Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abnormal Vajinal Kanama

Durum
    hpvpozitif1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Abnormal Vajinal Kanama

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2,5 sene boyunca cıkmamıssa ,baskılıyorsunuz yani bagısıklık iyi demektir bence ..hpv cok degişik bi hastalık ,,yakın zamanda yakın arkadasımın esinde oldugunu ögrendim 4sene once siğille farketmişler doktora gitmiş yakılmıs doktorun dedigi bir ay ilişkiye girmeyin sadcee bu yani ..4sene sora kız smeara gitti benim söylememle birlikte doktor temizsin bişey görünmüyo demiş onda hiç bişey cıkmamıs zaten cok acayip smeara sonuca göre hpv testi yaptırabilir işte bakalım
    Bazen vücut direnç gösterebiliyor bazen de vücuttan atabiliyor umarım herkes kurtulabilir bir şekilde bu vürüsten.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepimiz aynı sebeple üye olduk, yazıp rahatlamak. çoğumuz da senin gibi (hatta neredeyse herkes) ailesine anlatamıyor bu durumu. biz de anlatamadık yani ve birileriyle konuşup hem bilgi edinmek hem de rahatlamak için üye olduk.
    kanaman stresten olabilir bence de. sürekli bu konuyu düşünmekte haklısın kanadıkça daha da strese giriyorsun muhtemelen ama kafanı rahatlatman gerek. kanaman durur durmaz da her şey açıklığa kavuşacak zaten. belki de hiçbir şey çıkmayacak sen stres yaptığınla ve kendini üzdüğünle kalacaksın...
    Yakınlarımıza anlatamamak da çok kötü. Onları üzmeme endişesiyle saklamak da biraz insanı geriyor. Umarım saçma sapan basit bir nedendir de bende sadece üzüldüğümde kalırım gerçekten razıyım.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen öyle kanama ıcın alternatıf bir yol olmalı bence bır tane daha doktora git yanı bır daha doktor degıstır ve bir zahmet cozum odaklı olsun. kanaman var smear yapamayız.. he sagol ya..
    Tekrar gidicem hormon ve enfeksiyon testi için eğer onlardan biri değilse kanama durdurucu ilaç ve sonra smear yaptırırım her seferinde doktorumu değiştiriyorum çünkü ilgisiz ve bilgisiz buluyorum. Bir şey yok deyip gönderiyorlar kanamam var işte nasıl bir şey yok ama bilgileri orda sınırlanıyor demek ki.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2bucuk senede kanser yapabılır. Ben cin3 cıktıgımda doktoruma 1-1bucuk yılda cin3 olabılır mıyım sizce dedigimde evet demıstı ayrıyetten baska bır doktora da sordum arkadasım olan jinekolog, o da yapar dedi. Lutfen daha kapsamlı bır yere gıdın, biraz endıselendım sızın ıcın. istanbul avrupa yakasındaysanız eger sizi kendı doktoruma yonlendırebılırım dilerseniz, ıyı bır ınsandır ve ıyı bır doktordur.
    Bir çok kişide geç dönemde oluyor ya da hiç olmayabiliyor ama tabiki erken dönemlerinde olmayacak diye bir şey yok her zaman bir ihtimal var. Benim tanıdıklarımdan birninin annesin de ellili yaşlarda olmuştu mesela. Şu an İstanbul'da yaşamıyorum ama İstanbul'a gelme ihtimalim var eğer gelirsem senin doktoruna da tekrar görünmeyi isterim gerçekten bu işi sadece para için yapmayan hastasını müşteri olarak görmeyen bilinçli işine sadık bir doktora ihtiyacım var.

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

genelde ultrason sonrası 2 gun kanama durdurucu ılac kullanılır
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Melisss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Son durumunu merak ettim umarim iyisindir bu konuyu gec gordum belki icin rahatlar ben apandisit ameliyati olmustum 2 ay sonra 40 gune yakin adetle baslayan kanamam olmustu hic birseyim cikmamisti ilaclarda durdurmuyordu en son konulan teshis vucudum travma gecirmis boyle bir tepki veriyormus)) sonrasinda stres yapmayi biraktigimda gecmisti icini rahat tut

Bu Konu için Etiketler