Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 yi 2 ayda yendim

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv 16 yi 2 ayda yendim

Merhabalar, benim konuyu araştırmaya devam etmemin 2 sebebi var. 1. şu an HPV taşıyan arkadaşlara yardımcı olmak 2. ise AHCC 'yi HPV için değil vücut direncim için kullanmaya devam etmek istiyorum. AHCC'yi 6 ay kullanıp bırakmak yerine sürekli kullanmak istiyorum. AHCC kullanmaya başladıktan sonra bir çok rahatsızlığım geçti. Saman nezlesi, kronik ağrılarım AHCC kullanmaya başladıktan sonra geçti. Birkaç gündür AHCC almıyorum şikayetler tekrar başladı. TH1 ve TH2 testi yaptırdıktan sonra AHCC kullanıp kullanmamaya karar vereceğim. Araştırmalarıma göre saman nezlesi TH1 eksikliğinde oluyormuş. Zira ben TH1 imi yükseltince saman nezlesi geçti. Benim araştırmalarım HPV 'nin dışında artık. TH1'iniz TH2'den anlamlı derecede düşük olmadığı sürece HPV'yi atlatacak grupta olacağınızı düşünüyorum. Biraz detaylı araştırınca puzzle ın parçaları birleşiyor aslında. Uzun süre HPV'yi vücuttan atamayanlar TH1 sevieyelerine bir baktırsın bence.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, benim konuyu araştırmaya devam etmemin 2 sebebi var. 1. şu an HPV taşıyan arkadaşlara yardımcı olmak 2. ise AHCC 'yi HPV için değil vücut direncim için kullanmaya devam etmek istiyorum. AHCC'yi 6 ay kullanıp bırakmak yerine sürekli kullanmak istiyorum. AHCC kullanmaya başladıktan sonra bir çok rahatsızlığım geçti. Saman nezlesi, kronik ağrılarım AHCC kullanmaya başladıktan sonra geçti. Birkaç gündür AHCC almıyorum şikayetler tekrar başladı. TH1 ve TH2 testi yaptırdıktan sonra AHCC kullanıp kullanmamaya karar vereceğim. Araştırmalarıma göre saman nezlesi TH1 eksikliğinde oluyormuş. Zira ben TH1 imi yükseltince saman nezlesi geçti. Benim araştırmalarım HPV 'nin dışında artık. TH1'iniz TH2'den anlamlı derecede düşük olmadığı sürece HPV'yi atlatacak grupta olacağınızı düşünüyorum. Biraz detaylı araştırınca puzzle ın parçaları birleşiyor aslında. Uzun süre HPV'yi vücuttan atamayanlar TH1 sevieyelerine bir baktırsın bence.
    Evet genelde ahcc ile hpv'yi atlatıyor insanlar ben de dahil. Ama bazı insanlar zor atlatıyor vey atlatamıyor. oran düşük olsa da var mı var? Eğer ahcc'yi sürekli kullanmak istiyorsan bu miktarda kullanmana gerek yok hiç, bildigim kadarıyla amerikada da insanlar bagısklık guclendirici hap niyetine kullanıyorlar, onlarda da kinoko marka var diye biliyorum pekçok farklı marka olabilir, kinoko da negatiflik konusunda yorumları iyi yabancı kaynaklarda. günde 1 gram alman yeterli bence ama sen doktora da sor şimdi ben cok biliyormuş gibi konuşmayayım takviye olarak kullanan insanlar da kaç gram kullanıyormuş diye araştırmak da bir alternatif.

Durum
    Özel Üye

@arya, kinoko kullananların yorumlarını okudum. gerçekten çok etkili olduğunu söylüyorlar. bu hafta TH testim var. Akabinde devam edip etmemeye karar vereceğim. Biorezonans'ın payının HPV 'yi atmamda büyük olduğunu düşünüyorum. AHCC, Biorezonans en azından bu virüsü vücudumuzdan atmamamıza imkan veriyor. Bundan 5 yıl önce imkanlar bu kadar iyi değildi. En azından bugün ihtiyacımız olan imkanlara ulaşabiliyoruz.

Durum
    Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selamlar. İstanbul'da tedavi olduğunuz doktorun adını ve yerin adını yazarmısınız.

Durum
    Özel Üye

Merhabalar, özelden mesaj atıyorum.

Durum
    Admin

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @arya, kinoko kullananların yorumlarını okudum. gerçekten çok etkili olduğunu söylüyorlar. bu hafta TH testim var. Akabinde devam edip etmemeye karar vereceğim. Biorezonans'ın payının HPV 'yi atmamda büyük olduğunu düşünüyorum. AHCC, Biorezonans en azından bu virüsü vücudumuzdan atmamamıza imkan veriyor. Bundan 5 yıl önce imkanlar bu kadar iyi değildi. En azından bugün ihtiyacımız olan imkanlara ulaşabiliyoruz.
    Evet kesinlikle, bundan 5 yıl önce benim zamanımda hiçbir şey yoktu ya. Ben hatırlıyorum ahcc'yi zar zor getirtebiliyorduk yurtdışından, türkiye'de yoktu. Biorezonans tarzı seyler de pek konusulmuyordu. Şimdi bir şeylere ulaşmak çok daha kolay ve basit.

Durum
    Emirhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, doktor ismi ve adresi verebilir misiniz

Durum
    Zzzg23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba detaycı doktorunun adını yazabilir misin

Durum
    Admin

Detaycı genelde doktor ve hastane soranlara özelden mesaj atıyor, size de yazar merak etmeyin foruma girdiğinde.
    Siz @detaycı'nın profiline girip özel mesaj gönder butonuna tıklayıp da sorabilirsiniz.

Durum
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba. doktor, ilaç ve laboratuvar bilgileri paylaşmak istemiyorum normalde. Yalnız bu konuda çok mesaj gelmiş.
    Doktor Adı: Murat Besler
    https://www.drmuratbesler.com/biyografi/
    Ben 10 seansta negatif oldum.
    10 seansta negatif olmasanız dahi viral yükünüz çok düşüyor.
    Bunu ölçmenin bir tek yolu var.
    1. Biorezonansa başlamadan önce Gelişim Lab'da HPV testi yaptıracaksınız. HPV testiniz pozitif çıkacak ve pozitif değerin karşısında viral yükü gösteren LOG KOPYA örnek kısmındaki rakama bakacaksınız.
    2. Biorezonansa başladıktan 10 seans sonra tekrardan Gelişim Lab'a test vereceksiniz. Eğer testiniz yine de pozitif gelirse üzülmeyin. Viral yükünüz örnek olarak 9'dan 3 'e düşmüşse virüs atılmak üzeredir.
    Biorezonans'ın viral yükünü Murat Hoca cihazda görüyor. Bana söylediği viral yüklerin aynısını testlerde de gördüm. Testlerle birebir tutuyor söyledikleri.
    Yalnız sizin şüpheniz olursa , aldığınız tedaviyi Gelişim Lab HPV testiyle double-check yapabilirsiniz. Gelişim Lab HPV tipinin yanında virüsün viral yükünü yazan tek laboratuvar. Bu yüzden gelişim lab diyorum. Kantitatif değer veren başka lab bulursanız orada da yaptırabilirsiniz.

Bu Konu için Etiketler