Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV ve Genital Siğil Sorunu

Durum
    hpvdestroyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV ve Genital Siğil Sorunu

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harikasın, aynen böyle devam.
    Sabahları yeşil çarliston biber ye kahvaltıda, en en çok c vitamini bunda varmış o yüzden her sabah büyükse 2-3 tane, kücükse 6-7 tane biber yemeni öneririm. Meyve olarak; şu sıra satılıyor kış mevsimi dolayısıyla; kivi. yemeklere ek olarak; brokoli, antioksiden ve kansere kaerşı koruyuculugu var. içeçek olacak; hpv geriletmesi bilimsel kanıtlanmış olan yesil cay öneririm, birde 2 gunde bir 1 barda kefir içersin. düzenli dengeli beslen ögün atlama, kısaca kendine iyi bak
    Artık çok dikkat ediyorum. Her gün C vitamini alıyorum portakal olsun diğer C vitamını olan meyvelerden vs.. Yeşil çayı direkt paketli olarak aldım ama siz ne önerirsiniz direkt yaprak şeklinde mi alıp içmek lazım. Doktor beni biraz gerdi bu virusun atılamayacağını ömür boyunca benimle olacağını söyledi. Siğiller gitse bile bağışıklık düşünce yine çıkacağını söyledi. Kararlıyım bende atlatacağım diyorum. Şükür çok stres yapan birisi değilim. Genelde soğukkanlı davranırım ama tabi can sıkıncı oluyor.

Durum
    Sellinbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı hpvdestroyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık çok dikkat ediyorum. Her gün C vitamini alıyorum portakal olsun diğer C vitamını olan meyvelerden vs.. Yeşil çayı direkt paketli olarak aldım ama siz ne önerirsiniz direkt yaprak şeklinde mi alıp içmek lazım. Doktor beni biraz gerdi bu virusun atılamayacağını ömür boyunca benimle olacağını söyledi. Siğiller gitse bile bağışıklık düşünce yine çıkacağını söyledi. Kararlıyım bende atlatacağım diyorum. Şükür çok stres yapan birisi değilim. Genelde soğukkanlı davranırım ama tabi can sıkıncı oluyor.
    Ben poşet çay olarak tüketiyorum, ama toz yapraklı halinide aldım. Öylesi daha iyi olabilir satılıyor normal çay gibi o da.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Sellinbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben poşet çay olarak tüketiyorum, ama toz yapraklı halinide aldım. Öylesi daha iyi olabilir satılıyor normal çay gibi o da.
    Şimdi öğrendim evde yurtdışından gelen yeşil çay varmış onu deneyeceğim. Uzun süredir normal çay ile mixliyormuş bizimkiler Bende diyorum bu çaylar niye tabi bu kadar garip. Ben poşet ve normal farkını zencefil çayı yaparken fark ettim. Genelde ham zencefil çayı limonla daha iyi oluyor. Poşette su içiyor gibi oluyorsun.

Durum
    Yeni Üye

Şimdi öğrendim evde yurtdışından gelen yeşil çay varmış onu deneyeceğim. Uzun süredir normal çay ile mixliyormuş bizimkiler Bende diyorum bu çaylar niye tabi bu kadar garip. Ben poşet ve normal farkını zencefil çayı yaparken fark ettim. Genelde ham zencefil çayı limonla daha iyi oluyor. Poşette su içiyor gibi oluyorsun.
    Peki yeşil çayı bu hpv için günde kaç kere tüketmemiz lazımmış bi bilginiz var mı

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Sellinbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki yeşil çayı bu hpv için günde kaç kere tüketmemiz lazımmış bi bilginiz var mı
    Arya hanım bahsetmişti konu başında günde 1 bardak diye ama bende tam olarak miktarını bilmiyorum. Bence de günde 1 bardak idealdir.

Durum
    Yeni Üye

Arya hanım bahsetmişti konu başında günde 1 bardak diye ama bende tam olarak miktarını bilmiyorum. Bence de günde 1 bardak idealdir.
    Teşekkür ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

1 büyük kupa içebilirsin. Sonra isterseniz 1 kücük kupa da için. Aslında 1-2 bardak yani sizin tercihinize kalmış. Arada bir kefir içmeyi de unutmayın o da probiyotik, iyi baya.