Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV den kurtuldum

Durum
    Canan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV den kurtuldum

Herkese merhaba,

Ben 8 ay gibi kısa bir sürede HPV den kurtuldum arkadaşlar.

38 yaşındayım, HPV yi maalesef eşimden kaptım. Benim için çok zor bir süreç oldu aslında. Çünkü sadece bu illet hastalığı kapmanın yanında eşimin beni aldattığını da öğrenmiştim. Eğer kızım olmasaydı durumlar nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum.

Sadede gelirsem, belirtiler önce bende başladı, vaginamda siğiller çıktı. Doktora gittim ve doktor hpv teşhisi koydu. Tabi araştırdım ve bunun bir cinsel yolla bulaşan bir hastalık olduğunu öğrendim eşime durumu açtım ve o da itiraf etti.

Sonra beraber test olmaya gittik. Ben de tip 31 ve 33 eşimde tek tip (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) HPV virüsü çıktı.

İkimizde araştırma yapmaya başladık, sonra ben bu siteyi buldum ve AHCC yi keşfettim.

İkimizde 8 ay boyunca Amino up'in AHCC sini kullandık, bu süre içerisinde ben 2 kere siğil yaktırdım. 3.aydan sonra siğil çıkmadı zaten. Eşimde hiç siğil olmadı. Cinsel ilişki de yaşanmadı (uzun bir süre odaları ayirdik). Bol sebze ve meyve tükettik.

Sonuç olarak 2 gün önce aynı yerde tekrar test yaptırdık ve ikimizde negatif olduğumuzu öğrendik. Ayrıca AHCC bir mucize arkadaşlar, ben de kronik faranjit vardı, AHCC ile ondan da kurtuldum. Sık sık grip ve nezle olurdum normalde, 8 ay boyunca hiç hasta olmadım.

Tabii bu süreç sonunda eşimi affettim çünkü, çok değişti, bana çok destek oldu. Ofisini kapattı ve artık evden çalışıyor.

Şimdiden herkese çok geçmiş olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV den kurtuldum

Canan selamlar, çok geçmiş olsun adınıza çok sevindim Kurtulmanız müthiş, yeni bir baslangıc yapın o halde

Durum
    vepehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhabalar, peki sizde iki tip varken onda tek tip olmasi nasil oluyor? Tespit edilememis olmasi anlamina mi geliyor

Durum
    quick12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

cok gecmis olsun. birkac sorum olacak

1- ikinizde farkli tipler mi vardi? o nasil oluyor tam anlamadim ben.
    2- vajinada sigil cikti derken deri bolgesinde mi cikti yoksa ic kisimda mukoza bolgesinde mi?
    3- esinizde sigil cikti mi ve esiniz testi nasil verdi? uretra icerisinden mi?
    4- aldara kullandiniz mi

tesekkurler