Sayfa 1 Toplam 30 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 292 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc günlüğüm ve tüm gelişmeler

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Ahcc günlüğüm ve tüm gelişmeler

10 aylık HPV li yaşam sonrası bu gün AHCC ye başladım...ilk 5 adet hapı akşam aldım aç karnına...yarından itibaren sabah aç karnına 5'er adet alacağım...

1.gün ( 9 mayıs 2017) : 5 adet Timehealt AHCC (Temin hususu: Arya nın yardımı ile)
    Durum: 3 adet lezyon var + haftada 3 gün aldara kullanıyorum.

5. Gün - günde 5 adet ahcc devam - lezyon üzerine günde bir kez propolis damlatılmaya da başlandı.

6.gün - ahcc devam- günde 1 kez lezyon üzeri propolis- haftada 3 gece lezyon üzerine aldara krem ( değişen birşey henüz yok)

12. gün- günde 5 adet ahcc devam - 3 adet lezyon kriyo ile yok edildi- aldara bırakıldı- 15 damla propolis su ile içiliyor + 1 adet imutor - kriyo üzerinden 5 gün geçti yeni lezyon oluşumu gözlenmedi. moral biraz düzeldi.

12-44 gün arasında lezyonlu bulanımlı günler vardı.

44. Gün - gardasil 2. Doz aşı olundu. Akşam epilasyonsuz aldaraya başlanacak. ahhcc son gaz devam. Şimdilik lezyon yok gibi.

51. Gün weet duşta epilasyon yapıldı. Sorun yok. Ahcc devam. Hiç aksatmadım. İmutor devam. 3 kupa yeşil çay, 1 kupa kefir, propolis 15 damla şimdilik lezyon yok

57. gün epilasyon sonrası hayat güzel. Lezyon yon ama aldaraya başlandı. ( doktor 3 ay devam edeceğiz aldaraya dedi, 1 hafta oldu). Tüm yüzeylere aldara kullandığım için ikipaket/gün ( haftada 3 gün) uyguluyorum. Beraberinde 1 bardak kefir, 3 kupa yeşil çay,günde 1 adet imutor, 15 damla propolis / gün kullanıyorum. AHCC hergün 3 gr ( 5 adet) sabah aç karnına hiç aksatmadan devam ediyorum.

66. Gün ( 13 temmuz 2017) yaklaşık 3 haftadır lezyonsuzum.AHCC devam. Aldara haftada 3 gün devam. imutor günde 1 adet, 3 kupa yeşil çay, 1 bardak kefir, propolisi bıraktım. 2. kez duşta veet ile epilasyon yaptım. Sakın hayalarda 3 dk dan fazla bekletmeyin. yanma oluyor. Şimdilik herşey olunda. Sanki atlattım gibi geliyor. ama 6 ay devam edeceğim ahhc ye. rehavete kapılmak yok.

76. Gün (23 temmuz 2017) Ve yine geldiler. Tatilin ilk günü havuza girdim yahu sadece... bir kaç saat sonra bir baktım ki iki adet lezyon.... moral yine alt üst olur mu beeee. Bu mutlu günde yapılır mı...şimdi bir hafta kriyo yaptıramayacağım herşey çok güzeldi oysa... bu sefer gittiler diyordum... ( ahcc ve diğerlerine aldara dahil devam ediyorum) moralim yine alt üst...

87. Gün ( 3 Ağustos 2017) 2 adet lezyon kriyo ile götürüldü. Bu sefer kriyo yapan doktor acemiydi.nokta kadar lezyonlar için 1 cm lik alanı su toplattı. sağlık olsun. AHCC tam gaz devam. diğerleri kefir yeşil çay vs Bu sefer son olur mu acaba

92. Gün ( 8 ağustos 2017) bu gün sabah birden bire bir tane daha çıktığını gördüm. Moral sıfırın altında eksi bin beş yüz oysaki AHHC yi hiç aksatmadım.

94. Gün ( 10 ağustos 2017) Aldara sürdüğüm ertesi sabah çıkan o tek lezyon birden bire yok oldu. sadece bi kızarıklık kaldı. Şaşkına döndüm..Yeniden umutlarım yeşerdi. Yoksa bağışıklığım güçlenerek virüsleri yenmeyi başardı mı ? savaştan çıkmış bir gazi gibiyim... umutlarım var benim..tanrının ihtarlarına uyuşlarım , ve bir daha...ve daha daha olmayacaklarım.inanıyorum bir gün düzelecek herşey...

99. Gün ( 15.08.2017) AHCC devam, aldara devam , ekstra yeşil çay ve kefir var hayatımda. Şu an lezyon yok. herşey yolunda görünüyor. Bu sefer kurtuldum gibi...

106. Gün ( 22.08.2017) durduk yerde penis kökünde ilginç bir yara çıktı. Üç gündür detroxin sürüyorum ama hala hassas. Su toplamış sanki yanık yarası gibi. Çok korkuyorum. Aklıma neler neler geliyor. Üroloğa gittim ben yorum getiremem cildiyeye git dedi. Perşembe cildiye doktoruna gideceğim.... nerden çıktı bu şimdi? Neden böyle birşey oldu

108.Gün ( 24.08.2017) Dermatologa gidildi yaranın deri hasarı olduğu ve bepanthol surulmesi gerektigi söylendi. Bu arada 2 adet lezyon varmış küçük onlara da kriyo yapıldı. Bitmeyecek mi bu lezyonlar offffffffffffff AHCC mi? her gün sabah aç karnına 5 adet

120. Gün ( 05.09.2017) Tam 3 ay 27 gün oldu AHCC ile. yarın rutin kontrole gideceğim doktora. 1 adet lezyon var. yarın kriyo yapılacak büyük ihtimalle. Aldara ile 2 ayım doldu. Haftada 3 gün her seferinde 2 paket sürmeye devam ediyorum. AHCC mi ? her sabah aç karnına 5 adet.

140. Gün ( 25.09.2017) hey gidi hey 140 gunude geride bıraktık. AHCC tam disiplin devam bu gun 1 adet daha lezyona kriyo yapıldı. Aldaraya 2 hafta daha devam edeceğim. Sonrasında Efudix Krem her gün aksam kullanacagım. Doktor tahriş yaparsa endişelenme sakın dedi. Efudix te kanser tedavisinde kullanılan bir ilaç sanırım. Bu sefer son olsun be

161. Gün - AHCC devam. Efudix her gün gece sürüyorum. Tahriş yok. Şimdilik lezyonda yok..

177. Gun - (01.11.2017) tam 5 ay 23 gun oldu Ahcc ye baslayali. Hala devam ediyorum. Elimdeki son kutu bu. Bitince yeniden temin etmek cok zor olacak . Efudix krem ile 2 . Haftada hayalarda olaganustu tahris oldu. Hayatim karardi. Cok aci cektim. Hayalara kesinlikle surmeyin , ben surmedim bulasmasi bile yetti. Bu nedenle 2 haftadir efudix e de ara verdim. Bir aydir lezyon yok gibi. Bu seder oldu mu acaba?

183. Gün ( 07.11.2017) ahcc devam. 8 aya kadar uzatmaya karar verdim. Geçmedi lanet. Bu gün tüy dökücü ile temizlik yaptım. 1 adet çok küçük lezyon olduğunu düşünüyorum. Yine niye çıktın kahretsin! Geçmeyecek mi acaba. Neredeyse 1.5 yıl oldu. Ne yaptım ben böyle hayatıma. herşeyden soğudum.

Sloganımız şu BAŞARACAĞIZ!

Gelişmelerden haberdar edeceğim...

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Ahcc günlüğüm ve tüm gelişmeler

Hergün yazma bi 2ay kullan 😀

Durum
    hpvrush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

İnşallah sonuç iyi gelir.600mg mı sizinki 5 adet 3gr mı yapıyor.hepsi tek seferde mi içiliyor

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 aylık HPV li yaşam sonrası bu gün AHCC ye başladım...ilk 5 adet hapı akşam aldım aç karnına...yarından itibaren sabah aç karnına 5'er adet alacağım...

1.gün ( 9 mayıs 2017) : 5 adet Timehealt AHCC (Temin hususu: Arya nın yardımı ile)
    Durum: 3 adet lezyon var + haftada 3 gün aldara kullanıyorum.

Gelişmelerden haberdar edeceğim...

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hergün yazma bi 2ay kullan ��
    hepeve beni güldürdün sende çok gül ve mutlu ol emi

hergün yazmayım en iyisi haklısın. ama dayanamıyorum işte.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı hpvrush Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah sonuç iyi gelir.600mg mı sizinki 5 adet 3gr mı yapıyor.hepsi tek seferde mi içiliyor
    evet 600 mg, tek seferde 5 adet, sabah aç karnına boş mideye ... 6 aylık kullanacağım...

Durum
    Moderatör

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepeve beni güldürdün sende çok gül ve mutlu ol emi

hergün yazmayım en iyisi haklısın. ama dayanamıyorum işte.
    yani bi 2 ayda degişikliği görürüsün o yüzden dedim @elturco,teşekkürler bu arada

Durum
    srkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani bi 2 ayda degişikliği görürüsün o yüzden dedim @elturco,teşekkürler bu arada
    Aynı fikirdeyim zira AHCC'nin, T hücrelerini virüsle mücadele edecek sayıya ulaştırması için minimum 1,5-2 ay süresince kullanılması gerekiyor ve bu etkinin devam etmesi için de kullanıma ara vermeden devam etmek gerekiyor. Hatta AHCC kullanımına bağlı T hücrelerindeki artışın, kullanım süresiyle korelasyonunu ölçen bir klinik çalışma vardı, bulabilirsem ekleyeyim. Yani olumlu etkileri yeterli T hücresi sayısına ulaştığınızda yani 1,5 - 2 ay sonra gözlemleyebilirsiniz. Bu olumlu etkiler de siğillerin bir anda ortadan kaybolması ve çıkmamaya başlaması şeklinde olmayacak elbette, ilk etapta siğil nüks aralığı artacak ve nüks esnasında oluşan siğillerin sayısında belirgin bir azalma olacak. İlk 4-5 aya kadar bu süreç böyle devam edebilir, misal 1 ay hiç siğil çıkmaz ama bir anda tek bir tane görüverirsiniz, bundan dolayı moralinizi bozamayın, sabredin. Yüksek risklilerden Tip 16, siğil yapan düşük risklilerden ise Tip 6 en dirençli ve buna bağlı olarak da en yaygın olanları. Optimum 6 ay negatife dönme süreci tip 16 ve tip 6’da uzayabiliyor bunu da unutmayın.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı srkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyim zira AHCC'nin, T hücrelerini virüsle mücadele edecek sayıya ulaştırması için minimum 1,5-2 ay süresince kullanılması gerekiyor ve bu etkinin devam etmesi için de kullanıma ara vermeden devam etmek gerekiyor. Hatta AHCC kullanımına bağlı T hücrelerindeki artışın, kullanım süresiyle korelasyonunu ölçen bir klinik çalışma vardı, bulabilirsem ekleyeyim. Yani olumlu etkileri yeterli T hücresi sayısına ulaştığınızda yani 1,5 - 2 ay sonra gözlemleyebilirsiniz. Bu olumlu etkiler de siğillerin bir anda ortadan kaybolması ve çıkmamaya başlaması şeklinde olmayacak elbette, ilk etapta siğil nüks aralığı artacak ve nüks esnasında oluşan siğillerin sayısında belirgin bir azalma olacak. İlk 4-5 aya kadar bu süreç böyle devam edebilir, misal 1 ay hiç siğil çıkmaz ama bir anda tek bir tane görüverirsiniz, bundan dolayı moralinizi bozamayın, sabredin. Yüksek risklilerden Tip 16, siğil yapan düşük risklilerden ise Tip 6 en dirençli ve buna bağlı olarak da en yaygın olanları. Optimum 6 ay negatife dönme süreci tip 16 ve tip 6’da uzayabiliyor bunu da unutmayın.
    Teşekkürl ederim, 6 ay hiç bırakmadan devam edeceğim...gerekirse bir altı ay daha..ama bunu yeneceğim..inşallah

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı srkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tip6 çıktı diye sevinmiştim en dirençli olanmış

Durum
    Moderatör

tabikide sevinmelisin düşük risk sonucta

Bu Konu için Etiketler