Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cevap verirseniz mutlu olurum

Durum
    Mutena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap verirseniz mutlu olurum

Merhaba yaklasik 3 yil onceki birlikteligimden bu virusu kaptim birlikteligimden 6 ay sonra siğil cikmaya basladi ama ne oldugunu bilmedigimden onemsemedim yaklasik 1-1.5 yil bu sigillerle gezdim ne oldugunu ogrendigimde hemen bir ozel hastahanede tum sigilleri koter le yaktirdim yaklasik 20 siğil yakildi sonrasinda bir muddet yesil cay ve bal corekotu tukettim 1-2 ay takip ettikten sonra biraktim takip etmeyi gecti diye dusundum yaklasik 7 ay gecti koterden 2 gun once tuyleri kisaltip incelemem ile 3 siğil daha oluştuğunu gördüm tabi 7 aylik surecin hangi kisminda olustu bilmiyorum takip etmediğim için bunlari bir igneyi cakmakla isitarak temizledim neden bunu yaptigimi sorarsaniz koter isleminde de ayni sey yapildi ve 700 lira verdim herseferinde bu ucreti verecek.gucum yok kaldiki benim kadar ozenli de incelemiyor doktor. Şimdi ahhc ye baslamayi düşünüyorum size soracagim team healt markayi gunde 3 kapsul veya 4 kapsül seklinde tuketsek sizce faydasi azalır mi dozu6 kapsül mu olmali ve virus ortalama 2 yil icerisinde atiliyor deniyor ben bu 2 yili sigilleri yaktirdigim tarih itibarı ile mi baz almaliyim yoksa bana bulaştığı tarih itibari ile mi cunku gecmez diye cok korkuyorum arya cim senin yorumun benim için çok önemli simdiden teşekkür ederim

Durum
    Brooklyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Cevap verirseniz mutlu olurum

Selam
    Ben siğiller için eczaneden asit yaptırdım bunları kulak çöpünün pamuklu kısmı ile siğillere değdirerek çözüyorum. Bir kaç gün içinde kendileri düşüyor.
    Bende forumla yeni tanıştım hatta Arya’nın önerdiği Ahcc yi yeni aldım sabah kahvaltıdan önce aç karnına 6 adet yani 3 gr tekabül ediyormuş genel kullanım tavsiyesi o yönde.

Durum
    Yeni Üye

Asit cevre dokuyu tahrip edebiliyor dikkatli kullanmak gerek, ahcc pahalı malum dozaj oysa öyle kullanalım umarim en kisa sürede sağlığınıza kavusursunuz

Durum
    Brooklyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aslında bi süre doktor kontrolünde yakma işlemi yaptık daha sonra doktor asit istedi kendisi uyguluyor ama yeri gelince kücük görürsem doktorun uyguladığı tarzda kendim yapıyorum.
    Sizce bu daha mı zararlı başka doktorda olmadı sadece yakma işlemi yaptırayım.
    Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun.
    Arya görünce size yazacaktır

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mutena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yaklasik 3 yil onceki birlikteligimden bu virusu kaptim birlikteligimden 6 ay sonra siğil cikmaya basladi ama ne oldugunu bilmedigimden onemsemedim yaklasik 1-1.5 yil bu sigillerle gezdim ne oldugunu ogrendigimde hemen bir ozel hastahanede tum sigilleri koter le yaktirdim yaklasik 20 siğil yakildi sonrasinda bir muddet yesil cay ve bal corekotu tukettim 1-2 ay takip ettikten sonra biraktim takip etmeyi gecti diye dusundum yaklasik 7 ay gecti koterden 2 gun once tuyleri kisaltip incelemem ile 3 siğil daha oluştuğunu gördüm tabi 7 aylik surecin hangi kisminda olustu bilmiyorum takip etmediğim için bunlari bir igneyi cakmakla isitarak temizledim neden bunu yaptigimi sorarsaniz koter isleminde de ayni sey yapildi ve 700 lira verdim herseferinde bu ucreti verecek.gucum yok kaldiki benim kadar ozenli de incelemiyor doktor. Şimdi ahhc ye baslamayi düşünüyorum size soracagim team healt markayi gunde 3 kapsul veya 4 kapsül seklinde tuketsek sizce faydasi azalır mi dozu6 kapsül mu olmali ve virus ortalama 2 yil icerisinde atiliyor deniyor ben bu 2 yili sigilleri yaktirdigim tarih itibarı ile mi baz almaliyim yoksa bana bulaştığı tarih itibari ile mi cunku gecmez diye cok korkuyorum arya cim senin yorumun benim için çok önemli simdiden teşekkür ederim
    Merhabalar cok geçmiş olsun evet koterde anestezi ücreti de oluyor. size tavsiye dermatoloji ile kriyoterapi işlemi yaptırın hem daha uygun hem daha rahat ve basit hem de iyileşme süresi kısa. sigilleri cok bekletmeyin her ay gidip hallettirin. orda viral yükü cok tutmayın.
    ahcc konusuna gelirsek cunku 3 gram kullanılmalı, deneylerde de öyle yapıldı hpv'yi yenmek icin, biz de deneyleri takip ettik ve günde 3 gram (6 adet) kullanarak negatif olduk. Yani şöyle söyliyim üstteki arkadaşın dedigi gibi bu ucuz bir takviye değil, daha uzun gitsin diye dozajı cok dusuk tutarsanız maalesef negatif olmanız güclesir belki de olamazsınız hemen bilemiyoruz sadece bir para veriyorsunuz, bunu biz de verdik madem ki karsılıgını alacak sekilde verin bosa gitmesin. 6-8 ay arasında kullanmanızı öneririm bazıları hemen 6.ayda negatif olmuyor 1-2 ay daha gerekiyor, ben 8 ay kullanmıştım, 6 ayda negatif olan da var 8-9 aydada.
    Sana bulaştığı tarihi not almalısın 2 yıl içinde atılma süreci için.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar cok geçmiş olsun evet koterde anestezi ücreti de oluyor. size tavsiye dermatoloji ile kriyoterapi işlemi yaptırın hem daha uygun hem daha rahat ve basit hem de iyileşme süresi kısa. sigilleri cok bekletmeyin her ay gidip hallettirin. orda viral yükü cok tutmayın.
    ahcc konusuna gelirsek cunku 3 gram kullanılmalı, deneylerde de öyle yapıldı hpv'yi yenmek icin, biz de deneyleri takip ettik ve günde 3 gram (6 adet) kullanarak negatif olduk. Yani şöyle söyliyim üstteki arkadaşın dedigi gibi bu ucuz bir takviye değil, daha uzun gitsin diye dozajı cok dusuk tutarsanız maalesef negatif olmanız güclesir belki de olamazsınız hemen bilemiyoruz sadece bir para veriyorsunuz, bunu biz de verdik madem ki karsılıgını alacak sekilde verin bosa gitmesin. 6-8 ay arasında kullanmanızı öneririm bazıları hemen 6.ayda negatif olmuyor 1-2 ay daha gerekiyor, ben 8 ay kullanmıştım, 6 ayda negatif olan da var 8-9 aydada.
    Sana bulaştığı tarihi not almalısın 2 yıl içinde atılma süreci için.
    Teşekkürler arya burdaki ömür boyu kalacak muhabbetleri baya moralimi bozdu yani tamamen atılmamış baskılanmış felan bunun zıddı bir bilimsel çalışma var mi acaba sigil cikartmayan negatif sonucunu alan arkadasalar varsa kac yildir temiz geziyorlar ornek olmasi açısından?

Durum
    sixers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Öncelikle her görüşe saygı duymakla beraber AHCC ile ilgili araştırmalar çok kısıtlıdır. Günce 3 gr ım bilimsel bir karşılığı yoktur. Judith Smith'in yaptığı araştırma kısıtlı sayıda insanla yapılmış olup bu araştırmanın finansörü nedense yine bir AHCC şirketidir. Pubmed'den araştırmalara bakabilirsin. Bu yüzden maddi gücün karşılığından istediğin dozda AHCC kullanmanı öneririm. Yakın çevremde hiçbir şey kullanmayıp yüksek riskli tipten 4 ay sonra negatife dönen oldu. Bağışıklık güçlendirilmez stabil tutulur önemli olan stabil bağışıklık sisteminin virüsü tanımasıdır.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı sixers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle her görüşe saygı duymakla beraber AHCC ile ilgili araştırmalar çok kısıtlıdır. Günce 3 gr ım bilimsel bir karşılığı yoktur. Judith Smith'in yaptığı araştırma kısıtlı sayıda insanla yapılmış olup bu araştırmanın finansörü nedense yine bir AHCC şirketidir. Pubmed'den araştırmalara bakabilirsin. Bu yüzden maddi gücün karşılığından istediğin dozda AHCC kullanmanı öneririm. Yakın çevremde hiçbir şey kullanmayıp yüksek riskli tipten 4 ay sonra negatife dönen oldu. Bağışıklık güçlendirilmez stabil tutulur önemli olan stabil bağışıklık sisteminin virüsü tanımasıdır.
    Anladim kullanan arkadaslar hep 3 gr kullanmış ve faydasını gören çok kişi var ben de prosedürü bozmayayim diyorum borç harç bir sekilde alicam artik en azindan 3 ay bu dozda kullanmayı düşünüyorum, her insanin metabolizması farklı olduğu için haklisiniz o arkadaş 4 ayda negatife dönmüş olabilir ben artik garantiye almak istiyorum uzun sureler daha bağışıklık kazanmayı beklemek istemiyorum tüm kozları oynayacağım acaba arkadasiniz negatif olduktan sonra hiç sigil cikarttimi negatif olup uzun yillar siğil cikartmayan bildiginiz kisiler var mi

Durum
    sixers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Evet var ama o kadar bilinmeyen bir hastalık ki bu hep varsayımlar ve gözlemler üzerine yorum yapılıyor. Kadınlarda serviks kanseri yaptığına dair bilimsel bir bağ bile bulunamamış olup bu kansere sahip çoğu kişinin hpv geçmişi olduğunun görüldüğü için istatistiksel olarak bağ kurulmuş. Arkadaşıma gelince evet negatif test sonucu ve lezyonu yok ama bunun bile gerçekte negatiflik anlamına gelmemesi olası virüsün viral yükünün çok baskılanmasından dolayı. O yüzden sana tavsiyem evet istediğinin takviyeyi kullan ama kafaya takma normal hayatına devam et. Çünkü kafayı takarak sorgulayarak çözüme ulaşabileceğin bir hastalık değil bu anını kötüleştirme.

Durum
    Gocebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aslinda latent kaliyor da olabilir atiliyor da olabilir bunu tam bilemiyorlar