Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mutlu haberler

Durum
    Happiness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Mutlu haberler

Merhaba daha önce Barillaas kullanıcı adıyla yazmıştım mail gelmediği için ve sıfırlayamadığımdan yeni hesap açtım size yazmak için biliyorsunuz hpv testim ve tiplendirme smear her şeyim negatifti ama lezyonum vardı aylarca kendimi yedim bitirdim sigarayı bıraktım sağlıklı beslendim imutor folik asit bulabildiğim tüm takviyelere başladım ve her gece uyumayıp bu hastalığı araştırdım ayrıca hpv aşımı da oldum 3. Dozu bekliyorum
    Artık üzüntüden öyle bir noktaya gelmiştim ki ne işime odaklanıyordum ne de hayatıma
    Biri bir şey söylediğinde hemen bir ağlama atağı yaşıyordum psikolojik olarak inanılmaz derecede yıpranmıştım kafayı yemek üzereydim ve kriyoterapi araştırdım ona karar verdim ama bu süreçte tabi hala araştırmaya devam ediyordum laboratuvarı aradım testim negatif yanlış olamaz mı diye vb bu olayı baya kurcaladım gittiğim kadın doğum doktorum negatif olman hpv olmadığın anlamına gelmez hpv dedi bir kez daha test yaptıramazdım zira artık harcayacak bir param kalmamıştı artık paramı kriyo vb harcarım diye düşünüyordum.
    Çok çok iyi bir dermatoloji uzmanına gittim gerçekten mükemmel bilgili ve kendini güncel tutan biri zaten hasta yoğunluğundan randevu almak çok zor özel olmasına rağmen.
    Her neyse muayene oldum ve bendekilerin siğil değil vestibüler papillomatosis olduğunu herhangi bir tedaviye gerek olmadığını hpv olmadığını ve genetik olabileceğini bir nedene bağımlı olmadan oluştuğunu söyledi arkadaşlar mutluluktan ağladım bunu sizinle paylaşmak istedim çünkü ben aylardır her günümü bu sitede ve hpv makalelerinde geçirdim allah hepinize yardım etsin inşallah en kısa sürede herkes negatif olur sizler için iyi enerjiler gönderiyorum çok çok yıpratıcı bir süreç hem maddi hem manevi hem de mental olarak mahvediyor insanı bunu sadece 3-4 aydır yaşadım ve o kadar tedirginim ki o psikolojiyi henüz atabilmiş değilim çok takıntılı bir hale geldim bir daha sevgilime dokunur muyum büyük muamma çünkü her ne kadar sevinsem de o psikolojiyi tamamıyla atmak zaman alacak gibi görünüyor hepinize mutluluklar diliyorum ❤

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Mutlu haberler

Bu arada bence vestibüler papillomatosis hakkında da içerik eklenebilir çünkü bu hastalığı bilen doktor çok az arkadaşlar Türk makalelerinde de çok yer alan bir konu değil ama bazı araştırmalara göre kadınlarda %1 bazı araştırmalara göre de %4 oranında görünen bir hastalık ya da bulgu mu demeliyim bilemedim bu arada ben de bir sağlıkçıyım ve ben de ilk kez duydum

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

geçmiş olsun, evet bunu da öğrenmiş olduk sayende

Durum
    Yeni Üye

Alıntı ercüment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, evet bunu da öğrenmiş olduk sayende
    Çok teşekkür ederim bu bilginin bir kişiye bile yararı dokunsa kardır
    Nadir görülen bir şeymiş

Bu Konu için Etiketler