Sayfa 26 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu
Toplam 292 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 260 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc günlüğüm ve tüm gelişmeler

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Cevap: Ahcc günlüğüm ve tüm gelişmeler

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi geçmiş olsun. Az kaldı merak etme bir kaç aya çıkmamaya başlar. Birde fazla kurcalama oranı buranı ayda bir kontrol et yeter.
    Öyle yapacağım

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Kaptanın seyir defterinden herkese merhaba

120. Gün ( 05.09.2017) Tam 3 ay 27 gün oldu AHCC ile. yarın rutin kontrole gideceğim doktora. Hiç incelemedim lezyon var mı yok mu bilmiyorum. Varsa yarın kriyo yapılacak büyük ihtimalle. Aldara ile 2 ayım doldu. Haftada 3 gün her seferinde 2 paket sürmeye devam ediyorum. AHCC mi ? her sabah aç karnına 5 adet. Genel toplamda 14 aydır hpv liyim. bu sefer bitecek gibi geliyor ama neyse bakalım. Bekleyelim görelim.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaptanın seyir defterinden herkese merhaba

120. Gün ( 05.09.2017) Tam 3 ay 27 gün oldu AHCC ile. yarın rutin kontrole gideceğim doktora. Hiç incelemedim lezyon var mı yok mu bilmiyorum. Varsa yarın kriyo yapılacak büyük ihtimalle. Aldara ile 2 ayım doldu. Haftada 3 gün her seferinde 2 paket sürmeye devam ediyorum. AHCC mi ? her sabah aç karnına 5 adet. Genel toplamda 14 aydır hpv liyim. bu sefer bitecek gibi geliyor ama neyse bakalım. Bekleyelim görelim.
    Elturco daha dün gibiydi beee hala sigil varmı

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yarın benim de kontrolüm var Sakın başkente gidecem deme :P

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elturco daha dün gibiydi beee hala sigil varmı
    Hazırlık için tüy dökücü kullandım bir de ne göreyim bi tane lezyon çıkmış. Son bir ayda bu 5 inci oldu. tam bitecek derken ...

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın benim de kontrolüm var Sakın başkente gidecem deme :P
    Yok başkente gitmiyorum zorda kalmadıkça. Orada ödeme yaptığında makbuza bir bak istersen ,herkesten muayene ücretine ek deri analizi adı altında zorla ve gizlice para alıyorlar. ( +75tl) Mesele para meselesi değil ama insanı aptal yerine koymaları çok acı. Ben geçen sefer gittğimde girişteki sarışın kıza "bunu yaptırmak zorunda değilim ben yüzümün nemli olduğuna baktırmayacağım arkadaşım! " dememe rağmen doktorların hepsi zorunlu istiyor demez mi! Doçent hanımefendi kapıda belirdi ona dedim ( ortalık kalabalık, bekleme salonunda 20 kişi var) evet istiyorum demez mi! Orada bağırıp pantolonu indirip "yüzümdeki neme sıçayım alette lezyon var ulan "diye bağırasım geldi ama" sustum ... başkent böyle maalesef.. deri analizi makinesinin parasını çıkarmak için hastalara çakıyorlar!. Birde randevu saatleri muhakkak sarkıyor...

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yok başkente gitmiyorum zorda kalmadıkça. Orada ödeme yaptığında makbuza bir bak istersen ,herkesten muayene ücretine ek deri analizi adı altında zorla ve gizlice para alıyorlar. ( +75tl) Mesele para meselesi değil ama insanı aptal yerine koymaları çok acı. Ben geçen sefer gittğimde girişteki sarışın kıza "bunu yaptırmak zorunda değilim ben yüzümün nemli olduğuna baktırmayacağım arkadaşım! " dememe rağmen doktorların hepsi zorunlu istiyor demez mi! Doçent hanımefendi kapıda belirdi ona dedim ( ortalık kalabalık, bekleme salonunda 20 kişi var) evet istiyorum demez mi! Orada bağırıp pantolonu indirip "yüzümdeki neme sıçayım alette lezyon var ulan "diye bağırasım geldi ama" sustum ... başkent böyle maalesef.. deri analizi makinesinin parasını çıkarmak için hastalara çakıyorlar!. Birde randevu saatleri muhakkak sarkıyor...
    Evet malesef zorunlu deri analizi yapılıyor ama ben ilk randevu için aradığımda zaten bana söylemişti adam 75 analiz 80 de muayene ücreti diye muayeneden 1 ay sonraya tekrar alırsan bir daha yaptırıyorlarmış analizi bende çok saçma buldum doktor 3 hafta sonraya kontrol demişti bugün gittim bişey ödemedim ama 4 haftayı geçseydi sanırım yine alırlardı o parayı. Şikayet edilebilecek bir konu aslında sonuçta bize uygulanan tedavi çok başka yani.

Durum
    elektrikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

elturco hastalığı bir atlatsa kendim atlatmış gibi sevineceğim valla

heyecanla takip ediyorum yazı dizisini.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı elektrikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elturco hastalığı bir atlatsa kendim atlatmış gibi sevineceğim valla

heyecanla takip ediyorum yazı dizisini.
    Teşekkür ederim. Bir atlatsam ,bende havai fişek gösterisi falan yapmayı düşünüyorum

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Deri analizi de noluyor aydınlatırmısın beni elturco��

Bu Konu için Etiketler