Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üretra çevresi

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Üretra çevresi

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce vajina içindeki uretra çevresinde ki puturlukler için doktora gittim iyi Bi doktor tavsiye üzerine bana doğal yapısı olduğunu söyledi ama içim hiç rahat değil. İnternettede araştırdım ama bu konuyla ilgili pek bisi bulamadım. Sorum bayan arkadaşlara vajina icinde idrar deligi çevresinde belirli çentiklere( yapılara) sahip misiniz acaba??

Durum
    Özel Üye

Cevap: Üretra çevresi

Yada daha önce bu kısımda sigil çıkaran var mı aranızda bu centikler derim ile aynı renk bu arada

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba bende aynı durumdan muzdaribim malesef tamda bahsettiğiniz gibi ama belki 10 tane jinekolog ve bir o kadar cildiye hekimi baktı kimi ter bezi dedi kimi kendi anatomik yapısı dedi siğil değil mi dediğimde benimle dalga geçtiler diyebilirim. Hatta doktorun biri siğil dağınık olur böyle nizamlı olmaz ve kontrolsüz çoğalır bunlar normal dedi hatta emin misiniz deme cehaletinde bulundum bir çoğuna ve hepsi hergün aynı organı görüyoruz böyle siğil olmaz dediler ben kırk tane doktordan sonra ikna oldum çok korktum lütfen benim düştüğüm cahilliğe düşmeyin. Biz doktorlardan daha iyi bilmiyoruz o yüzden değil diyorlarsa değildir. Bu arada benimde üretra deliğinin orada çim gibi böyle papillomlar var ve iç dudaklarda çok düzgün sıralanmışlar sizin bahsettiğinizin aynısı. Hormonelde olabilirmiş bir cildiyeci de öyle söylemişti. Velhasıl kelam aynı durumdayız ve o oluşumlar siğil değil. Arkadaşımada sordum onunda öyleymiş. Mutlu günler dilerim

Durum
    Özel Üye

Merhaba öncelikle çok sagolun cevabınız için. Bu hastalık öyle yaptiki maalesef her gördüğümüz şeyi sigil sanabiliyoruz. Doktorumda önceden hasta olmadığın için farkına varmaman çok normal şimdi hpv sin ve inceliyorsun yeni görmüş gibisin dedi. Gittiğim doktor hpv alanında uzman bu arada yinede dediğim gibi paranoya ya bağladık iyice. Sizede sağlıklı ve mutlu günler dilerm