Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Durum
    hores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Merhabalar. Öncelikle belirtmek istiyorum ki sayfanıza yeni üye olmama rağmen 2-3 yıldır (HPV olduğum süresince) aktif olarak takip ediyorum.
    Benim siğilleri ilk fark edip lazer ile yakım tedavisine başlamam 3 yıl kadar öncesine dayanıyor. Son 2 yıldır da aktif olarak AHCC haplarını alıp kulllanıyorum (Aç karna günlük 6 tane).
    Son 1 yıldır siğil çıkmamasına rağmen (lazer tedavisine de gitmiyorum haliyle) ben AHCC'yi kullanmaya devam ettim ve artık HPV'den kesin olarak kurtulmak istiyorum.

6 ay önce Mavi Laboratuvar'da test yaptırdım ve Tip66 pozitif sonucu çıktı.

AHCC kullanımı değişikliği ya da ek olarak krem, sabun ya da herhangi başka önerileriniz varsa onları da denemek isterim.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum ve hala bu derdi yaşayanlara geçmiş olsun.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Merhaba geçmiş olsun 6 ay önce test yapmışsınız şuan belki negatifsiniz bence test yaptirmalisiniz. Ahcc yi çok uzun süre kullanmassiniz. Vücut belkide ahccye alıştığı için tepki vermiyor yani şöyle soylim bağışıklığa fazla yüklenmiş olabilirsiniz. Sizin yerinizde olsam test yapardım hala pozitifsem eğer bi enfeksiyon doktoruyla hikayemi paylaşıp bu şekilde ilerledik. Umarım negatif olmussunuzdur. Sizede geçmiş olsun.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba , önce bir TH1-TH2 testi yaptırın. Vücudunuzda ne fazla ne eksik bir görmenizde fayda var. AHCC ile HPV yı atamıyorsanız o zaman TH2 çok yoğun baskın olabilir. Bu durumda doktor kontrolünde AHCC gramajı arttırılabilir ya da TH2 inizi düşerek diyetler yapabilirsiniz.
    Şu an karışık gelebilir fakat TH1 TH2 yi biraz araştırdığınızda ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır.
    Ben HPV yi Biorezonans ile attım. Biorezonans 10 seans. Her hafta 1 seans. 10 haftanın sonunda ayda 1 seans. Bu şekilde 1 yıl sürüyor.
    Biorezonans boyunca viral yükünüz olmuyor. Viral yük olmadığı için de HPV sizde sıkıntı yaratmıyor.
    Bu 1 yıllık sürede de bağışıklığınız yüksek ihtimal vücuttan tamamen atacağı için de HPV size zarar vermeden atmış oluyorsunuz.
    Bunu ya AHHC ya da biorezonans ile yapabilirsiniz.
    Lakin sizde AHCC işe yaramadıysa BIOREZONANS kuvvetli ihtimal işe yarar.

Nedeni şu:
    Biorezonans'ı ben AIKIDO sporuna benzetiyorum.

Aikido'da amaç; kendinle, karşındakiyle, doğayla ve çevremizdeki her şeyle, kısaca evrenle uyuma girebilmek ve uyumsuzluğun getirdiği tüm olumsuzluklardan uzaklaşabilmektir. Aynı zamanda çok etkili ve güç gerektirmeyen bir savunma sanatıdır.

Biorezonans'ta Aikido sporunun mantığını cihaza taşımışlar.
    Cihaz size frekans gönderdiğinde eğer bir tehdit algılıyorsa aldığı gücü geri çeviriyor ve size veriyor. Yani sizdeki HPV ne kadar güçlüyse o gücü ona geri gönderiyor.
    Normal zamanda sizin vücudunuz o virüsü tanıyamıyor ve tehdit görmüyor. Vucütta saklanan bir virüs bu.
    Biorezonans cihazı ise bu virüsün çıkardığı frekansı yakalıyor ve onu zayıflatıyor. Bir süre sonra sizin bağışıklık sisteminiz virüsün üzerine çıkıyor.
    HPV yi atamayanlar, yani bizlerin bağışık sisteminde bu virüs bir şekilde güçlü geldi. Sorun virüs değil sorun biziz
    Covidi bir çok kişi ayakta geçirirken aynı virüs bir çok kişiyi öldürdü.

BIOREZONANS'ta bağışıklık sistemi zayıf olsa dahi HPV yi yenersiniz çünkü siz gücünüzü HPV nin bizzat kendisinden alacaksınız.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar, bence de ahcc 2 yıl kullanmak için çok uzun süre. Burada maksimum 1 yıl kullanılıyor, zaten sigillerin ciddi anlamda azalacagı varsa, ya da hpv negatif olunacagı varsa bunlar 1 yılın sonunda olmuş oluyor. Ama 2 yıldır hala sigil cıkıyorsa ahcc'ye rağmen benim aklıma en çok bu ahcc'nin sizde etkili olmadığı geliyor. Sonuçta biz %80 negatif yapıyor diyoruz, cogumuz icin böyle ama %20 par diye bi sey var hep bahsettigimiz.... Ya da bizim bilmedigimiz seyler olabilir mi? Mesela cinsellige devam ediyor musunuz? jilet yapıyor musunuz? sigara alkol devam mı? bunların hiçbirinin olmaması lazım. @Detaycı'ya katılıyorum kendisi biorezonans tedavisi ile negatif oldu, forumda ilginç bir ilerleme yani. Bunu da düşünün derim çareniz var hala.

Durum
    hores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@Pişman: Evet 1 yıldır siğil çıkmıyor. Bu yüzden negatif oldum umuduyla test yaptırmıştım aslında. 6 ay geçtiği için tekrar test yaptırmakta fayda var tabi.
    @Arya: Hayır cinsel ilişkiye devam etmiyorum pozitif olduğumu öğrendiğimden beri, o riski göze alamadım. Jilet de kullanmıyorum, makine ile traş ediyorum tahrişi engellemek adına 2 yıldır. Sigara içmiyorum ama alkol arkadaşlarlayken içiyorum bazen.
    AHCC'yi günde 1-2ye indirmemi mi önerirsiniz yoksa kullanmaya devam etmeli miyim? Bu arada bu kullandığım 2 yıl süresi boyunca çok nadir hasta oldum. Bağışıklığa etkisi olduğunu düşünüyorum bu yüzden aslında.
    @Detaycı: TH1-TH2 testi sonucuna göre hangi doktora görünmeliyim? Benim lazer tedavisi olduğum doktor AHCC'yi günde 1 alsan bile yeterli diyordu, çok inanmıyordu AHCC'ye kendisi. Bahsettiğiniz Biorezonans'ı da İstanbul'da nerede ne kadara yaptırabilirim vs bilgi verebilir misin?

Durum
    Özel Üye

TH1-TH2 TEST:
    Doktorlara TH1-TH2 diye birşey söylersen kendilerine muhalif oluyormuşsun gibi düşünürler.
    Çok bilen hastayı sevmez doktor. Hastaneler de bu testten çok haberdar değiller.
    Özel bir laboratuvarda yaptırabilirsin. Ahenk Laboratuvar bu konuda bilgili. Birkaç laboratuvarı aradım en fazla bilgisi olan Ahenk sanırım.
    Googlea TH1 TH2 yazdığınızda ilgili laboratuvarlar çıkıyor.

BIOREZONANS:

HPV yi vücudun ne kadar sürede tanıyıp yok edeceği kişinin bünyesine bağlı. Bunun ortalaması 6 aydır. 6 ayda insanların çoğu bu virüsü vücuttan atar. Bir kısmı da 1 yıl içerisinde atar. Büyük bir kısmı %95 2 yıl içinde atar. %5-10 u atamaz. Atamayan %5-10 un da %1 inde kanser gelişir. Biorezonans ve AHHC gibi takviye veya tedavi yöntemleri ise virüsün vücuttan tamamen atılacağı sürede viral yükü zararsız hale getirir. Bu durumda HPV sende 1 sene kalsa dahi zarar vermeden kaybolur.
    Yani bu süre içerisinde DNA da değişiklik olması çok beklenmez.
    10 seans biorezonans ile viral yükü yok denecek noktaya indirirsin sonra aylık seanslar ile destekleme yaparsın.
    İşi garantiye alırsın bir nevi. Bu arada istersen 10 seans sonunda da bırakabilirsin. 10 seansta sıfıra yakın inen viral yük sana büyük fayda sağlar. Ayrıca 10 seans bittikten sonraki 1 ay sonra yapılacak ilk seans vücüdu biorezonanssız bıraktığımızda kendi kendine 1 say nasıl idare etmiş ona bakılır. Eğer bu 1 ay içerisinde viral yük hala 10 sekans altındaysa artık vücüt tolere ediyor demektir. Fakat 1 aylık sürede viral yük tekrar yükselmişse belki doktor süreyi 15 güne çeker ya da art arta birkaç hafta seans yapar. Bu tamamen senin bünyene bağlı.
    Doktorla bunun pazarlığı başından yapılmaz.
    Biorezonansa girecek kişi kafadan 10.000 TL yi ve 1 senelik süreci gözden çıkarmalı.

Çok daha erken sonuçlar alınabilir belki 8 seansta dahi bitebilir fakat doktor kimseye boş yere ümit vermemek adına en kötü senaryoyu da söyler.

Bende 10 seansın sonunda testte HPV çıkmadı.
    Başkasında nasıl olur bilemem

Durum
    Özel Üye

Bu arada seans ücreti 600 TL . İlk 10 seans herhafta. Sonra ayda 1 kez.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kendi deneyimimi not olarak düşmem lazım; biyorezonans etkili bir yöntem olabilir; hatta büyük konuşmayayım denenebilir de; detaycının deneyim ve bilgilerine de güvenirim kendisiyle yazışmışlığım var; benim yorumum bu rezonansçı m.b. İsimli doktorla alakalı olacak. Endişe içerisinde internetten uzman arayışım esnasında ona denk gelme şanssızlığım oldu. Ya art niyetli, ya da hasta psikolojisi ile ilgili hiç bir şey bilmiyor. Önce sesimdeki endişeli tona eleştiride bulundu; sonra seansları satın almadıgım için görürsünüz 5 sene sonra! Dedi; ardından “siz bulaştırıcısınız!” Diye azarladı! Şimdi size sorarım ben bu adama nasıl güveneyim? Ağlayarak kapattım telefonu kendi doktorumu aradım. Bana ilk sorusu onun uzmanlığının ne oldugu? Jinekolog mu dedi, tabiki hayır adam jinekolog filan değil bir cihaz almış bir yöntem öğrenmiş, iyi hoş satın almayanları azarlayıp duruyor. Benim deneym ve yorumum bu.

Durum
    Özel Üye

İptalediyorum merhaba,
    Yaşadığın durum için çok üzüldüm. Aslında ben ilk yazımda bu detayı biraz da olsun vermiştim. İlk yazımı okursan orada görebilirsin. O detayı bilerek yazdım ki doktorla konuşurken herhangi bir durum olursa en azından hazırlıklı olun diye. Doktor art niyetli değil lakin aşırı tecrübenin getirdiği rahatlık var. O çok rahat lakin biz değiliz. Kaygılarımız var. O ise işinden emin ve bize hiçbirşey düşünmeyin diyor. Biraz bizim psikolojimizi anlaması gerekiyor. Lakin ben kendisi ile çok sohbet ettim. Özünde iyi bir insan. Yoğun çalıştığı için kaygıları dinlemek yerine gel çözelim diyor. Ben Biorezonans için telefon görüşmesinde fiyat dahi sormadım. Randevu aldım gittim. 600 TL dedi tamam dedim. 10 seans dedi tamam dedim. 8 seansta bir sey bekleme dedi tamam dedim. 10 seanstan sonra 1 sene geleceksin dedi tamam dedim. Sonra negatif sonucu aldım. Biorezonans alacak arkadaşlar 10 seansı gözden çıkaracak. Sonuç alsa da almasa da bu parayı ben öderim şansımı denerim diyen kişiler gitsin. Aslında düşündüğünüzde çok saçma geliyor lakin ben HPV yi kafamdan atmak için para konusunu gözden çıkardım. Kansere yol açacak bir şey için değil 10 bin kredi çekip 100 bin lira dahi veririm. bu benim görüşüm. Biorezonans ile kalmadım AHCC de aldım. Yani nerede bir umut var hepsini deniyoruz imkanlarımız elverdiğince. Sadece Biorezonans doktoru değil , bu konuda tüm doktorlar bizleri çok anlamıyorlar. Anlayan doktorların sayısı çok az.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet durumdan kurtulmak için herşeyi göze alabilir insanoğlu ve bu durum manipülasyona açık bırakır hele ki yalnız veya çaresiz hissediyorsa bu durum sömürüye maruz bırakma riski taşıyor; sizin bu yazdıgınız mesela bir para avcısının ellerni ovuşturmasına sebep olıyor şu anda, bu durumdan kurtulmak için 100.000 lirası olsa gözden çıkarmaya hazır bir kitle! Ben sizi çok iyi anlıyorum, yöntemi de yargılamıyorum lakin insan doğasında da benim dediğim gibi bir şey var bunu da yok sayamayız; sağlık hakkı koruma altındadır herkesi kapsamalıdır; zaten bu hpv aşısı yurtdışında ülkelerde oldugu gibi mecburi ve ücretsiz olsaydı hiç birmiz bunları yaşamazdık; şimdi de durumumuzu kullanmalarına kendimizi sorgusuz sualsiz teslim edemeyeceğimiz haksız kazanca yem etmemeiz yönünde yılların emek ve birikimini.. emekçi bir insanın bir hafta çabayla kazanacagı parayı iki saatte zahmetsizce kazanabilme arzusuna bir de dediğim şekilde bakın