Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv

Durum
    Sellinbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv

Hpv polisliğe engel mi böyle olup hastaneye gidip polis okuluna giren var mı? Bir kaç siğil var bendede aldara kullanıyorum ikinci kullanışım bir gün arayla. Ancak polis okuluna engel olur diye hastaneye gidemedim

Durum
    Fark.celik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv

Bunu buraya yazana kadar polis şağlık yönetmeliğine bakabilirsin orda hangi hastalıklardan polis olamayacağın yazar, ama benim fikrimi sorarsan hpv polis olmana engel değil çünkü sağlık raporu alırken intaniye bölümü hıv aids hepatit türleri ve herpes simpklesin ağır tipine bakıyorlar her hangi bir sürüntü testi yok kanda hpv çıkmıyor zaten umarı polis olursun.

Durum
    Yeni Üye

Zaten baktım. Hpv adına bir şey yazmıyor. Bende sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama yinede aynı durumu yaşayan var mı diye sormak istedim. Şuan siğiller çok ciddi değil zaten aldara kullanıyorum. Beslenme vs dikkat etmeye çalışıyorum. Sporumda var. Geçmeyecek gibi olursa gideceğim. Yinede teşekkür ederim cevabın için

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Fark.celik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu buraya yazana kadar polis şağlık yönetmeliğine bakabilirsin orda hangi hastalıklardan polis olamayacağın yazar, ama benim fikrimi sorarsan hpv polis olmana engel değil çünkü sağlık raporu alırken intaniye bölümü hıv aids hepatit türleri ve herpes simpklesin ağır tipine bakıyorlar her hangi bir sürüntü testi yok kanda hpv çıkmıyor zaten umarı polis olursun.
    sen söylemedigin surece kimse hpv oldugunu bılemez. sigil belirti verir sadece ve kanda da cıkmaz yani.
    bence de sorun olmaz.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim cevabın için. Aldarayı şuan 1 gün arayla kullanıyorum talimatlara göre. Şuan 2. Kullanışım. Umarım etki ederde hastaneye gerek kalmaz, her ne kadar genel sağlıkta sorun olmasada, hastane kayıtları düşüyor ufakta olsa gerilmek istemiyorum..

Durum
    Fark.celik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Rica ederim ne demek umarım herşey gönlünce olsun bu illetten bir an önce kurtulman dileğiyle,