Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep için doğru doktor arayışı

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Leep için doğru doktor arayışı

Merhaba. Arkadaşlar son smear Lsıl gelmesiyle bana da leep yolu görünüyor anlaşılan. Anadolu yakasında zeynep kamil devlet haatanesine gidiyorum; burada işlem yapılabilecek. Bunun yanında bazı onkolog doktorlara ulaştım takip etmek istediler ve halledebileceklerine emindiler. Ne dersiniz ben aslında zeynep kamili de begeniyorum ama muhatap bulabilme adına bu işi özelde mi çözmeli daha özenli davranmak adına ne dersiniz

Durum
    Gunes15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Leep için doğru doktor arayışı

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Arkadaşlar son smear Lsıl gelmesiyle bana da leep yolu görünüyor anlaşılan. Anadolu yakasında zeynep kamil devlet haatanesine gidiyorum; burada işlem yapılabilecek. Bunun yanında bazı onkolog doktorlara ulaştım takip etmek istediler ve halledebileceklerine emindiler. Ne dersiniz ben aslında zeynep kamili de begeniyorum ama muhatap bulabilme adına bu işi özelde mi çözmeli daha özenli davranmak adına ne dersiniz
    Lsil gelince leep yapılmıyor benimki de Lsıl deflagyn jel ve ahcc kullanıyorum ben tedavi bittikten sonra Lsil ilerlemiş olursa leep yapılıyor, genelde ilerlemiyor ama iyileşme oranı çok yüksek

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Leep için doğru doktor arayışı

Merhabalar, leep yaptıracaksanız doçent dr. mesut polat veya prof. dr. tolga taşçı ile bi görüşmenizi tavsiye ederim. ikisi de alanlarında iyi doktorlar. Ben hpv sürecimde maalesef keşfedemedim ama sonrasında rutin kontrollerimde (smear, muayane) kendime çok iyi doktorlar seçtim. Önce tolga bey ile ilerliyorken randevu defteri çok çabuk doluyor diye smear zamanım gelince sonrasında mesut beye gittim, ikisi de gerçekten bu alanda çok iyiler. mesut bey cok güleryüzlü tatlı bir insandır bildiğim kadarıyla da cin süreçleri olsun, leep olsun bunlarla ilgili, uzmanlık alanlarında yazıyordu internette. Hatta ben gittiğimde kendi hikayemi de anlattım böyle böyle şeyler yaşadım vs. Neyse kısavca tavsiyemdir