Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV'nin Faydaları

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

HPV'nin Faydaları

Evet arkadaşlar... Bu başlığı görünce şaşırdınız muhtemelen. Ben HPV'ye biraz da olumlu yönlerinden bakalım diyorum o sebeple HPV ve Psikoloji kategorisinde açmayı yeğledim. Bütün negatiflikleriyle psikolojimizi bozdu bozmasına ama hiç mi iyi tarafı yok bu meretin?

Mesela ben bir kaç tane sayayım siz de düşünün ve iyi taraflarını yazın...

Artık tamamen sağlıklı beslendiğimiz için HPV haricinde başka hastalıklara yakalanma ihtimalimiz de oldukça azaldı.

Vücudumuzun ve pek çok hastalığın daha çok farkındayız ve eskisine nazaran her şey hakkında fazlasıyla bilinçlendik.

Hoşlanmadığınız biri ısrarla peşinizde ve sizi bunaltıyorsa HPV'liyim diyerek 10 saniye içerisinde savuşturabiliyorsunuz.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: HPV'nin Faydaları

iyi tarafları bu kadar bence baska yok

Durum
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Destek Ekibi

olumlu düşünmekte fayda var tabi ki
    • Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz

• Forum Sitemizin ve Blog Sitemizin Tek Amacı Bu Hastalıkdan Muzdarip Olan Kişileri Bir Araya Toplamak ve Fikir Alışverişi Yapmak. Bildiklerimizi Paylaşmak, Bilmediklerimizi Öğrenmektir.

• ÜYELERİMİZİN GİZLİLİĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLDUĞUNDAN, FORUM'A KAYIT OLURKEN PAYLAŞTIĞINIZ BİLGİLER SADECE SİZLERE ÖZELDİR. KİMSEYLE PAYLAŞMA YADA KİMSENİN GÖRME İHTİMALİ YOKTUR.

• www.hpvliyiz.com

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar... Bu başlığı görünce şaşırdınız muhtemelen. Ben HPV'ye biraz da olumlu yönlerinden bakalım diyorum o sebeple HPV ve Psikoloji kategorisinde açmayı yeğledim. Bütün negatiflikleriyle psikolojimizi bozdu bozmasına ama hiç mi iyi tarafı yok bu meretin?

Mesela ben bir kaç tane sayayım siz de düşünün ve iyi taraflarını yazın...

Artık tamamen sağlıklı beslendiğimiz için HPV haricinde başka hastalıklara yakalanma ihtimalimiz de oldukça azaldı.

Vücudumuzun ve pek çok hastalığın daha çok farkındayız ve eskisine nazaran her şey hakkında fazlasıyla bilinçlendik.

Hoşlanmadığınız biri ısrarla peşinizde ve sizi bunaltıyorsa HPV'liyim diyerek 10 saniye içerisinde savuşturabiliyorsunuz.
    Alemsin kız haha

Kesinlikle haklısın. Daha teş eşli bir cinsel yasantımız olacagı az cok bellı bu guzel bır sey, ayrıca cıdden saglıklıyız artık. gerçi ben alkolu su sıralar o kadar almasam da, sigaraya tam gaz devam oldugu ıcın bıraz sıkıntılıyım.

Ama bol bol su icin arkadaslar, özellikle yaz zamanı. vücut c vitamini ve suyu aldıgında cok daha guclu oluyor.
    Birde tavsiyem; dustan tam cıkmadan önce soguk suyun altında yaklasık 1 dakıka kadar bekleyin. Bagısıklık guclendırıyor. bilimsel onaylı

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alemsin kız haha

Kesinlikle haklısın. Daha teş eşli bir cinsel yasantımız olacagı az cok bellı bu guzel bır sey, ayrıca cıdden saglıklıyız artık. gerçi ben alkolu su sıralar o kadar almasam da, sigaraya tam gaz devam oldugu ıcın bıraz sıkıntılıyım.

Ama bol bol su icin arkadaslar, özellikle yaz zamanı. vücut c vitamini ve suyu aldıgında cok daha guclu oluyor.
    Birde tavsiyem; dustan tam cıkmadan önce soguk suyun altında yaklasık 1 dakıka kadar bekleyin. Bagısıklık guclendırıyor. bilimsel onaylı
    aynen C vitamini demişken bu sıcak günlerde limonatanızı evde kendiniz yapabilirsiniz çok kolay. Hem serinlersiniz hem vitamin alırsınız.

İsteyenlere kendi tarifimi verebilirim

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Hpv li olmanın iyi tarafı sigarayı azaltmak uyku düzeni spor dengeli beslenme probiyotikler gibi bağışıklık sistemini düzenleyen şeyleri yaparak diğer hastalıklardan da uzaklaşmayı sağlamaktır.Spor yaparak kardiovasküler hastalıklardan kanserden obezıteden korunursunuz.sigarayı azaltarak kanserlerden kalp damar hastalıklarından korunursunuz.dengeli beslenerek erken yaşlanma, vitamin eksiklikleri,alzheimer gibi hastalıklardan korunursunuz. Yani gördüğünüz gibi hpv li olmanın daha yüzlerce faydasını sayabilirim. Bakış açısı önemlidir.Pozitif bakış açısı ya da proaktif düşünce bu )
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Özel Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv li olmanın iyi tarafı sigarayı azaltmak uyku düzeni spor dengeli beslenme probiyotikler gibi bağışıklık sistemini düzenleyen şeyleri yaparak diğer hastalıklardan da uzaklaşmayı sağlamaktır.Spor yaparak kardiovasküler hastalıklardan kanserden obezıteden korunursunuz.sigarayı azaltarak kanserlerden kalp damar hastalıklarından korunursunuz.dengeli beslenerek erken yaşlanma, vitamin eksiklikleri,alzheimer gibi hastalıklardan korunursunuz. Yani gördüğünüz gibi hpv li olmanın daha yüzlerce faydasını sayabilirim. Bakış açısı önemlidir.Pozitif bakış açısı ya da proaktif düşünce bu )
    Kesinlikle size katılıyorum bakış açısı değiştirmek çok önemli ben de bunu amaçlayarak açtım zaten bu başlığı.

Desteğiniz için teşekkürler Levent bey.

Bu Konu için Etiketler