Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Eyll.2021
    Tecrbe Puan
    1

Leep iin doru doktor aray

Merhaba. Arkadalar son smear Lsl gelmesiyle bana da leep yolu grnyor anlalan. Anadolu yakasnda zeynep kamil devlet haatanesine gidiyorum; burada ilem yaplabilecek. Bunun yannda baz onkolog doktorlara ulatm takip etmek istediler ve halledebileceklerine emindiler. Ne dersiniz ben aslnda zeynep kamili de begeniyorum ama muhatap bulabilme adna bu ii zelde mi zmeli daha zenli davranmak adna ne dersiniz

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Leep iin doru doktor aray

Alnt ptalediyorum Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba. Arkadalar son smear Lsl gelmesiyle bana da leep yolu grnyor anlalan. Anadolu yakasnda zeynep kamil devlet haatanesine gidiyorum; burada ilem yaplabilecek. Bunun yannda baz onkolog doktorlara ulatm takip etmek istediler ve halledebileceklerine emindiler. Ne dersiniz ben aslnda zeynep kamili de begeniyorum ama muhatap bulabilme adna bu ii zelde mi zmeli daha zenli davranmak adna ne dersiniz
    Lsil gelince leep yaplmyor benimki de Lsl deflagyn jel ve ahcc kullanyorum ben tedavi bittikten sonra Lsil ilerlemi olursa leep yaplyor, genelde ilerlemiyor ama iyileme oran ok yksek

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Leep iin doru doktor aray

Merhabalar, leep yaptracaksanz doent dr. mesut polat veya prof. dr. tolga ta ile bi grmenizi tavsiye ederim. ikisi de alanlarnda iyi doktorlar. Ben hpv srecimde maalesef kefedemedim ama sonrasnda rutin kontrollerimde (smear, muayane) kendime ok iyi doktorlar setim. nce tolga bey ile ilerliyorken randevu defteri ok abuk doluyor diye smear zamanm gelince sonrasnda mesut beye gittim, ikisi de gerekten bu alanda ok iyiler. mesut bey cok gleryzl tatl bir insandr bildiim kadaryla da cin sreleri olsun, leep olsun bunlarla ilgili, uzmanlk alanlarnda yazyordu internette. Hatta ben gittiimde kendi hikayemi de anlattm byle byle eyler yaadm vs. Neyse ksavca tavsiyemdir