Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 31 pozitif, pap smear negatif

Durum
    Aycha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv 31 pozitif, pap smear negatif

Alıntı Gunes15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba geçmiş olsun Arya Hanımda yanıtlamış bende yazmak istedim. Smear testleri bazen yanılabiliyormuş ama genelde hücre bozulması olduğu durumlarda smear pek temiz gelmiyor. Yinede Kolposkopiyle bakabilir daha emin olmak için, kolposkopi mikroskopla rahime bakılması demekmiş. Biz ahcc kullanıyoruz virüsü vucuttan atmak için sizde hücre bozulması başlamadan kullanırsanız etkisi olabilir. Ben bütün işlemleri devlette ücretsiz yaptırdım özel hastanede ücretler uçuk hpv testi için bile bin liraları aşkın ücretler isteyebiliyorlar.
    Merhaba,
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun. Ben jinekolojik muayenede çok zorlanan bir kişiyim, özelde bile çok anlayışlı doktorla karşılaşamıyorken; devlette hiç karşılaşamam herhalde. Ancak, uygun fiyatlı bir yer bulamazsam; devlete gideceğim. Özellere de, Allah insaf versin, gerçekten çok uçuk fiyatlar istiyorlar.

Durum
    Aycha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv 31 pozitif, pap smear negatif

Alıntı Gocebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun bende de smear negatif, smearin yüzde 85 doğruluğu varmış, ben de kararsızım kolposkopi yaptırıp yaptırmamak konusunda, fiyat öğrenince paylaşırım sizinle
    Merhaba,
    Teşekkür ederim. Sizin için kolposkopi öncesi hpv tarama belki daha olabilir. Kolposkopi fiyatları ciddi yüksek maalesef.
    Hep güzel sonuçlar alın, alalım inşallah.

Bu Konu için Etiketler