamadım.

Ben aralık 2021 de hpv pozitif çıktım ve çokça siğilim var. Yedikule Surp Pırgiç hastanesinde Dr. Suat Bey tedavimi sürdürüyor. Bana gıda takviyesi olarak Papivir verdi ve onu kullanıyorum şu an. Ahcc yi de duydum tabiki ve hatta bir sürü takviye duydum (propolis, imutor vs) ancak arkadaşlar Ahcc cidden çok pahalı.. günde 6 tablet kullanmak gerekiyor ve time health markasının 120 li kutusu 20 gün sonra bitiyor.

Buna ek olarak smear sonucum LSIL çıktı ve doktorum hem kolposkopi hem de biyopsi yapacağını ve bunun da 4.500 tl gibi bitir tutarı olduğunu söyledi. Ayrıca siğillerimi de yakacak yüksek ihtimalle çünkü TCA ile geçmiyorlar. Onun fiyatı da aşağı yukarı 2-2.500 tl tutar gibi. Arkadaşlar ben 24 yaşındayım ve okuyorum ve sadece stajyer maaşım var aileme de söyleyemiyorum.

Lütfen istanbulda devlet hastanelerinde bu işlemleri yapan memnun kaldığınız yerleri söyleyebilir misiniz? Cidden gücüm yetmiyor tek başıma karşılayamıyorum tedavileri ve mental olarak kötü bi durumdayım artık.

Ahcc için de cidden alternatif daha ucuz bir yöntem var mı? Ya da Papivir kullanarak negatif olan var mı? Bir de İmutor u de günde 1000mg kullanmamız şart mı onun da fiyatı çok pahalıya denk geliyor.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Papivir ve Devlet Hastanesi Doktor

Merhaba bende papivir kullanıyorum ahcc ye gücüm yetmediği için 3 ayım dolacak papivir le negatif olan duymadım bende. Ama yabancı kaynaklarda araştırdım baya Bi ingiltereden gene eden vir markasının birebir içeriğine sahip ve yapılan deneylerde 6 aylık düzenli kullanımda nukslerde azalma ve yüzde 60 lik kısımda negatiflik gözlenmiş. Türkiye satışı ni yapan firma sahibiyle konuştum cin evrelerini geriletmede rol oynadığını söyledi. Tabi ahcc kadar etkili olduğunu düşünmüyorum ama bizim şu durumumuzda kullanmamız tedaviye olumlu olur diye düşünüyorum. Devlet hastanesi olarak Zeynep kamilden bahsediyor du sanki arkadaşlar aklımda öyle kalmış. Geçmiş olsun

Durum
    nilüfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selamlar ben de Suat beye gidiyorum, Eylül ayının sonunda leep islemimi gerceklestirdi. Dünyalar tatlisi bi doktor, ilk öğrendiğimde aklıma takılan her şeyi kendisine mesaj atarak soruyordum gece gündüz demeden sağolsun hep cevap verdi.. imkanınız varsa bu gibi büyük islemler için kendisi ile devam edebilirsiniz. kolposkopi devlette yapabilmek için yüksek riskli tipleri tasıgınıza dair tip testi olması gerekiyor sanrim. hangi tipleri tasiyorsunuz? bence smear kolposkopi devlette devam edebilirsiniz, leep gibi islemlere ihtyiacınız olursa kendisine güvenebilirsiniz, fakat Suat bey gibi ilgili devlette calisan doktorlar da mevcuttur elbette. Kendisi beni o kadar rahatlattı ki sonsuz saygı sevgiler Suat hocam.. Adı geçince yazmak istedim kusura bakmayın. Umarım iyileşirsiniz kısa sürede

Durum
    Yeni Üye

Kendisi bana papillex önermisti, ahcc kullandıgımı öğrenince dilediğin gibi yapabilirsin ama pappillex e de sans vermeni isterim demisti bu arada.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Papillexi papillex yapan ve bizim duruma önerilen sebebi içerisinde bulunan quercetin maddesiymiş bu madde narda var arkadaşlar. takviye yüklemeleri karaciğerimizi yormasın dilerim. Böyle konuştuguma da bakmayın her gün 3 gr ahcc, 1 kapsül c vitaminli reishi, akşamları folik asit, şimdi de propolis başlıyorum aklımsa bi kaç takviye daha var bu arada. Paoillexi eklesem nereye ne zaman eklerim kahvaltı sonrasına nı yerleştirmek gerek mesela

Durum
    Kıdemli Üye

Omega 3 magnezyum filan da oluyor arada ama spesifik meselemizle alakalı değil diye yazmadım onları. Ama sanırım benim çinko da eklemem lazım onu da kabak çekirdeğiyle hallediyorum yeter nereye kadar tablet yutalım

Durum
    Kıdemli Üye

Bu arada fark eden oldu mu önce şüpheye yer olmaksızın fikrimi yazıp ardından acaba ben de mi yapsam minvalinde yazıp çizmişim durımum içler acısı mı cesaret yüklü müyüm yoksa arada gidip geliyor muyum gözümüzle görmeden Mücadele etmeye çalıştığımız bir faktörün etkileri mi bunlar bilwmiyorum ki nerden bileyim ay kimlere sorayım nerelere gideyim 😜

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı nilüfer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar ben de Suat beye gidiyorum, Eylül ayının sonunda leep islemimi gerceklestirdi. Dünyalar tatlisi bi doktor, ilk öğrendiğimde aklıma takılan her şeyi kendisine mesaj atarak soruyordum gece gündüz demeden sağolsun hep cevap verdi.. imkanınız varsa bu gibi büyük islemler için kendisi ile devam edebilirsiniz. kolposkopi devlette yapabilmek için yüksek riskli tipleri tasıgınıza dair tip testi olması gerekiyor sanrim. hangi tipleri tasiyorsunuz? bence smear kolposkopi devlette devam edebilirsiniz, leep gibi islemlere ihtyiacınız olursa kendisine güvenebilirsiniz, fakat Suat bey gibi ilgili devlette calisan doktorlar da mevcuttur elbette. Kendisi beni o kadar rahatlattı ki sonsuz saygı sevgiler Suat hocam.. Adı geçince yazmak istedim kusura bakmayın. Umarım iyileşirsiniz kısa sürede
    Suat beyin soyadı ne ve hangi şehirde doktorunuz. Söyleyebilir misiniz Nilüfer hanım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Papillex'te pahalı diye biliyorum.
    Bu arada imutor eskiden 50 tl idi 1 ay kullanımı, yani günde 1 adet alıyorduk. İmutor su an ne kadar bilmiyorum ama herhalde 150-200 olmamıştır.... Hpv tedavisinde öncelikli olarak para harcamanız şart. Bunu bilip bütçe ayırırsanız daha kolay olur. Burda ben dahil herkes, hem muayaneler, hem imutorunu ahcc'sini geçtim, gereken bir kolposkopi iolsun bi işlem olsun, sigil yakma/dondurma olsun illa ki para gerekiyor. O yüzden tavsiyem size faydalı olup da hpv vücudunuzdan en kısa zamanda atacak şeylere yönelin, bu hpv süreci biraz yorucu ve uzun sürüyor çünkü.
    Ek olarak cinsellik yok, jilet kullanmak yok, bunlara da dikkat edin ki çoğalmamıştır.

Durum
    Yeni Üye

İstanbul Yedikule Surp Pırgiç hastanesinde Dr. Suat Karataş.

bir numaradır, ne kadın jinekologlara gittim.. sende artık bu virüs var gecmis olsun diyip ağlatan...

Suat bey, her zaman cok cana yakın rahatlatan sesiyle yanımda oldu. Ameliyathanede o olmasaydı baslayamazdım.. Öncesinde ve sonrasında hep ziyaret etti.. Anestezili halinizle kolposkopi sonrası kendi odasından adım atmayan, odaya bekleyen ağlayınca odadan cıkaran doktorlar..... ahhh ahh en basından Suat beye gitseymisim diyorum.

Bir numara <3

Bu Konu için Etiketler