Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burun Yarası/Hpv İlişkisi

Durum
    hopelessbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Burun Yarası/Hpv İlişkisi

Bir süredir burnumun içinde geçmeyen küçük bir yara var. İnternete yazayım dedim ekşi sözlükte ‘burun içi yarası’ başlığında hpv ile ilgili olabilir ve acil doktora gidilmelidir yazılmış. Çok endişelendim. Böyle bir şey yaşayan oldu mu? Ben kaygı seviyemi artırmamak için ve alacağım önlemler değişmediğinden oral hpv için test yaptırmadım. Yine de bu konuda size danışmak istedim.

Durum
    Mutena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Burun Yarası/Hpv İlişkisi

Ayni yara ben de de olustu ama hpv ile iliskili oldugunu sanmiyorum bazen oluyor 2-3 hafta geçmediği oluyor hatta bazen bir tarafta bazen diger tarafta oluyor ama geçiyor ara ara olan birşey hem hpv nin yara yaptığını duymadim hiç muhtemelen burnu silerken felan olusan bi yara veya mantar tarzi birşey de olabilir tabi benim de etraflıca bir bilgim yok senin de öğrendiğin birsey olursa paylasabilirsin

Durum
    hopelessbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mutena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni yara ben de de olustu ama hpv ile iliskili oldugunu sanmiyorum bazen oluyor 2-3 hafta geçmediği oluyor hatta bazen bir tarafta bazen diger tarafta oluyor ama geçiyor ara ara olan birşey hem hpv nin yara yaptığını duymadim hiç muhtemelen burnu silerken felan olusan bi yara veya mantar tarzi birşey de olabilir tabi benim de etraflıca bir bilgim yok senin de öğrendiğin birsey olursa paylasabilirsin
    Sevgili mutena yanıtın için çok teşekkür ederim. Bir yıldır camları açılmayan bir ofiste çalışıyorum. Klima da böyle şeylere sebep olabiliyormuş. Benimki de senin dediğin gibi ara ara geçiyor. Bir anlık korkuyla yazdım ama böyle şeylere kaygılanmayı da bırakmak gerek. Gerekli şeyleri yaptıktan sonra kurtulacağız zaten bu virüsten, böyle düşünmemiz lazım🙏🏻

Durum
    hpvdestroyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok fazla klima ve kuru hava ortamında kalınca burunda yaralar oluşabiliyor. Bende klima kullanıyordum ısınmak için kaldığım evde burnum birden şarıl şarıl kanamaya başladı. Havalandırmak şart.

Durum
    Mutena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı hopelessbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili mutena yanıtın için çok teşekkür ederim. Bir yıldır camları açılmayan bir ofiste çalışıyorum. Klima da böyle şeylere sebep olabiliyormuş. Benimki de senin dediğin gibi ara ara geçiyor. Bir anlık korkuyla yazdım ama böyle şeylere kaygılanmayı da bırakmak gerek. Gerekli şeyleri yaptıktan sonra kurtulacağız zaten bu virüsten, böyle düşünmemiz lazım🙏🏻
    Rica ederim tabi bu süreç insani biraz takıntılı hale getiriyor artik cok umursamamaya çalışıyorum gerekli önlemleri aldiktan sonra kafaya takip surekli dusunmek hicbir fayda sağlamıyor o yüzden olumlu tarafindan bakmak lazim birçoğumuz bu virüsü bilincsizliginden dolayi kapti ama belki daha büyük cybh bulasmasini önledi bunu geçicici bir surec olarak görüyorum, birgün gecmiste bir ani olarak bırakacağız inşallah arkamizda

Bu Konu için Etiketler