Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv muayenesi

Durum
    Sellinbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv muayenesi

Hpv için özel bir muayenehaneye gitmeyi düşünüyorum. Özel muayenehanelerde yapılan muayene sisteme e nabız vs gibi yerlere kayıt yapıyorlarmı bilgisi olan var mı ?
    B şekilde özel doktora muayene olan var mı ?

Durum
    Gunes15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv muayenesi

Alıntı Sellinbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv için özel bir muayenehaneye gitmeyi düşünüyorum. Özel muayenehanelerde yapılan muayene sisteme e nabız vs gibi yerlere kayıt yapıyorlarmı bilgisi olan var mı ?
    Özel hastanalerin sonuçları e nabıza düşüyor ama doktor kendisine özel olarak muaynehane açmış hastane bünyesinde değilse öyle bir şey olmuyor

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Sellinbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selin ben tıbbi sekreterim devlet hastanesine gitsen de yapılan tanı ve tedaviler e nabıza düşer yalnız yeni bir güncelleme getirildi kayıtlı olan tanı ve tedavileri bütün doktorlara hatta kendine bile gizli hale getirebiliyorsun artık. Başka bi doktora gitsen bile kimse senin hangi tanı tedavi aldığını görmüyor. Bi nevi silinmiş gibi düşün. Ancak ve ancak il sağlık müdürlüğüne gidip dilekçe verdiğin zaman o tanılar tedaviler tekrardan senin sisteminde gözükebilir. Onun haricinde geri getiremezsin. Polislik için kan da cıkmayan hiçbir bulaşıcı hastalık sıkıntı yaratmıyor. Hpv bir deri hastalıgı aslında. Ne kadar cinsel yolla bulaşsada. O yüzden biraz rahatla diye yazdım

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

benim gittiğim laboratuvarlar e nabıza 1 ay sonra düştü

Durum
    Sellinbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selin ben tıbbi sekreterim devlet hastanesine gitsen de yapılan tanı ve tedaviler e nabıza düşer yalnız yeni bir güncelleme getirildi kayıtlı olan tanı ve tedavileri bütün doktorlara hatta kendine bile gizli hale getirebiliyorsun artık. Başka bi doktora gitsen bile kimse senin hangi tanı tedavi aldığını görmüyor. Bi nevi silinmiş gibi düşün. Ancak ve ancak il sağlık müdürlüğüne gidip dilekçe verdiğin zaman o tanılar tedaviler tekrardan senin sisteminde gözükebilir. Onun haricinde geri getiremezsin. Polislik için kan da cıkmayan hiçbir bulaşıcı hastalık sıkıntı yaratmıyor. Hpv bir deri hastalıgı aslında. Ne kadar cinsel yolla bulaşsada. O yüzden biraz rahatla diye yazdım
    Derya 😊 öncelikle çok teşekkür ederim. Banada sorun olmaz gibi geliyor ama çok emek veriyorum spordur vsdir çok uğraşıyorum. O yüzden kendimi garantiye almak istiyorum. Devlet hastanesi ile ilgili dediğinden haberim var ancak ben garanti olsun diye aslında özel muayenehaneye gideyim diyorum. Egerki sınavı kazanırsam içimde korku olmasın.
    Bi muayenehane ile görüştüm 400 tl muayene ücreti söyledi ben yinede muayene olup durumumu öğreneyim diyorum. Eğer tedavi çok masraflı olacaksa devlet Hastanesi'ne gideceğim. Senin dediğin gibi yapacağım