Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bana yardim edebilecek varmi

Durum
    Ender345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bana yardim edebilecek varmi

Hayırlı günler .
    Hpv pozitifim doktor habire kefir ye turşu ye . Vitamin ilacı al deyip gonderiyor .
    Bursa'da düzgün bir doktor önerecek varmı .
    Ayrıca tiplemeyi öğrenmek istiyorum onun için hangi doktor veya branşa başvurmam gerekiyor.

Durum
    colt1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Bana yardim edebilecek varmi

Geçmiş olsun öncelikle
    Eğer sigiller varsa kesinlikle ihmal etmeden onlari yok etmek için çabalamasın.
    Hastalık ancak bağışıklık yukseltilip virus baskılanınca geçiyor onunda yolu Vitaminler,sağlıklı ve dengeli beslenmekten geçiyor
    mutlaka forumdaki AHCC ürününü araştırmalısın

Durum
    Ender345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben sporcuyum pirinç pilavı yağlı yemek şekerli asitli şeyler yemem . Sünnet yerinde iki tane iğne ucu kadar var ne yapsam geçmedi .doktora gidiyorum.bisey yok onu ye bunu al diyor ne test nede başka bişey yapıyor sinirden deliriyorum öyle dedikleri vakit . İdea kliniğe gitmek istiyorum orasids pahalı ve merdiven altı işletme diyorlar .kararsız kaldım.bursada düzgün doktorda yok muayene olmaya çaresiz bekliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ender345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler .
    Hpv pozitifim doktor habire kefir ye turşu ye . Vitamin ilacı al deyip gonderiyor .
    Bursa'da düzgün bir doktor önerecek varmı .
    Ayrıca tiplemeyi öğrenmek istiyorum onun için hangi doktor veya branşa başvurmam gerekiyor.
    Hpv'nin net bir çözümü yok çünkü bilimsel olarak. Yani ilaç aldım hpv gitti vücudumdan tarzında...
    Yani bu sebeple doktorlarında yapabilecekleri sınırlı oluyor, ancak bagısıklıgını yukseltmeye calısıyor doktor anladıgım kadarıyla. Birde sigilleri duzenli olarak yaktır veya dondur.. bu önemli.