Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv siğil bilgisiz

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: hpv siğil bilgisiz

Siz İstanbul dışında mısınız? Bu rakamlar İstanbul dışındakiler için. Bence uygun bir zamanda İstanbul'a gelin. Aynı gün Gelişim ve Galen'de test verin. Yalnız aynı gün üretradan 2 kez numune almak size sıkıntı olur. Galen de sürüntü ve üretra verin, Gelişimde ise sürüntü ve idrar verin. Galen'e gitmeden önce randevu alın. Bu laboratuvarların merkez ofislerine gidin. Şubelere gitmeyin.

Durum
    deniz07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şu an İstanbul’a gelebilecek durumda değilim maalesef, ve hpv testi yaptırana kadar ne yapabilirim siğiller için

Durum
    Özel Üye

siğil çoksa tip 6 ve 11 dir. bu tipler kanser yapması çok düşük tiplerdir. Maddi durumunuzu bilemem lakin AHCC ye başlayın bence. testlere ve yaktırmaya çok para harcarsınız. yaktırdığınızda da çıkmaya devam ediyor sanırım. ben siğil yaktırmadım fakat yaktıran arkadaşlar daha fazla yardımcı olur size.

Durum
    Yeni Üye

yaktırmadığınız halde ahcc ile siğiller kayboldu mu ?

Durum
    Özel Üye

Merhaba deniz07,
    Aşağıda sana yakın olan test merkezine gidebilirsin.

https://ckysweb.saglik.gov.tr/labtes...estlabara.aspx

Laboratuvarlar
    İl Adı Kurum Adı Laboratuvar Dalı Testin Yapıldığı Yer Telefon
    ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Patoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 04162251920
    ANKARA T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA ŞEHİR HASTANESİ Merkezi Laboratuvar Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 5526000 - 5526000
    AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Patoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 02564441256
    DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Merkezi Laboratuvar Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 0258 296 59 01 - 0258 296 60 00
    ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 04423446666
    ISPARTA T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ Merkezi Laboratuvar Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 02462134400
    MERSİN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI MERSİN ŞEHİR HASTANESİ Merkezi Laboratuvar Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 0324 225 10 00
    İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 444 1 343
    İZMİR T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 232-4696969
    KAYSERİ T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ Patoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 0352 315 77 00
    KONYA KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 03322412182
    SİVAS SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 03462191010 - 03462580000
    ŞANLIURFA ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 04143444444
    ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Patoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 3722612001
    DÜZCE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvarda Bulunan Cihazlarla Yapılır. 0380 542 13 90 - 0380 542 13 91

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siğil çoksa tip 6 ve 11 dir. bu tipler kanser yapması çok düşük tiplerdir. Maddi durumunuzu bilemem lakin AHCC ye başlayın bence. testlere ve yaktırmaya çok para harcarsınız. yaktırdığınızda da çıkmaya devam ediyor sanırım. ben siğil yaktırmadım fakat yaktıran arkadaşlar daha fazla yardımcı olur size.
    Detaycı, arkadaşa ahcc önermeyelim? sen arkadaşın hastalıgından bahsettin ya başlıkta ilk baslarda? bagısıklık sisteminin cok yukseltilmesi önerilmez yazdın, e ahcc bagısıklıgı yükseltiyor, doktora sormadan etmeden danışmadan ahcc kullanmasın.

Durum
    Yeni Üye

ntalya da özel bir labaratuvarda düşük risk testi yaptırdım
    tip 16 saptanmadı
    tip 18 saptanmadı
    diğer yüksek risk saptanmadı yazıyor.

sürüntüyü kendim almıştım ama ne kadar doğru yaptım bilmiyorum. lezyonların üstüne bastırarak yaptım. test sonucuna güvenmiyorum ama emin de değilim.

sonuç kağıdında ( sürüntü numunesinde hpv negatifliği enfeksiyon varlığını dışlamaz) yazıyor

Durum
    maskofmandless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kardeşim özelden de yazdım ama görmeyebilirsin diye burdanda yazayım dedim anti hiv testinde viral hastalıklarla görüşün demiş 02.02 de randevu almıştjn ne oldu sonuç ? Normalde öyle yazmaması gerekiyor tekrar test vermen lazım negatif çıktı mı ?

Durum
    Yeni Üye

Özel bir yerde HIV testi yaptırdım negatif çıktı

Durum
    Yeni Üye

Kız arkadaşımın devlet hastanesinde yaptırdığı smear testi sonucu. Perşembe randevusu var doktora gidecek ve sonucu gösterecek. Sizlerin görüşlerini almak istiyorum

Klinik bilgi: Ana tanı: (N76.0 akut vajinit)
    Smear
    Mikroskop: değerlendirme için yeterli
    Endoservikal hücre mevcut

Patolojik tanı: Servikovajinal smear, sıvı bazlı sitoloji
    Düşük dereceli skuamöz intraepitelyal lezyon (Lsıl)

Bu Konu için Etiketler