Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 yi 2 ayda yendim

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv 16 yi 2 ayda yendim

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar bergkamp,
    Evet ilk seanstan sonra bana da verdi.
    mantığını şöyle açıklayım.
    Bizim bir mikrobiyotamız var. Bağırsak 2. beyin olarak geçer. Yani bağırsak sağlıklı olmazsa hiçbir hastalığı yenemezsin.
    fast food beslenme, alkol, sigara, meşrubatlar, kola, asitli diğer içecekler, şeker, makarna, un , tuz , balık hariç etin her türlüsü mikrobiyotayı bozar.
    Doktor önce bağırsağı arındırıyor parazitlerden.
    Ben de bu uygulamayı ilk başta anlamsız buldum. Sonrasında doktorun verdiği ilaçları birkaç doktor ile kontrol ettim.
    Diğer doktorlardan da onay aldıktan sonra şurup ve hapı aldım.
    Murat Besler'e 10 seans boyunca kendini bırak ve söylediklerini harfiyen uygulamanı tavsiye ederim.
    Bana AHCC kullanma ve aşı olma demişti. Ben AHCC kullandım 2 ay, 1 doz da aşı oldum.
    Bugünkü aklım olsa AHCC kullanmazdım ve aşı da olmazdım. Zararlı olduğu için değil.
    Biorezonans tek başına negatif olmaya yetiyor. Bu yüzden ekstra AHCC almak ve aşı olmak gereksizdi.
    Biorezonans almıyorsan 6 ay AHCC ile negatif olma şansın yüksek.
    Ayrıca aktif cinsel hayatın devam edecekse 1 doz aşı da faydalı olabilir. Aşı konusu tartışmalı bir konu fakat biorezonans almayanlar AHCC almadan zor negatif olurlar sanırım.
    Bu arada sadece AHCC yetmez. 8 ay AHCC alan lakin D vitamini seviyesi 20 nin altında olduğu için hala pozitif olan arkadaşımız da var forumda.
    TH1 ve TH2 konulu yazımı okumanı tavsiye ederim. Konu aslında AHCC , D vitamini , Folik Asit değil. Konu TH1 seviyeni düşürmemek. TH1 seviyelerin düşükse HPV yi zor atarsın.
    AHCC de TH1 i yükselten yegane takviyelerden.
    Eğer TH1 seviyen hali hazırda yüksekse bu sefer AHCC başka sorunlara yol açabilir. Buna da dikkat etmek lazım.
    Kısaca vücudun dengede olması lazım
    Vücudun dengesini sağlayan ucuz , masrafsız 2 önemli madde var. Başka şeyler de var da ben en basit 2 tanesini söyleyeceğim.
    1. D vitamini
    2. Zerdeçal, karabiber, zeytinyağı karışımı.

Bana göre D vitamini 50 nin üzerinde istikrarlı seyreden ve düzenli olarak zerdeçalı hayatında tutan kişiler HPV yi temizler.

Ayrıca tekrar söylüyorum. HPV olduğunun farkında olan kişiler yani bizler HPV den zarar görmeyeceğiz. Çünkü HPV taşıdığımızı biliyoruz ve önlemlerimizi maksimum seviyede alıyoruz. Hayatımızdaki tek eksi olan şey ise STRES.
    HPV olduğunu bilmeyenlerin hayatında STRES yok. Beyinlerinde HPV yok. Dolayısı ile onlar çok rahatlar. Birçok konuda kötü beslenmelerine ve yaşamalarına rağmen HPV yi belki de bizden erken atacaklar.
    Son olarak toparlamak gerekirse BİOREZONANS ile sadece HPV yi değil ileride oluşabilecek bir çok hastalığın önüne geçme imkanın var. Murat Hoca sadece HPV çalışmıyor. Bu 10 seans boyunca geri planda aksayan bir çok şeyi de temizliyor.
    Ben daha önce başka bir hastalığım için biorezonans aldım ve çok olumlu sonuçlarını gördüm.
    Bu yüzden biorezonans hakkında en ufak şüphem yok.
    Murat Hoca doğru bir adres. Bunu zamanla sen de göreceksin.
    Yalnız Murat Hoca'ya 8. seansa kadar çok fazla telaşlı tedirgin sorular sorma. 8. seanstan sonra ne durumdayız hocam diye sorarsın sonrasında zaten 10. seans biter ve bir test verirsin. Test sonucunu da buradan bizlerle paylaşırsan çok memnun oluruz.
    AHCC yi 8 ay boyunca alıp negatif olamayanlar AHCC aldıkları firmayı çok sorgulamazken biorezonans a çok çekimser bakılıyor.
    Biorezonansı HPV negatif olsanız dahi hayatınızdan çıkarmayın. 3 ayda bir ayda bir , maddi imkanınız elverdiğince gitmenizi tavsiye ederim. Vücudu gerçekten dengeliyor. İlla Murat Hoca'ya gitmek zorunda değilsiniz. İzmir'de Sinan Akkurt var. Bağdat Caddesi'nde Yeliz Bakuy var. Sinan Akkurt HPV konusunda uzman. Yeliz hoca ise nörolojik hastalıklar konusunda çok iyi. Araştırın arkadaşlar. Araştırdıkça neyin doğru olduğunu sizler daha iyi bulacaksınız. Yabancı makale okuyun. ingilizceniz yoksa google dan yardım alın.
    Neyi neden yaptığını bilmek kadar güzel bir şey yok. Yalnız benim gibi çok dalmayın Kararınca araştırın. Burada bir çok üyenin verdiği tavsiye internet bilgisi. Kimse doktor değil. Ben de değilim.
    Yabancı kaynaklardan BIOREZONANS nedir ne işe yarar diye biraz bakmanızı tavsiye ederim.
    Burada birkaç arkadaşımız biorezonans alıyor. zaten biorezonansın akibeti 1 ay içinde belli olacak.
    O zaman hepimiz daha net anlayacağız.
    Merhaba.
    Murat bey seans öncesi kan, tükürük veya başka bir test yapıyor mu?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Murat bey seans öncesi kan, tükürük veya başka bir test yapıyor mu?
    Bazı yerler önce kan alıyor ve alerji testine sokuyor kanı.
    Daha sonra her seans öncesi tükürük alıyorlar.
    Bazıları ise kan testi yapmıyor ve sadece seans öncesi idrar alıyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bazı yerler önce kan alıyor ve alerji testine sokuyor kanı.
    Daha sonra her seans öncesi tükürük alıyorlar.
    Bazıları ise kan testi yapmıyor ve sadece seans öncesi idrar alıyor.
    Murat bey peki? Biraz kararsızım kime tedavi olacağım konusunda. Ahcc, takviyeler, seansların ücreti zaten yeterince pahalı. Bir de test ücretlerinin yükünü kaldıracak durumda değilim. O nedenle sordum açıkçası. Fiyat olarak daha makul yerler var. Cihaz aynı cihaz sonuçta gibi mi yaklaşsam yoksa Murat bey bu konuda tecrübeli diye onu mu tercih etsem bilemedim. Negatife dönen kadınlar oldu mu başka bilgiliniz var mı neticelerinden?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat bey peki? Biraz kararsızım kime tedavi olacağım konusunda. Ahcc, takviyeler, seansların ücreti zaten yeterince pahalı. Bir de test ücretlerinin yükünü kaldıracak durumda değilim. O nedenle sordum açıkçası. Fiyat olarak daha makul yerler var. Cihaz aynı cihaz sonuçta gibi mi yaklaşsam yoksa Murat bey bu konuda tecrübeli diye onu mu tercih etsem bilemedim. Negatife dönen kadınlar oldu mu başka bilgiliniz var mı neticelerinden?
    Murat Bey alanında çok iyi. Diğerleri konusunda fikrim yok. Şu aşamada gitme. AHCC ve diğer yöntemlerle dene. Eğer sonuç alamazsan Biorezonans denersin

Durum
    Tecrübeli Üye

Murat Bey alanında çok iyi. Diğerleri konusunda fikrim yok. Şu aşamada gitme. AHCC ve diğer yöntemlerle dene. Eğer sonuç alamazsan Biorezonans denersin
    Teşekkür ederim cevap verdiğin için. Ben 37 yaşındayım virüsü atma sürecim uzar diye tedirginim. 2 ayda negatif olma hikayen umut verici. Süreci hızlandıracak ne varsa denemek istiyorum. Fiyat olarak Fenerbahçe’de daha makul bi yere gittim birkaç gün önce. 80 dklık bi seans düzenlediler. Genel bi seansmış. Ağır metallerden vs arındırılmaya çalışılıyormuş vücut. Kan ve tükürük aldılar. Süt ürünlerini beslenmemden çıkarmamı söylediler. Alerjilere bakılacakmış da bilmem ne. 😄 Hpv üzerine çalıştınız mı daha önce, negatife dönen hastanız oldu mu diye soruyorum hep yuvarlak cevaplar. Bilemedim ya 😥

Bu Konu için Etiketler