Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Türkiye'de bu konuda uzman 2 doktordan 1 tanesi.

Henry FORD'un “siyah olduğu sürece istediğiniz renkte araca sahip olabilirsiniz” ifadesi bu felsefenin tezahürüdür. 1914 ve 1925 yılları arasında üretilmiş tüm Model T araçlarının rengi siyahtı.

Henry Ford 9 yıl boyunca bu felsefede iş yaptı sonra rakipleri artınca farklı renkte arabalar yapmaya başladı. Bir sonra sonra da bir çok otomotiv şirketi Ford'un önüne geçti.

Jack Ma'nın bir sözü var. Do not try to best , be first. En iyisi olmana gerek yok, ilk olman yeterli der kendisi.

Bir konuda ilksen ve bir şekilde müşteri geliyorsa , davranış kısmı eksiliyor malesef. İnsan kendini kusursuz görmeye başlıyor.

Biorezonansı ben sadece HPV için almadım. 3 yıl önce daha ciddi bir hastalığım için aldım. Bu yüzden etkisini az çok biliyorum.
    Yoksa havaya 10 bin TL atayım diye direkt gitmedim. Tabiki bir takım emin olduğum şeyler var. Lakin olmasa da olurdu. Neticede 10 hafta boyunca benim psikolojimi rahatlattı. Eğer hala pozitif olsaydım da geride geçirdiğim kafam rahat 10 hafta vardı.

Durum
    hores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Teşekkür ederim detaylı tavsiyen için Biorezonansı araştırıp seçenek olarak düşünebilirim TH1-TH2 testi sonrasında.

Başka krem, yiyecek içecek ya da katran sabunu vs gibi önerileriniz var mı?

Bir de AHCC kullanımı hakkında sizce sayısını azaltmalı mıyım?