Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İç rahatlatma

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: İç rahatlatma

Alıntı Sellinbal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese meraba, hpv korkusuyla buraya yazmıştım.. hastaneye gittim 3 gün önce ve bana hpv olmadığını söyledi benim görünürde bişey yoktu bi kaç küçük lezyon görmüştüm 🤦🏼*♀🤦🏼*♀ meğerse hijyen malzemesi iç çamaşırındah falanmış.. işin kötü tarafı hemşire bi arkadaşğmın önerisi üzerine aldara alıp kullanmaya başlamıştım hiç yoktan aldara sürdüm 😂😂. Hpv hakkında hiç yoktan bir sürü bilgi edindim ahcc bile almayı planlıyordum 😂. Kısaca doktor şartmış.. kendinden şüphe eden varsa ilk doktora gitsin krem vs araştırmak yerine. Yaptoğım hatayı buraya yazmak istedim. Aynı zamanda çok rahatladım. Orda gördüğünüz her şey siğil değil... Ama bu forum sayesinde smear testi hpv testi gibi pek çok şey öğrendim. Pek çok faydalı bilgi edindim. Yeşil çayla içli dışlı olmayan bi insanken hergün içmeye başladım mesela 😂😂 . Son olarak İnşallah herkes sağlığına kavuşur 😊
    Yaaaa çok komik bi durum hahahaha ama geçmiş olsun diyelim En azından tanışmış olduk Bence sen bu saglıklı yasam bicimine devam et hahahaha, birde ekstra 1 doktora daha görün tavsiyem bu yönde

Durum
    Niçle0599 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Süper haber, geçmiş olsun... içinin nasıl rahatladığını tahmin edebiliyorum. Duan için çok teşekkürler inşallah en kısa zamanda sağlığımıza kavuşuruz amin 🙏

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Lilia, Bir çok test merkezinde bakılmayan tip 40 ve tip 91 gibi tipler de siğil yapıyor lakin tip 6 tip 11 gibi heryere yayılan siğiller değil bunlar.
    Bir iki tane çıkıyor veya en fazla 3,4 . Senin test yaptırdığın yerde tip 40 ve tip 91 gibi tiplere de bakılıyor muydu?
    Detaycı sen burda 6-11in heryere yayılan bir siğil oldugundan söz etmişsin bundan kesin olarak emin misin ben tiplendirme yapmadım ama benim hem genital hem anüs hem de el parmak ve boynumda (boynum ve parmağımda sadece 1er tane minicik) çıkmıştı yani benim tiplerim de 6-11 mi oluyor