Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: koter sonrası yeni siğiller

Durum
    sizdenbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: koter sonrası yeni siğiller

Merhabalar,

Ben forumu uzun süredir takip ediyorum, bugün kayıt olarak sizlere destek olmak istedim. Arya'nın dediği gibi insanlar işleri bitince bir daha buraya girmiyorlar. Deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle diğer arkadaşların dediği gibi sakin kalmalısınız, buradaki herkes hemen hemen aynı psikolojiyi yaşadı, yaşıyor.

Bu birçok insanda olan bir sorun, ben ilk zamanlarda dondurdum ama dediğiniz gibi çok çıktı, kafayı yemek üzereydim. Sürekli hastaneye gidiyordum.

Doktorum bana samimi bir şekilde şöyle söyledi; Dostum ne olduysa oldu, artık rahat bırak kendini, bırak çıkarsa çıksın müdahale ederiz, maraton koşu gibi düşün, biraz uzun sürecek ancak dikkat edersen atlatabilirsin dedi.

Dondurma işleminden sonra bana dedi ki ; Yazık günah bu kadar para harcama Verrutol al bunu kullan bi süre. Dediğine uydum Verrutol kullandım bazı yerlerde işe yaradı ama bazı yerlerde çok fazla vardı bir türlü düzelmedi.

Aldara krem verdi bunu Haftada sadece 2 gün kullanmamı söyledi.
    Doktorun tavsiyesi üzerine AHCC kullanmaya başladım. AHCC yi kullanmaya başladıktan 1 ay sonra etkisini gözle görmeye başladım ve şu anda siğilim hiç yok. Mutluluktan uçabilirim

( NOT: Verrutol ile Aldara kremi aynı anda sakın kullanmayın ve DOKTORUNUZA danışmadan da kullanmayın. )

NOT: Yeşil çay, Zeytin yaprağı çayı, ceviz, kuş üzümü, kayısı, brokoli, enginar, balık, pancar, turp, havuç vb. gibi sağlıklı şeyleri " ARA ARA " tüketmeye özen gösterin.

Şimdiden geçmiş olsun pozitif düşünün kardeş. Hayat güzel.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı sizdenbiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben forumu uzun süredir takip ediyorum, bugün kayıt olarak sizlere destek olmak istedim. Arya'nın dediği gibi insanlar işleri bitince bir daha buraya girmiyorlar. Deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle diğer arkadaşların dediği gibi sakin kalmalısınız, buradaki herkes hemen hemen aynı psikolojiyi yaşadı, yaşıyor.

Bu birçok insanda olan bir sorun, ben ilk zamanlarda dondurdum ama dediğiniz gibi çok çıktı, kafayı yemek üzereydim. Sürekli hastaneye gidiyordum.

Doktorum bana samimi bir şekilde şöyle söyledi; Dostum ne olduysa oldu, artık rahat bırak kendini, bırak çıkarsa çıksın müdahale ederiz, maraton koşu gibi düşün, biraz uzun sürecek ancak dikkat edersen atlatabilirsin dedi.

Dondurma işleminden sonra bana dedi ki ; Yazık günah bu kadar para harcama Verrutol al bunu kullan bi süre. Dediğine uydum Verrutol kullandım bazı yerlerde işe yaradı ama bazı yerlerde çok fazla vardı bir türlü düzelmedi.

Aldara krem verdi bunu Haftada sadece 2 gün kullanmamı söyledi.
    Doktorun tavsiyesi üzerine AHCC kullanmaya başladım. AHCC yi kullanmaya başladıktan 1 ay sonra etkisini gözle görmeye başladım ve şu anda siğilim hiç yok. Mutluluktan uçabilirim

( NOT: Verrutol ile Aldara kremi aynı anda sakın kullanmayın ve DOKTORUNUZA danışmadan da kullanmayın. )

NOT: Yeşil çay, Zeytin yaprağı çayı, ceviz, kuş üzümü, kayısı, brokoli, enginar, balık, pancar, turp, havuç vb. gibi sağlıklı şeyleri " ARA ARA " tüketmeye özen gösterin.

Şimdiden geçmiş olsun pozitif düşünün kardeş. Hayat güzel.
    Selamlar @sizden biri, ne güzel yazmışsın teşekkür ederiz desteğin için
    Ahcc kullanmaya başlaman iyi, verrutol zaten uygun fiyatlı bir yöntem ve yapabilen için oldukça hesaplı olur.
    Bunun dısında zaten saglıklı beslenme işini de cözmüşsün biliyorsun sen zaten kendine iyi bakıyorsun anlaşılan ben 2 den fazla tipin yoksa 1 sene içinde yeneceğine eminim, sigara alkol varsa bırak, bide jilet kullanmaman gerektigini de biliyorsundur ama yine de söyleyeyim dedim.

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bu arada nüks etmesinin diğer etkeni geride kalan siğiller. Maalesef çoğu doktor direkt olarak siğil olan bölgeye bakıp tedavi ediyor ve genel temizlik yapmıyor.

Erkekler için asetik asit uygulaması var. Bunun sonucunda geride kalan siğilleri büyüteç ile belirleyebiliyorlar. Ne kadar çok temizlik olur ise o kadar çok iyi.

Sigara için şöyle bir araştırma var. Sigara içenin sigara içmeyene göre tekrarlama olasılığı %25. Tek bir sigara dumanı yeni bir siğile merhaba diyor. Araştırmalar bunu göstermekte.

Arya' nın dediği gibi jilet kullanma asla. Ve mutlaka en az 6 ay kıllarını alma...

Bu Konu için Etiketler