Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv den kurtulduğumu düşünüyorum.

Durum
    fendolus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Lightbulb Hpv den kurtulduğumu düşünüyorum.

Geçen sene bu zamanlarda LEzyonlarım baş gösteri, ilk zamanlarda 2 kez yaktırdım ama yine hep çoğalarak çıktı. Sonra Time AHcc alıp kullandım 6 ay lık sipariş verdim. 5. ayın sonunda Lezyonlarım artık Çıkmamaya başladı. Son 1 aydır da hiç belirti yada çıkan lezyon yok. Kurtulduğumu düşünüyorum. Bu arada kullanıyorken çıkan Lezyonlarıda kendim yaktım. Kendi yakmak isteyen arkadaşlara önerim bi ton para vermek istemiyorlarsa eğer. En ucuzundan Plazma Pen aldım(100-150 tl). 1 tanede Jetex Marka uyuşturucu krem(30-50Tl). Kremi Lezyon olan bölgelere uyguladım.30-45 dk en az uyuşmasını beklemeniz gerekiyor. Sonrada Cayır cayır yaktım. Az ufak bir acı oluyor ama Buna değer. Derimde iyileşme süresi de 7-10 gun sürüyor. İlk zamanlar derideki renk pigmentlerinide öldürdüğünüz için beyaz kalıyor. Ama 2 ay sonra renk geliyor toparlıyor. Umarım Başına gelen arkadaşlara azda olsa yardımcı olabilirim bu yazımla. Sağlıklı günler dilerim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv den kurtulduğumu düşünüyorum.

Alıntı fendolus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene bu zamanlarda LEzyonlarım baş gösteri, ilk zamanlarda 2 kez yaktırdım ama yine hep çoğalarak çıktı. Sonra Time AHcc alıp kullandım 6 ay lık sipariş verdim. 5. ayın sonunda Lezyonlarım artık Çıkmamaya başladı. Son 1 aydır da hiç belirti yada çıkan lezyon yok. Kurtulduğumu düşünüyorum. Bu arada kullanıyorken çıkan Lezyonlarıda kendim yaktım. Kendi yakmak isteyen arkadaşlara önerim bi ton para vermek istemiyorlarsa eğer. En ucuzundan Plazma Pen aldım(100-150 tl). 1 tanede Jetex Marka uyuşturucu krem(30-50Tl). Kremi Lezyon olan bölgelere uyguladım.30-45 dk en az uyuşmasını beklemeniz gerekiyor. Sonrada Cayır cayır yaktım. Az ufak bir acı oluyor ama Buna değer. Derimde iyileşme süresi de 7-10 gun sürüyor. İlk zamanlar derideki renk pigmentlerinide öldürdüğünüz için beyaz kalıyor. Ama 2 ay sonra renk geliyor toparlıyor. Umarım Başına gelen arkadaşlara azda olsa yardımcı olabilirim bu yazımla. Sağlıklı günler dilerim.
    Merhabalar Fendolus, geçmiş olsun, 1 aydır hiç sigil cıkmaması olumluya işaret ama bu direkt atlattın anlamına gelmez, en az 4-5 ay sigilin cıkmaması lazım ki hpv den kurtuldugunu dusunebilelim. Ama her halukarda ahcc olumlu etki ediyor ne olursa olsun kullanmaya devam et birkaç ay daha. Demek ki ya ramak kalmış kurtulmana ya da sigillerdeki belirgin azalmadan dolayı virüs yükü epey azalmış.

Bu arada kendi başına siğillerden kurtulma konusu bana tehlikeli geldi nasıl cesaret ettin, burada herkes senin kadar iyi bilmeyebilir nasıl yapılacağını, çok dikkat edilmeli.

Durum
    Gunes15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı fendolus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar geçmiş olsun öncelikle.. Lezyonlar devlet hastanelerinde ücretsiz tedavi edilmiyor mu ?

Durum
    fendolus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Devlet hastanesinde ücretsizdir belki ama böyle bir durum olunca insan acele edip özelde yaptırıyor. Çok param gitti hastaneye olmayanlar için çare önerdim. Yapıp yapmamk size kalmış.

Bu Konu için Etiketler