Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolposkopi - Biyopsi

Durum
    Çisill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Kolposkopi - Biyopsi

Alıntı Kartalannesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aaa evet demiştin ama ben imutoru hiç bakmamıştım açıp içeriğine bakınca resmen heyecanlandım senin bana önerdiğini bende sna önermiş oldum 🤭🥰
    2 kez mi içmek lazımmış imutor u?
    Birde bugün doktoruma yazistim deflagyn yi sordum oda valla imkanın varsa al 3 ay günde 1 defa olarak kullan faydasını görürsün dedi
    Fiyattan dolayı sanırım her gelene oneremiyolar
    Ben sorunca al dedi hemen
    Buradakiler nasıl kullandı hiç bilmiyorum fakat kutunun üzerinde günde iki kere yazıyor. Zaten içeriğindekilerin miktarına bakınca iki kez kullanımda günlük vücudumuzun ihtiyacı kadar almış oluyoruz. Hesaplamıştım ben tek tek bakıp

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben dün gece imutor kompleks sipariş verdim içinde çinko ekonezya beta glukan varmis
    Valla çok iyi değil mi ya şuan bu hpv icin gerekli olan herey var icinde
    Imutor öneriliyordu zaten bide içeriği böyle olunca hemen aldım sanada fikir olsun 🥰
    Evet zamanında ben kullanıyordum, beta glukan bagısıklık sistemimiz için önemli o yüzden öneriyordum sonra çoğu kişi memnun kaldı.
    bagısıklık düşükse günde 2 kullanabilirsiniz demişti eczacı bana, ama benim günde 1 tane kullandıgım çok oldu, çünkü bir süre ahcc ile beraber kullandım o yüzden 1 tane aldım, ancak sonra alva supplement ''sadece ahcc kullanmamın yeterli oldugunu'' söyledi ve imutoru bıraktım

Durum
    Kartalannesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ozaman ilk kutuyu bende günde 2 iciyim ama ramazanda zor olcak iftardan sonra iç sonra sahurda iç çok yakın oluyo zaman
    Neyse ramazanda 1 tane içeyim sonra birazda 2 içerim 🥰🙈
    Bi gaza gelip deflagyn de almam lazım ama valla kıyamıyorum 2200 TL ye ya
    Onuda ramazandan sonra alıp başlıyım bari
    🙈
    Imutor kullanicam
    Propolis macunu, kozalak macunu, çarliston biber 5 tane , 1 kaşık corekotu , 2 çorba kaşığı ev yapımı sirke , 2 kupa zencefilli yeşil çay
    B12 d vit b12 ilacımı haftada 3 kez kullaniyorm(normalde iğne ilac kullanarak bütün seviyeleri yükselttik ama doktorum bir süre daha hafta 2 3 kez içmeye devam etmemi depolarımi iyice doldurmamizi söyledi diye iciyorum)
    Dereotu roka nane havuc bunları tüketiyorum akşamları
    Benim şuan için bukadar sanırım
    Bide ekinezya çayı içeyim dedim ama ramazandan sonra bakicam ona şuan yesilcay zencefil devam

Gun zor yetiyo hepsini yemeye 🙈😅
    Başka ekleyeceğiniz var mı

Durum
    Tecrübeli Üye

Bugün benimde gelecek bakalım akşam başlarım iftardan sonra 🥰
    Ramazanda 2 tane zor olcak ama ramazan bitince günde 2 taneye geçerim artık bende🥰

Durum
    Aycha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba,
    İstanbul'da, uygun fiyata kolposkopi + biyopsi yaptıran arkadaşlar varsa; bilgi verebilir misiniz? Aradığım hiç bir hastane fiyat bilgisi vermiyor, maalesef.

Durum
    Tecrübeli Üye

Ozaman ilk kutuyu bende günde 2 iciyim ama ramazanda zor olcak iftardan sonra iç sonra sahurda iç çok yakın oluyo zaman
    Neyse ramazanda 1 tane içeyim sonra birazda 2 içerim 🥰🙈
    Bi gaza gelip deflagyn de almam lazım ama valla kıyamıyorum 2200 TL ye ya
    Onuda ramazandan sonra alıp başlıyım bari
    🙈
    Imutor kullanicam
    Propolis macunu, kozalak macunu, çarliston biber 5 tane , 1 kaşık corekotu , 2 çorba kaşığı ev yapımı sirke , 2 kupa zencefilli yeşil çay
    B12 d vit b12 ilacımı haftada 3 kez kullaniyorm(normalde iğne ilac kullanarak bütün seviyeleri yükselttik ama doktorum bir süre daha hafta 2 3 kez içmeye devam etmemi depolarımi iyice doldurmamizi söyledi diye iciyorum)
    Dereotu roka nane havuc bunları tüketiyorum akşamları
    Benim şuan için bukadar sanırım
    Bide ekinezya çayı içeyim dedim ama ramazandan sonra bakicam ona şuan yesilcay zencefil devam

Gun zor yetiyo hepsini yemeye 🙈😅
    Başka ekleyeceğiniz var mı
    Ben ilk öğrendiğimde o kadar korkup panik yaptım ki hemen beslenme düzenimi değiştirdim. Sürekli sağlıklı beslenmem lazım bağışıklığımı güçlendirmem lazım diye düşünüyordum gün içinde aklıma bile gelmeyen meyve sebzeleri yemeye başlamıştım, şeker kullandığımda ya da öğün atlayıp, sağlıksız bir sey yediğimde vicdan azabı çekiyordum 😁 ama artık fazlasıyla gevsettim kuralları, öyle hasta psikolojisine giriyordum sürekli aklımdaydı testim pozitif çıktı atmam lazım bu virüsü diye. Şimdi ahcc kullanmaya basladiktan sonra imutoru bile düzensiz kullanmaya başladım bittikten sonra sadece propolis kullanmayı düşünüyorum. Her sabah haşlanmış yumurta maydanoz çarliston biber yiyorum, günde 2-3 fincan da Yeşilçay içiyorum sadece akşam yemeklerinde ne denk gelirse illa şunu yemem lazım demiyorum. Eğer canım isterse çok abartmamak şartıyla küçük bi parça çikolata ya da günde 1-2 fincan kahve de içiyorum. İlk öğrendiğimde bırakmıştım bunları tamamen ama dediğim gibi eğer hep yaptığınız alışkanlıklarınız değilse devam etmek zor oluyor bi anlık başlayıp sonra bırakıyorsunuz zaten. Beslenmenize çok dikkat edin vitaminleri besinlerden almaya bakın ahcc kullanamıyorsunuz diye kullandığınız seylere devam edebilirsiniz,ama benim gibi ipin ucunu biraz kaçırınca vicdan azabı cekmeyin sakın 😄

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Aycha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    İstanbul'da, uygun fiyata kolposkopi + biyopsi yaptıran arkadaşlar varsa; bilgi verebilir misiniz? Aradığım hiç bir hastane fiyat bilgisi vermiyor, maalesef.
    Evet bende bir kaç hastaneye sormuştum smear testinin ücretini ücret bilgisi paylaşmıyorlar anca ödemeyi yaparken öğreniyorsunuz

Durum
    Cemre13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Aycha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    İstanbul'da değilim ama güncel yaklaşık fiyat bilginiz olması için yazıyorum. Özel klinikte muayene+kolposkopiye 2.250 lira biyopsiye (başka bir gün anestezi uzmanı geldi- patoloji +anestezi uzmanı için) 1.250 lira ödedim. Toplamda 3.500 TL.

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben yalovadayim burda özelde yaptırdım 200 tl doktor muayenesi 1750 TL kolposkopi (parça alıp patolojiyede gönderildi)

Durum
    Tecrübeli Üye

Smear sonucumu az önce aldim reaktif hücresel değişiklik ve inflamasyon yazıyor. Regl kanamam olduğu için böyle çıkmış olabilir mi sonuç ya da cin 3 gelme ihtimali var mıdır sadece cin 1-2 olsa da çıkar mıydı acaba bu sonuç henüz doktora gösteremedim

Bu Konu için Etiketler