Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 yi 2 ayda yendim

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv 16 yi 2 ayda yendim

Merhaba arkadaşlar, forumu 2 aydır takip ediyorum lakin yoğun iş tempomdan dolayı bir türlü üye olup birşeyler yazma veya sorma vaktim olmadı. Zira Arya sorulabilecek tüm sorular için gerekli desteği vermiş ve vermeye devam ediyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Benim HPV Hikayem Ekim ayı sonunda başladı. Aşırı stresli olduğum bir dönemde penisimde 2 adet siğil belirdi. Hemen bir üroloğa gittim ve HPV teşhisi konuldu. Ayrıca bir laboratuvar testiyle de genotiplendirmesi yapıldı. Hemen AHCC'ye başladım. Kullandığım marka ise bu sitede önerilen ve birçoğunuzun kullandığı AHCC markası. Günde 6 adet sabah aç karnına aldım. Ayrıca ek olarak Biorezonans tedavisi aldım. Haftada 1 kez ve 10 seans. Doktorum AHCC almama gerek olmadığını söyledi. Ben yine de işi şansa bırakmadım ve AHHC almaya devam ettim. Her seansta ölçüm yapıyordu. 7. seanstan sonra viral yükün bir hayli düştüğünü söyledi. 10. seansı bitirdikten 2 hafta sonra yani bu hafta test oldum. Testi özel bir laboratuvarda idrar + sürüntü + penis içine sokulan bir çubukla verdim. 2 gün sonra test sonucum geldi ve HPV 16 negatif. Bu arada Aralık ilk haftasında 1 doz Gardasil aşısı vuruldum. Şimdi buraya kadar olan kısmı önemliydi lakin daha önemli kısımdan bahsetmek istiyorum. HPV'nin benim hayatıma inanılmaz faydası oldu. İyi ki HPV olmuşum. Hayatta dikkat etmediğim fark etmediğim bir çok şeyi fark ettirdi bana. Evde sağlıklı bir şekilde otururken hiçbirşey yapmasam bile sağlıklı olduğum için evet sadece ve sadece sağlıklı olduğum için mutlu oluyorum artık. Sağlığıma ve sporuma daha çok dikkat ediyorum. Profil ismimi detaycı olarak açtım. Nedeni ise bu süreçte daha önce forumda çok rastlamadığım bazı bilgileri detaylı bir şekilde araştırdım ve bu bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu bilgileri paylaşırken tavsiye vermek yerine bazı sorular oluşturup cevabı sizin vermenizi istiyorum. Zira kimseyi yanlış yönlendirmek istemem.
    1. Biorezonans radyofrekans sistemi. Bir çok kişi bu işin para tuzağı olduğunu düşünüyor. X-Ray cihazları , cep telefonu , radyasyon içeren diğer cihazlar vücudumuza zarar veriyorsa yani vücut bir takım cihazlardan etkilenip hasta olabiliyorsa biorezonans cihazları da bu frekansları onarabilir mi sizce?
    2. AHCC, T hücrelerini arttırdığı söyleniyor. Genelde bu konu sadece T lenfositleri olarak geçiyor. T lenfositlerinin artması her zaman iyi bir şey değildir. T lenfositlerinin aşırı uyarılması durumda ortaya çıkacak hastalıkları araştırmanızı tavsiye ederim. MS hastalığı, hashimoto veya lupus hastası olanlarda doktorlar AHCC'yi neden önermiyor? Bu konuda da googlea TH1 ve TH2 dengesi yazarak araştırma yapmanızı tavsiye ederim. İhtiyacınız olan tüm detayları bulacağınızdan şüphem yok.
    3. HPV aşısı ile Hashimoto hastalığı arasında bazı kaynaklar ilişki kuruyor. Aslında Hashimoto'ya sebebiyet veren HPV aşısı veya AHCC mi yoksa halihazırda TH1 hücresi yüksek olan bünyeye TH1 yoğunluklu maddeler yüklediğimiz için mi?
    4. Vücutta T1 ve TH2 hücleleri dengesiz olduğunda bir çok hastalığın çıktığı belirtiliyor. AHCC müthiş bir takviye lakin halihazırda TH1 seviyemiz yüksekse doktor kontrolünde kullanılmasını öneririm. TH1 seviyeniz düşükse de bizler için müthiş bir ürün olabilir. AHHC kullanmadan önce TH1 ve TH2 dengenize baktırdınız mı?
    5. HVP çıktığı anda AHCC kullanmak veya hemen aşı olmak yerine önce vücudumuz neye karşı duyarlı ve neye karşı güçlü bir mekanizmaya sahip öğrensek daha iyi olmaz mı? Doktorların bahsettiği %90 lık kesim bence TH1 ve TH2 dengesi yerinde olan kişiler. %10 HPV nin kalıcı olduğu grup ise bir şekilde bu dengeyi bozmuş olan kişilerden oluşuyor.

Son söz olarak; HPV'den dolayı hayatınızı strese sokmayın. Sizin vücudunuz dengede olduğu sürece HPV veya herhangi bir hastalık sizi yenemez. Eğer bu dengeye sahip değilseniz HPV'nin vereceği hasara kadar bir çok farklı hasar almış olursunuz zaten.
    Dengeli beslenin , iyi uyuyun ve sporu hayatınızdan eksik etmeyin.
    Bu arada yukarıdaki tavsiyeleri verirken sigara içmeyin alkol almayın demedim dikkat ettiyseniz. Çünkü ben bu süreçte sigara içtim ve alkol aldım Tabiki bunları da yapmamak lazım lakin bu süreçte beni mental olarak rahatlattığı için kesmedim.
    Laboratuvar, biorezonans doktoru veya AHCC markası bildirmedim. Ben kendi sürecimi anlattım.
    Hepiniz HPV'den kurtulacaksınız. HPV'li olduğunu bilip de kurtulamayan olmaz sanırım. Bizler şanslı gruptayız. HPV olduğumuzu bildik ve önlemlerimizi aldık. Ya siğilimiz çıkmasaydı ve riskli bir HPV'yi uzun süre taşıyor olsaydık ve bağışıklığımız bunu yenemeseydi?
    Arya; sana tekrardan sonsuz teşekkür ederim.
    Kalın sağlıcakla,
    Detaycı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv 16 yi 2 ayda yendim

Merhabalar Detaycı Öncelikle çok çok geçmiş olsun diyorum. Yalnız ben şok içindeyim Nasıl bir insan hpv 16'yı 2 ayda yener? Ben biorezonans'ı duymuştum hatta bu forumda yaptıranlarda olmuştu ama etki etmeyenler vardı bu bir, ikincisi sanki fiyat olarak çok pahalıydı biri bunu söylüyordu diye hatırlıyorum. Yani benim bildiğim hem pahalı hem de etki etme ihtimaline %90-100 diyemeyeceğimiz bir yöntem. Ama sende böyle gelişmesine açıkçası çok sevindim, ne güzel kurtulmuşsun, şimdi hiç sigilin vs de çıkmayacak? harika bence.

Bana teşekkür ettiğin için ben teşekkür ederim, elimden geldiğince bilinçlendirme ve yardımcı olmaya çalışıyorum açıkçası burada ama bugün sayende gerçekten maddi sıkıntı olmayan para sorun değil diyen kişilere, ahcc yanında biorezonans'ı da arastır diyebilirim seni örnek gösterebilirim. Yazdıgın yazılar arasından, ahcc'nin t huccrelerini artırması ve hashimato ms rahatsızlıgı olanlara önerilmemesi konusu dogru, forumda da oldu daha önce. Daha önce de forumda hashimato oldugu icin sagolsun alva suplement uyarmış bu kişiyi, mesela ahcc kullanmadı. Açıkçası bizler bu virüsü yenemeyeceğimizden değil, oturup sigara alkol bırakıp sapasaglam beslensek, cinsellikten kaçınsak, epilasyonda jilet kullanmasak yeneriz ama ben bi türlü yenemedim 1 yıl boyunca.. e insan öyle olunca 2-3 yıl daha bekleyeyim demiyor, artık çözüm arıyor. 8 ay ahcc kullanımından sonra yendim.
    Yoksa sabrımız fazla olsa yeneriz, ha bazıları 2-3 tip birden taşıyor o mesela biraz daha zaman alır.. Ben ve benim gibi pek çok insanın bu ''ne zaman bitecek?'' belirsizliğine tahammulu yok, buna sabrımız olmadıgı için ahcc ile ilerledik, ilerleyenler var. Hikayenin bu kısmı böyle, bazı doktorlar hpv vücutta kalır diyor ama öyle bir şey yok atılıyor defalarca konuştuk gördük, singapur kongresinde bile konuşulmuş vücuttan atıldığı mesela....

Çok tuttum seni, çok geçmiş olsun

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Detaycı merhaba, senin kurtulmana inan biz de sevindik; birkaç şey sorabilir miyim
    Yaşın kaç bazı doktorlar bu virüsün temizlenmesinde yaş faktörünün önemli olduğunu söyledi
    Siğil yapan tipin virüs 16 olmadığını bildiğimiz halde nedense kimse de bu ayrıntıya denk gelmedim yani sadece tip 16 vardı hem de siğil vardı ama siğil tipi neydi bunu düşündün mü
    Bu arada internette deli gibi araştırır önüme gelen doktorla görüştüğüm süreçte bahsettiğin Biorezonans Çıya ben de denk geldim. Telefonda beni ağlamaktan beter etmişti Biorezonansa verecek param olmadığını söyleyince eh o zaman beş sene sonra görüşürüz dedi desem🙂

Durum
    Kıdemli Üye

Bu forumda başlık nasıl açılıyor virüs ve yaş faktörü. Olarak başlık açmak istiyorum öylece yaşa bağlı olarak ne oranda temizlendiğini görebiliriz

Durum
    Özel Üye

Merhabalar Arya ve İptalediyorum, Yaşım 38. Biorezonans seansı 600 TL / her hafta 1 seans alıyorsunuz. Toplamda 10 seans. 10 seanstan sonra ayda 1 kez güçlendirme ve viral yük kontrol seansı alıyorsunuz. Benim 10 seansım bitti. Viral yük kontrol seansım ay sonunda. Yalnız ben viral yük kontrol seansını beklemeden test olmak ve ödediğim paranın boşa gidip gitmediğini öğrenmek istedim. Erkeklerde test kadınlar kadar iyi çalışmıyor. Yalnız bu benim 3. testim olduğu için numune alma konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Ayrıca HPV 16 teşhisi yapılan laboratuvarda siğilin üzerine hafifçe numuneyi değdirmelerine rağmen HPV 16 yı tespit ettiler. Bu da testin kadınlar kadar olmasa da erkeklerde de iyi çalıştığını gösteriyor aslında. HPV 16 da siğil çıkar. Yalnız HPV 6 ve 11 gibi çevreye yoğun yayılan kabarık siğiller yapmaz. Çok küçük cansız bir iki tane siğil çıkarırsınız. O da bağışıklığınız çok düşerse. Tip 16 siğile çok müsait bir tip değildir. Siğili kanattığınızda çevreye yayılıp yeni siğiller yapmaz lakin HPV 16 viral yükünü genital bölgenin heryerine yaymış olursunuz. Gelecek hafta TH1-TH2 testi yaptıracağım. Eğer TH1 im çok yüksek değilse negatif olsam da AHCC'yi 6 ay kullanmaya devam edeceğim. Şu an birkaç gündür AHCC'yi bıraktım. Zira TH1 ve TH2 seviyemi AHCC olmadan görmek istiyorum. Eğer TH1 'iniz yüksek değilse ve ottimum hastalığınız yoksa biorezonans gibi pahalı bir yöntemi tercih etmenizi önermem. AHCC ile muhtemelen 6 ay veya en kötü 8 ayda negatif olursunuz. Benim sadece 6 ay bekleyecek psikolojim yoktu ve maddi durumum el verdiğince tüm yöntemlerle virüsü baskılamaya çalıştım. Biorezonansı sadece HPV için almadım. 2 yıl önce başka bir hastalığım için de almıştım ve çok faydasını gördüm. Sağlıklı bir insan vücudunun 62-68 Mhz’lik bir frekans aralığı vardır. Hastalık ve rahatsızlıklar 58 Mhz’de başlar. Bu frekans 42 Mhz civarına düşerse kanser hücreleri çoğalmaya başlar. 25 Mhz'de de ölüm gerçekleşir. Biorezonans yöntemiyle bu bozulan frekansların düzeni sağlanıyor. Düzen sağlandığında ise hastalıkların vücuda vereceği zarar en aza iniyor veya yok oluyor. Bu zararı sadece biorezonans ile değil ; gıdalarla, temiz hava , spor , düzenli uyku , toksik maddelerden uzak durma ile de sağlayabiliriz. AHCC olmasaydı herkese biorezonansı acil bir şekilde önerirdim lakin AHCC gibi bir ürün varken biorezonans gibi pahalı bir yönteme çok da gerek yok bence. Yalnız maddi durumunuz elveriyorsa kısa sürede de bu konuyu kafanızdan atma imkanınız var. Yalnız hiçbir doktorun hiçbir tedavi için %100 garanti vermediği gibi biorezonansta da %100 garanti verilmez. Biorezonans HVP tedavisinde Türkiye'de sadece 2 doktor var sanırım. 1 tanesi İzmir'de 1 tanesi İstanbul'da. İstanbul'daki doktor bu konuda çok uzmanlaşmış. Kendinden son derece emin. O kadar emin ki siz korku içerisinde soru sorarken kendisi 10. seanstan sonra rahat bir şekilde bu kaygıların kalmayacağını söylüyor. Lakin bir konuda doktoru eleştirmek istiyorum. Doktor kendinden emin fakat hasta olarak ben emin değilim ve büyük kaygılarım var. Haliyle çok soru soruyorum ve biorezonans almış diğer hastaların durumlarını merak ediyorum. En azından şöyle bir istatistik ile cevap verebilirdi. Bize gelen hastalarımız genelde 8. veya 10. seanstan sonra test yaparlar ve şu kadarlık bölümü negatif çıkar. Ya da CIN 1, CIN 2, CIN 3 hastalarımız gelir ve 8. seansta Smear testi temiz çıkar gibi gerçek örneklerle ilk seansta sayısal birkaç bilgi verse kendimizi daha rahat hissedeceğiz. Ben soru sormadıkça teknik açıklama yapmıyor doktor. Ben de 3. seanstan sonra hiç soru sormadım. Seanslar 2 saat sürüyor ve ben 2 saat boyunca HPV yi vucudumdan biraz daha atmanın rahatlığıyla koltukta rahat bir uyku çektim. 9. seansa geldiğimizde viral yükün nasıl olduğunu sordum. Doktor şöyle bir örnek verdi. Bir elma düşün elmanın dışını kolayca ısırarak yiyorsun ve sonunda çekirdeklerin olduğu sert kısıma geliyorsun. Biz çekirdeklerin olduğu sert kısmı da geçtik ve son bir tek çekirdek kaldı. Bu çekirdek çok sert. Son çekirdeği de ezdiğimiz zaman HPV yi yenmiş olacaksın dedi. 10. seanstan sonra soru sormadan ayrıldım ve 10. seanstan bir iki hafta sonra test oldum sonuç negatif geldi.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhabalar TH 1 ve TH2 değerlerine nasıl bakılıyor genel kan tahlilinde mi

Durum
    Özel Üye

Google a TH1 , TH2 laboratuvar testi yazdığınızda bu testi yapan laboratuvarlar çıkıyor. Ben bu hafta testi yaptıracağım. Sonucu paylaşacağım buradan.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Teşekkürler

Durum
    Kıdemli Üye

Çok teşekkürler detaycı; sonucunu bekliyoruz; virüsten negatif olsan bille araştırmaya devam ediyorsun nicknamin gereği sanırım😌

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Açıklayıcı yazın için teşekkürler @detaycı iyi olmuş anlatman gerçekten.

Zaten dedigin gibi ne biorezonans ne ahcc %100 kesin tedavi yöntemi değil. Ama bir payları var. Hpv'nin de çözümü olmadığı için şu dönemde en azından umut katacak bir paylaşım yapmış oldun. Örnek veriyorum; bir kişi önce ahcc kullanır takviye ve biorezonans'a göre daha uygun sonuçta... Ahcc %80 negatif yapıyor ama ola ki yapmadı ya da 9-10 aydır kullanıyor hala siğil çıkarıyor yani yine negatif yapmadıysa, kişilerin bir de böyle bir şeyi deneme imkanı var. İmkan imkandır, %100 garanti kimse vermez bence de. Ama maddiyatını denkleştiren için bir çözüm daha var yani. Bu güzel

Bu Konu için Etiketler